Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

JMZ Inwestycje Spółka Cywilna logo

JMZ Inwestycje Spółka Cywilna

Lublin, ul. Nałęczowska 30
O nas
Kontakt

Informacje o nas

JMZ INWESTYCJE s.c. to dynamicznie rozwijającą się firma deweloperska, która istnieje na rynku inwestycji mieszkaniowych od maja 2007 roku. Współwłaścicielami spółki są osoby posiadające ponad piętnastoletnie doświadczenie budowlane w realizacji budynków mieszkaniowych wielorodzinnych. Siedziba spółki mieści się przy ulicy Nałęczowskiej 30 w Lublinie.

Podstawą funkcjonowania spółki jest budowa domów wielorodzinnych w segmencie najatrakcyjniejszym cenowo dla nabywców mieszkań oraz zapewnienie jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa dla klientów, czemu służy bardzo konserwatywne podejście do finansowania przedsięwzięć oraz dostosowywanie ilości realizowanych projektów do bieżącego popytu rynkowego.

JMZ INWESTYCJE s.c. to firma stawiająca na wysoką jakość wykonywanych usług oraz estetykę wykonania. Fachowe i przyjazne podejście do klienta to także jej cecha. Nasza firma dba o indywidualną ofertę, zapewniając fachowe doradztwo i opiekę na każdym etapie realizacji inwestycji, zachowując zawsze najwyższe standardy obsługi.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

JMZ Inwestycje Spółka Cywilna logo
JMZ Inwestycje Spółka Cywilna
Lublin, ul. Nałęczowska 30
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023