Osiedle Szczęsne

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Kaszmir Hubert Gradus

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 5 domów w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Segmenty przy Dalekiej (1,9 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Segmenty przy Dalekiej znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, ul. Daleka (19,3 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera FIB - J. Murawski Sp. j.. Inwestycja Segmenty przy Dalekiej jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 16 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostał 1 nowy dom o powierzchni 112 m2.

Grodziski, Grodzisk Mazowiecki, ul. Daleka (19,3 km od Warszawy)

Inwestycja polecana

Segmenty przy Dalekiej
 • Termin oddania: 4 kw. 2018
 • Liczba Domów: 1
 • Powierzchnia: 112 m2
 • Liczba pokoi: 4

Osiedle Bankowe Zacisze (4,0 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Osiedle Bankowe Zacisze znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, ul. Bankowa (18,8 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Magmillon. Inwestycja Osiedle Bankowe Zacisze została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 24 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostały 4 nowe domy o powierzchni 75 m2. W inwestycji Osiedle Bankowe Zacisze znajdują się 4 domy, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Grodziski, Grodzisk Mazowiecki, ul. Bankowa (18,8 km od Warszawy)

Inwestycja polecana

Osiedle Bankowe Zacisze
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Domów: 4
 • Powierzchnia: 75 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 4

Triton Country (9,1 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Triton Country znajduje się w Starej Wsi, ul. Głogowa (12 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Triton Development S.A.. Inwestycja Triton Country została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 70 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 17 nowych domów o powierzchniach od 129 do 161 m2.

Pruszkowski, Stara Wieś, ul. Głogowa (12 km od Warszawy)
Ceny od: 3 255 zł/m2

Inwestycja polecana

Triton Country
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Domów: 17
 • Powierzchnia: 129 - 161 m2
 • Liczba pokoi: 5

„Osiedle SZCZĘSNE” to 15 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej. Inwestycja usytuowana jest w miejscowości Szczęsne przy ulicach Puchacza i Czajki (boczne od Orlej i Drozda) w bliskiej odległości od centrum Grodziska Maz.
Obecnie zrealizowany został I etap budowy – 5 segmentów.

Projekt architektoniczny sporządzony jest według własnych doświadczeń, koncepcji oraz konsultacji z potencjalnymi klientami, przez co jest niepowtarzalny i jednocześnie bardzo funkcjonalny. Domy składają się z części dziennej na parterze (salon, kuchnia, łazienka z prysznicem, dodatkowy pokój) oraz części nocnej na piętrze (3 lub 4 pokoje, salon kąpielowy, garderoby). W bryle budynku usytuowane są garaże. Możliwa jest adaptacja poddasza. Przewidziane jest też miejsce na kominek. Konstrukcja budynku umożliwia indywidualną aranżacje wnętrza (położenie ścianek działowych oraz wielkość pokoi). Wykonane będą podjazdy oraz tarasy z kostki brukowej. Budynki będą wyposażone we wszystkie media i będą ogrodzone.
Finalnie klient otrzyma dom wykończony w standardzie deweloperskim.
Ponadto na życzenie klienta zainstalujemy centralny odkurzacz, instalację alarmową wraz z kamerami zewnętrznymi z podglądem internetowym oraz piec kondensacyjny z pełną instalacją.

Inwestycja Osiedle Szczęsne znajduje się w Szczęsnym, ul. Puchacza (18,7 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Kaszmir Hubert Gradus.

Inwestycja Osiedle Szczęsne została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Szczęsne pozostało na sprzedaż 0 nowych domów jednorodzinnych .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Kaszmir Hubert Gradus przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba domów: cała inwestycja składa się z 5 domów.
Liczba kondygnacji: domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Garaże: domy nie posiadają garaży, oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Szczęsne

Powiat grodziski w województwie mazowieckim zajmuje powierzchnię ok. 367 km2 i położony jest w odległości 30 km od Warszawy. W skład powiatu wchodzą miasta: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek i Podkowa Leśna oraz gminy wiejskie: Baranów, Jaktorów i Żabia Wola. Milanówek oraz Podkowa Leśna z rezerwatem Parów Sójek, to miasta-ogrody słynące z walorów krajobrazowych oraz zabytkowej architektury dworsko-pałacowej. Grodzisk Mazowiecki jest siedzibą powiatu i dawanym uzdrowiskiem, toteż dominuje tu niska zabudowa otoczona parkami. Wsie Baranów i Jaktorów to obszary rolnicze z domami jednorodzinnymi, zaś w Żabiej Woli znajdują się kompleksy leśne z rezerwatami: Skulski Las i Uroczysko Skuły Zachód. Atrakcję powiatu stanowią tereny sportowo-rekreacyjne, m.in. korty tenisowe, tereny do jazdy konnej i zbiorniki do wędkowania, np. Stawy Walczewskiego czy Zalew Grzymek. Dojazd do stolicy umożliwiają linie kolejowe: Warszawa – Skierniewice i Warszawska Kolej Dojazdowa, a także droga wojewódzka nr 719.

Komunikacja

Atutem powiatu grodziskiego jest jego położenie w odległości zaledwie 30 km od Warszawy, a także dogodny dojazd do stolicy dzięki linii kolejowej Warszawa – Skierniewice, linii Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz połączeniom PKS. Arteria, która łączy powiat ze stolicą to droga wojewódzka nr 719 Warszawa – Żyrardów. Przez powiat i przy jego granicach przebiegają ważne trasy: drogi krajowe E67 i E30 oraz droga wojewódzka nr 579.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Szczęsne znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Słoneczko Przedszkole w odległości 1 750 m, MAŁY POLIGLOTA Niepubliczne Przedszkole Językowe w odległości 2 000 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1 150 m Marczyński Piotr., dr nauk med. Spec. urolog. Gabinet, w odległości 1 200 m PPD - Profesjonalne Poradnictwo Dietetyczne mgr inż. Sylwia Biegańska, w odległości 1 550 m Bońkowska W. Pracownia psychologiczna.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Sklep spożywczy PSS Społem w odległości 2 000 m.

Data publikacji: 05 grudnia 2014 16:33

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:22

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Mieszkania

Gdzie szukasz

Podaj miasto lub dzielnicę

Maksymalna cena nieruchomości

Cena do

Minimalna liczba pokoi

Nie mniej niż

Minimalna powierzchnia

Nie mniej niż

Twoje uwagi

Uwagi

Twoje dane kontaktowe

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o., więcej o ochronie danych

Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu

Dziękujemy

document icon

Przekazaliśmy deweloperowi Kaszmir Hubert Gradus Twoją prośbę o kontakt w sprawie nieruchomości Osiedle Szczęsne

Deweloper skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie

Znajdziemy dla Ciebie