Błękitne Aleje - domy

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezJOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Bielany House(1.6 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wrocławski, Bielany Wrocławskie, ul. Kłodzka 8 (2.3 km od Wrocławia)
  Ceny od: 5 334 brutto/m2
  Bielany House
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 8
  Powierzchnia: 149 m2
  Liczba pokoi: 4
  Sanbet Development

Opis Inwestycji

Błękitne Aleje - domy

Szeroki wybór domów oraz mieszkań w zróżnicowanej i jednocześnie harmonijnej zabudowie – oto kwintesencja Błękitnych Alei. Niezależnie od stylu życia, potrzeb i wielkości rodziny, każdy miłośnik jakości i komfortu znajdzie na nowym osiedlu realizowanym przez znanego i lubianego dewelopera (ATM Inwestycje Sp. z o.o.) idealną propozycję dla siebie.Na osiedlu dominować będzie zabudowa jednorodzinna uzupełniona kameralnymi budynkami mieszkalnymi. Powierzchnie domów wynosić będą od 105 do aż 217 m², z przynależnymi działkami do ponad 400 m².Obecnie oferta domów w Błękitnych Alejach obejmuje:Domy jednorodzinne w zabudowie dwulokalowej bliźniaczej – czyli charakterystyczne dla panoramy osiedla domy zbudowane na planie wiatraka - o powierzchni od 105 do 117 z miejscami postojowymi na posesji.Duże domy z podwójnymi garażami w bryle budynków: 217-metrowe domy w zabudowie bliźniaczej oraz 184-metrowe domy w zabudowie szeregowej.Każdy z domów posadowiony jest na odrębnej działce z ogrodem. Komfortowe układy pomieszczeń, wysokie przeszklenia, nowoczesne rozwiązania architektonicznie i płaskie dachy czynią z domów w Błękitnych Alejach idealną ofertę dla wymagających rodzin, które cenią harmonię i nowoczesność.Budowa pierwszych domów na osiedlu trwa - jednostki z podetapu pierwszego zostaną przekazane do odbioru już w I połowie 2017 roku.

Inwestycja Błękitne Aleje - domy znajduje się w Bielanach Wrocławskich, ul. Błękitna (1.2 km od Wrocławia), sprzedaż prowadzi JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja Błękitne Aleje - domy została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z w tym 26 domów typu bliźniak, 3 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Błękitne Aleje - domy pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 184 do 217 metrów kwadratowych w cenie od 494 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: basen.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Błękitne Aleje - domy

Błękitne Aleje znajdują się w odległości kilku minut od południowej granicy Wrocławia. Dojazd do Centrum zajmuje 15 minut. Niezmotoryzowanych do Wrocławia, Bielan Wrocławskich i okolicznych miejscowości dowożą kursujące tu linie autobusowe. W niedalekiej odległości od osiedli znajduje się przychodnia, sklepy, szkoły i przedszkola. Na większe zakupy wybrać się można do pobliskich Bielan i zlokalizowanych tam centrów handlowych. Po powrocie do domu okolica oferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu. W pobliżu znajduje się Zamek Topacz - historyczny, renesansowy obiekt, siedziba dawnych rodów szlacheckich i perła architektury Dolnego Śląska. Dziś hotel z restauracją oraz SPA. Dla wypoczywających aktywnie dostępny jest okalający Zamek Topacz 50-hektarowy teren rekreacyjny. Znajduje się tu malowniczy park ze stawem, Muzeum Motoryzacji, trasy spacerowe i rowerowe, a także korty tenisowe i strzelnica golfowa. W Ślęzie czynne jest też też Centrum Sportowe, gdzie zagrać można m.in. w squasha, tenisa, przyłączyć się do zajęć fitness oraz skorzystać z siłowni lub strefy wellness. Dodatkowo w samych Bielanach Wrocławskich w 2016 roku powstał nowoczesny kompleks basenów i saunariów Ślęza. Miłośnicy teatru docenią bliskość Sceny ATM w Bielanach Wrocławskich, która regularnie organizuje dla widzów liczne spektakle teatralne z udziałem znanych polskich aktorów. W najbliższym czasie okolica wzbogaci się też o kino w rozbudowywanym centrum handlowym w Bielanach.

Bielany Wrocławskie to wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie wrocławskim, w gminie Kobierzyce. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa wrocławskiego.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Błękitne Aleje - domy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Błękitne Aleje - domy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bielany - PKP.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Błękitne Aleje - domy znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Złote Krople" w odległości 170 m, Niepubliczne Przedszkole Bielanek w odległości 280 m, Przedszkole Samorządowe w Ślęzie w odległości 560 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Błękitne Aleje - domy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia RehaMaluch w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Błękitne Aleje - domy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się U Marcina, w odległości 370 m znajduje się Maja, w odległości 440 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Błękitne Aleje - domy w odległości 270 m znajduje się Centrum Ślęza, w odległości 280 m znajduje się Basen, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.05.2015

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie