Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Szczęsne etap II

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Puchacza, oferowane bezpośrednio przez

Kaszmir Hubert Gradus

mazowieckie, grodziski, Szczęsne, ul. Puchacza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Szczęsne etap IIOsiedle Szczęsne etap II

2 zdjęcia

Osiedle Szczęsne etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 5 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 280 do 310 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle SZCZĘSNE to 15 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej. Inwestycja usytuowana jest w miejscowości Szczęsne przy ulicach Puchacza i Czajki (boczne od Orlej i Drozda) w bliskiej odległości od centrum miasta Grodzisk Mazowiecki.

Zrealizowany został już pierwszy etap osiedla. Aktualnie powstaje kolejne 5 domów, które będą gotowe w I połowie 2017 roku.

Projekt architektoniczny sporządzony jest według własnych doświadczeń, koncepcji oraz konsultacji z potencjalnymi klientami, przez co jest niepowtarzalny i jednocześnie bardzo funkcjonalny.

Domy składają się z części dziennej na parterze (salon, kuchnia, łazienka z prysznicem, dodatkowy pokój) oraz części nocnej na piętrze (3 lub 4 pokoje, salon kąpielowy, garderoby). Konstrukcja budynku umożliwia indywidualną aranżacje wnętrza (położenie ścianek działowych oraz wielkość pokoi). W bryle budynku usytuowane są garaże. Możliwa jest adaptacja poddasza. Przewidziane jest też miejsce na kominek. Wykonane będą podjazdy oraz tarasy z kostki brukowej. Budynki zostaną wyposażone we wszystkie media i będą ogrodzone.

Finalnie klienci otrzymają nowe domy wykończone w standardzie deweloperskim.

Inwestycja Osiedle Szczęsne etap II znajduje się w Szczęsnem, ul. Puchacza (18.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez Kaszmir Hubert Gradus.

Inwestycja Osiedle Szczęsne etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Szczęsne etap II nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Kaszmir Hubert Gradus przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat grodziski w województwie mazowieckim zajmuje powierzchnię ok. 367 km2 i położony jest w odległości 30 km od Warszawy. W skład powiatu wchodzą miasta: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek i Podkowa Leśna oraz gminy wiejskie: Baranów, Jaktorów i Żabia Wola. Milanówek oraz Podkowa Leśna z rezerwatem Parów Sójek, to miasta-ogrody słynące z walorów krajobrazowych oraz zabytkowej architektury dworsko-pałacowej. Grodzisk Mazowiecki jest siedzibą powiatu i dawanym uzdrowiskiem, toteż dominuje tu niska zabudowa otoczona parkami. Wsie Baranów i Jaktorów to obszary rolnicze z domami jednorodzinnymi, zaś w Żabiej Woli znajdują się kompleksy leśne z rezerwatami: Skulski Las i Uroczysko Skuły Zachód. Atrakcję powiatu stanowią tereny sportowo-rekreacyjne, m.in. korty tenisowe, tereny do jazdy konnej i zbiorniki do wędkowania, np. Stawy Walczewskiego czy Zalew Grzymek. Dojazd do stolicy umożliwiają linie kolejowe: Warszawa – Skierniewice i Warszawska Kolej Dojazdowa, a także droga wojewódzka nr 719.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Szczęsne etap II?

Atutem powiatu grodziskiego jest jego położenie w odległości zaledwie 30 km od Warszawy, a także dogodny dojazd do stolicy dzięki linii kolejowej Warszawa – Skierniewice, linii Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz połączeniom PKS. Arteria, która łączy powiat ze stolicą to droga wojewódzka nr 719 Warszawa – Żyrardów. Przez powiat i przy jego granicach przebiegają ważne trasy: drogi krajowe E67 i E30 oraz droga wojewódzka nr 579.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Szczęsne etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2215 metrów od inwestycji Osiedle Szczęsne etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grodzisk Mazowiecki Radońska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Szczęsne etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Szczęsne etap II znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w Szczęsnem w odległości 418 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Szczęsne etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 603 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Szczęsne etap II w odległości 386 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 01.07.2018

Inwestycje w pobliżu w Szczęsnem

Oferty w Szczęsnem

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023