Magnolia Residence

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez JMZ Inwestycje Spółka Cywilna

łęczyński, Łęczna, ul. Wacława Jawoszka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Magnolia Residence

5 zdjęć

Magnolia Residence
Magnolia Residence
Magnolia Residence
Magnolia Residence

Opis Inwestycji

Inwestycja "Magnolia Residence" obejmuje realizację trzech nowoczesnych budynków mieszkaniowych wielorodzinnych trzykondygnacyjnych przy ul. Wacława Jawoszka w Łęcznej. Jest to centralna cześć miasta, w bliskim sąsiedztwie dworca autobusowego, szkół, przedszkoli, placówek handlowych i urzędów.

Zakres inwestycji obejmuje budowę 131 mieszkań, 6 lokali usługowych, 95 miejsc postojowych w parkingu podziemnym, 45 miejsc postojowych naziemnych oraz 131 piwnic. Istnieje możliwość łączenia mieszkań w celu uzyskania większych powierzchni.

RODZAJ I PRZEZNACZENIE PROJEKTOWANYCH BUDYNKÓW:

- Budynek mieszkalny wielorodzinny "A" z usługami oraz z zamkniętym wielostanowiskowym garażem podziem-nym, wolnostojący, całkowicie podpiwniczony, o 1 kondygnacji podziemnej i 3 kondygnacjach nadziemnych.

- Budynek mieszkalny wielorodzinny "B" z zamkniętym wielostanowiskowym garażem podziemnym, wolnostojący, całkowicie podpiwniczony, o 1 kondygnacji podziemnej i 3 kondygnacjach nadziemnych.

- Budynek mieszkalny wielorodzinny "C" z zamkniętym wielostanowiskowym garażem podziemnym, wolnostojący, całkowicie podpiwniczony, o 1 kondygnacji podziemnej i 3 kondygnacjach nadziemnych.

Zadanie podzielone będzie na dwa etapy: w pierwszym budynek A i B (realizacja do końca III kwartału 2015 r.), a w drugim etapie budynek C (do końca II kwartału 2016 r.).

Inwestycja Magnolia Residence znajduje się w Łęcznej, ul. Wacława Jawoszka (15.7 km od Lublina), została zrealizowana przez dewelopera JMZ Inwestycje Spółka Cywilna.

Inwestycja Magnolia Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 131 nowych mieszkań. Budynki posiadają od null do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Magnolia Residence pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper JMZ Inwestycje Spółka Cywilna przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (45 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (95 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 131 piwnic.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 131 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Dach

strop betonowy monolityczny, kryty papą termozgrzewalną.

Drzwi zewnętrzne

antywłamaniowe klasy C.

Balkony

płyta żelbetowa monolityczna z warstwami izolacyjnymi.

Posadzka

podłoża – wylewka betonowa.

Ściany

bloczki silikatowe i trzpienie żelbetowe monolityczne.

Instalacje

- instalacje elektryczne z osprzętem - instalacje wod-kan bez białej armatury - instalacja gazowa – wykonane podejście do kuchni gazowej, zakończone zaworem (bez kuchenki gazowej) - instalacja teletechniczna – rurowanie bez oprze wodowania.

Ogrzewanie

- instalacje C.O. z grzejnikami, zaworami termostatycznymi i licznikiem ciepła.

Wentylacja

- instalacja wentylacji – mechaniczna niskociśnieniowa firmy AERECO

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: 131 piwnic.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (45 miejsc).
  • miejsca postojowe podziemne (95 miejsc).
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w Łęcznej, w pobliżu ulicy Kardynała Wyszyńskiego. Od wchodu sąsiaduje z dużym osiedlem budynków mieszkalnych wielorodzinnych. W niewielkiej odległości znajduje się kościół Św. Barbary, a bezpośrednio za nim galeria handlowa "WAMEX" i dworzec autobusowy. W bliskim sąsiedztwie zlokalizowane są szkoły, przedszkola, placówki handlowe (markety "TESCO", "BIEDRONKA", "STOKROTKA"), Starostwo Powiatowe, Komenda Policji, obiekty sportowe i rekreacyjne. Nie brakuje też terenów zielonych.

Łęczna to miasto położone w centrum województwa lubelskiego. Leży na Wyżynie Lubelskiej nad rzeką Wieprz i Świnki. Zajmuje 19 km2 powierzchni, którą zamieszkuje ok. 19 tysięcy osób. Występuje tutaj podział na osiedla: Słoneczne, Pasternik, Samsonowicza, Niepodległości, Bobrowniki oraz kol. Trębaczów. Znajduje się tutaj Rynek oraz Stare Miasto, które stanowią główne punkty spotkań mieszkańców. Do jednej z większych atrakcji należy Łęczyńska Dolina Dinozaurów, która jest najstarszym tego typu miejscem. W dolinie znajduje się osiem wielkich rzeźb dinozaurów, które zostały zaprojektowane i wykonane przez miejscowego rzeźbiarza - to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Ponadto, na terenie miasta usytuowany jest Poleski Park Narodowy, a w okolicy znajdują liczne jeziora oraz kąpielisko. Do dyspozycji mieszkańców jest także wiele ośrodków kulturowych m.in. Centrum Kultury, CK- Osiedlowy Dom Kultury, Łęczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki PLAMA, czy Miejska Biblioteka Publiczna.

Komunikacja

Łęczna jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi miastami. Znajduje się tutaj droga krajowa nr 82, która prowadzi z Lublina do Włodawy. Występują tutaj również trzy drogi wojewódzkie: nr 813 na trasie Międzyrzecz Podlaski-Podzamcze, droga wojewódzka nr 812, która zapewnia sprawne połączenie do Sosnowca, a także droga wojewódzka nr 829, która przebiega przez wieś Łucka oraz Biskupice. Ponadto w odległości ok. 18 km usytuowany jest Port Lotniczy Lublin-Świdnik oraz Lotnisko Lublin-Radawiec usytuowany w Radawcu Dużym.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Magnolia Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji Magnolia Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Magnolia Residence znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Nr 4 w Łęcznej w odległości 150 m, Zespół Szkoł Górniczych w Łęcznej w odległości 160 m, Technikum górnicze i politechniczne w odległości 160 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Magnolia Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Biedronka, w odległości 170 m znajduje się Grago, w odległości 340 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Magnolia Residence w odległości 90 m znajduje się Skatepark, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.05.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: