Osiedle Bursztynowe

Oferta archiwalna

Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski, ul. Korkowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 38 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Bursztynowe

10 zdjęć

Osiedle Bursztynowe
Osiedle Bursztynowe
Osiedle Bursztynowe
Osiedle Bursztynowe

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 10 budynków.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Opis inwestycji

Kompleks przy ul. Korkowej to 10 czterokondygnacyjnych budynków zlokalizowanych w zabudowie szeregowej. W sumie 315 mieszkań o zróżnicowanym metrażu, wszystkie z balkonami lub loggiami. Znajdziemy tu mieszkania od 27 do 86 m2, od kawalerek po trzy pokoje. Wyjątkową ofertę stanowią zlokalizowane na poddaszach, ciekawie zaaranżowane mieszkania z antresolami (o zróżnicowanej powierzchni – od 46 do 86 m2). Dodatkowym atutem w przypadku lokali parterowych jest dostęp do prywatnych niewielkich ogródków. W podziemiach budynków umiejscowiono garaże, a część powierzchni parteru przeznaczono na sklepy i punkty usługowe. Osiedle będzie ogrodzone i strzeżone całodobowo. Forma architektoniczna niewysokich osiedlowych budynków nie przypomina tradycyjnego blokowiska. Budynki wieńczą dachy dwuspadowe – tradycyjna w naszym klimacie forma zadaszenia. W nowoczesnej architekturze raczej zapomniana – ostatnio znów powraca do łask, jako element przydający domom swojskości. Projekt osiedla powstał w renomowanej autorskiej pracowni architektury Kuryłowicz & Associates.

Osiedlowe domy wykończono okładziną z płytek ceramicznych – naturalnym budulcem, niezwykle trwałym, odpornym na działanie mrozu i innych niekorzystnych czynników atmosferycznych a jednocześnie  wyróżniającym się wysoką estetyką. Tego typu rozwiązanie zapewnia izolację akustyczną a jednocześnie ciepla budynek.Zaciszne położenie, kameralna, prestiżowa architektura i dobre połączenie z centrum miasta.Planowane zakończenie budowy: III kw. 2010r.Osiedle znajduje się na terenie dzielnicy Wawer – jednej z największych w Warszawie, bogatej w zalesione obszary, położonej w południowo-wschodniej części miasta nad prawym brzegiem Wisły. Architekturę najbliższej okolicę charakteryzuje niska zabudowa, w której przeważają domki jednorodzinne i kilka zacisznych osiedli. Teren stanowi przyjemną alternatywę dla wielkomiejskiego charakteru warszawskich blokowisk.Osiedle zlokalizowane jest na uboczu, mimo to z Korkowej mamy zaledwie 300 metrów do jednego z głównych węzłów komunikacyjnych Pragi.Okolice ul. Korkowej mają bardzo dobry dostęp do komunikacji publicznej. Tym sposobem do Centrum dostaniemy się w ok. 20 min.

Inwestycja Osiedle Bursztynowe znajduje się na Marysinie Wawerskim, ul. Korkowa (9.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez J.W. Construction Holding S.A.

Inwestycja Osiedle Bursztynowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bursztynowe nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli J.W. Construction Holding S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Bursztynowe?

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bursztynowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Osiedle Bursztynowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Marysin 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Bursztynowe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bursztynowe znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 264 ,,Pluszowego Misia'' w odległości 60 m, Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28 w odległości 280 m, Niepubliczne Przedszkole "Robuś" w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Bursztynowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 530 m znajduje się Kaufland.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bursztynowe w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty na Marysinie Wawerskim

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: