Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Magnolia Residence

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wacława Jawoszka, oferowane bezpośrednio przez

JMZ Inwestycje Spółka Cywilna

Łęczna, ul. Wacława Jawoszka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Magnolia ResidenceMagnolia Residence

5 zdjęć

Magnolia Residence
Magnolia Residence
Magnolia Residence
Magnolia Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 131 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Dach

strop betonowy monolityczny, kryty papą termozgrzewalną.

Drzwi zewnętrzne

antywłamaniowe klasy C.

Balkony

płyta żelbetowa monolityczna z warstwami izolacyjnymi.

Posadzka

podłoża – wylewka betonowa.

Ściany

bloczki silikatowe i trzpienie żelbetowe monolityczne.

Instalacje

- instalacje elektryczne z osprzętem - instalacje wod-kan bez białej armatury - instalacja gazowa – wykonane podejście do kuchni gazowej, zakończone zaworem (bez kuchenki gazowej) - instalacja teletechniczna – rurowanie bez oprze wodowania.

Ogrzewanie

- instalacje C.O. z grzejnikami, zaworami termostatycznymi i licznikiem ciepła.

Wentylacja

- instalacja wentylacji – mechaniczna niskociśnieniowa firmy AERECO

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: 131 piwnic

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (45 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (95 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja "Magnolia Residence" obejmuje realizację trzech nowoczesnych budynków mieszkaniowych wielorodzinnych trzykondygnacyjnych przy ul. Wacława Jawoszka w Łęcznej. Jest to centralna cześć miasta, w bliskim sąsiedztwie dworca autobusowego, szkół, przedszkoli, placówek handlowych i urzędów.

Zakres inwestycji obejmuje budowę 131 mieszkań, 6 lokali usługowych, 95 miejsc postojowych w parkingu podziemnym, 45 miejsc postojowych naziemnych oraz 131 piwnic. Istnieje możliwość łączenia mieszkań w celu uzyskania większych powierzchni.

RODZAJ I PRZEZNACZENIE PROJEKTOWANYCH BUDYNKÓW:

- Budynek mieszkalny wielorodzinny "A" z usługami oraz z zamkniętym wielostanowiskowym garażem podziem-nym, wolnostojący, całkowicie podpiwniczony, o 1 kondygnacji podziemnej i 3 kondygnacjach nadziemnych.

- Budynek mieszkalny wielorodzinny "B" z zamkniętym wielostanowiskowym garażem podziemnym, wolnostojący, całkowicie podpiwniczony, o 1 kondygnacji podziemnej i 3 kondygnacjach nadziemnych.

- Budynek mieszkalny wielorodzinny "C" z zamkniętym wielostanowiskowym garażem podziemnym, wolnostojący, całkowicie podpiwniczony, o 1 kondygnacji podziemnej i 3 kondygnacjach nadziemnych.

Zadanie podzielone będzie na dwa etapy: w pierwszym budynek A i B (realizacja do końca III kwartału 2015 r.), a w drugim etapie budynek C (do końca II kwartału 2016 r.).

Inwestycja Magnolia Residence znajduje się w Łęcznej, ul. Wacława Jawoszka (15.7 km od Lublina), została zrealizowana przez JMZ Inwestycje Spółka Cywilna.

Inwestycja Magnolia Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 131 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od null do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Magnolia Residence nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców JMZ Inwestycje Spółka Cywilna przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (45 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (95 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 131 piwnic.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w Łęcznej, w pobliżu ulicy Kardynała Wyszyńskiego. Od wchodu sąsiaduje z dużym osiedlem budynków mieszkalnych wielorodzinnych. W niewielkiej odległości znajduje się kościół Św. Barbary, a bezpośrednio za nim galeria handlowa "WAMEX" i dworzec autobusowy. W bliskim sąsiedztwie zlokalizowane są szkoły, przedszkola, placówki handlowe (markety "TESCO", "BIEDRONKA", "STOKROTKA"), Starostwo Powiatowe, Komenda Policji, obiekty sportowe i rekreacyjne. Nie brakuje też terenów zielonych.

Łęczna to miasto położone w centrum województwa lubelskiego. Leży na Wyżynie Lubelskiej nad rzeką Wieprz i Świnki. Zajmuje 19 km2 powierzchni, którą zamieszkuje ok. 19 tysięcy osób. Występuje tutaj podział na osiedla: Słoneczne, Pasternik, Samsonowicza, Niepodległości, Bobrowniki oraz kol. Trębaczów. Znajduje się tutaj Rynek oraz Stare Miasto, które stanowią główne punkty spotkań mieszkańców. Do jednej z większych atrakcji należy Łęczyńska Dolina Dinozaurów, która jest najstarszym tego typu miejscem. W dolinie znajduje się osiem wielkich rzeźb dinozaurów, które zostały zaprojektowane i wykonane przez miejscowego rzeźbiarza - to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Ponadto, na terenie miasta usytuowany jest Poleski Park Narodowy, a w okolicy znajdują liczne jeziora oraz kąpielisko. Do dyspozycji mieszkańców jest także wiele ośrodków kulturowych m.in. Centrum Kultury, CK- Osiedlowy Dom Kultury, Łęczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki PLAMA, czy Miejska Biblioteka Publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Magnolia Residence?

Łęczna jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi miastami. Znajduje się tutaj droga krajowa nr 82, która prowadzi z Lublina do Włodawy. Występują tutaj również trzy drogi wojewódzkie: nr 813 na trasie Międzyrzecz Podlaski-Podzamcze, droga wojewódzka nr 812, która zapewnia sprawne połączenie do Sosnowca, a także droga wojewódzka nr 829, która przebiega przez wieś Łucka oraz Biskupice. Ponadto w odległości ok. 18 km usytuowany jest Port Lotniczy Lublin-Świdnik oraz Lotnisko Lublin-Radawiec usytuowany w Radawcu Dużym.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Magnolia Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 142 metrów od inwestycji Magnolia Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Magnolia Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Magnolia Residence znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 81 m, Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej w odległości 127 m, Zespół Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej w odległości 133 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Magnolia Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ LEK-MED 3 Sp. p. w odległości 550 m, MediDent w odległości 572 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 673 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Magnolia Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 58 m znajduje się Biedronka, w odległości 149 m znajduje się Grago, w odległości 320 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Magnolia Residence w odległości 74 m znajduje się Skatepark, w odległości 174 m znajduje się boisko / kort, w odległości 209 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023