Osiedle Pod Borem

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Króla Maciusia, oferowane bezpośrednio przez JHM DEVELOPMENT S.A.

Skierniewice, ul. Króla Maciusia

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 187 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Pod Borem

4 zdjęcia

Osiedle Pod Borem
Osiedle Pod Borem
Osiedle Pod Borem
Osiedle Pod Borem

Opis Inwestycji

Osiedle „Pod Borem” II  – to zrealizowany drugi etap  projektu cieszącego się dużym powodzeniem wśród naszych Klientów.

Osiedle położone jest w  jednej z najbardziej atrakcyjnych części Skierniewic w bezpośrednim sąsiedztwie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Zaprojektowany zespół 26 domów jednorodzinnych, w zabudowie szeregowej  stanowi nowoczesny architektonicznie kompleks.

Ogrodzony teren w otoczeniu zieleni  gwarantuje  mieszkańcom wymarzone warunki do mieszkania i wypoczynku.

Osiedle jest dobrze skomunikowane, około 7 minut zajmuje dojazd do stacji PKP i PKS, a około 12 minut do centrum miasta.•    powierzchnia domów – od 117,8m2 do 135,0m2•    powierzchnia działek – od 247,0m2 do 872,0m2

Inwestycja Osiedle Pod Borem znajduje się w Skierniewicach, ul. Króla Maciusia (23.1 km od Sochaczewa), została zrealizowana przez JHM DEVELOPMENT S.A.

Inwestycja Osiedle Pod Borem została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Pod Borem nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców JHM DEVELOPMENT S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 26 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Skierniewice to miasto posiadające prawa powiatu, położone w połowie drogi z Warszawy do Łodzi (dzieli je ok. 70 km. Odległości do każdego z miast) na powierzchni 36 km. kw., z liczbą mieszkańców wahającą się w okolicy 50 tys. osób. Skierniewice dzielą się na osiedla Widok, Rawka i Zadębie. Główne ulice Skierniewic to Rawska, Kościuszki i Zwierzyniecka. Zabudowę Skierniewic w dużej mierze tworzą zabytkowe kamienice uzupełnione o korespondującą z otoczeniem zabudowę powojenną. Zakupy umożliwia duże centrum handlowe Dekada i kilkanaście supermarketów. Działają tu dwie szkoły wyższe i liczne szkoły policealne, szkoła muzyczna, przedszkola czy szkoły integracyjne. Skierniewice to też ważny ośrodek kulturalny z licznymi festiwalami odbywającymi się głównie latem. Unikatowe jest też położenie miasta pomiędzy czterema dużymi lasami, z czego jeden jest Parkiem Krajobrazowym.

Komunikacja

Skierniewice to 50-tysięczne miasto położone w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Łodzią. Doskonała komunikacja to również tutejsza kolej, drogi szybkiego ruchu i miejskie autobusy. Dodatkowo miasto jest pięknie położone wśród lasów i Parku Krajobrazowego. Uroda Skierniewic to też liczne zabytki z zespołem pałacowym na czele. Miłośnicy zakupów mogą wybierać spośród kilkunastu supermarketów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Pod Borem?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Pod Borem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Osiedle Pod Borem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Skłodowskiej 165.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Pod Borem znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pod Borem znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w odległości 350 m, Branżowa Szkoła I stopnia w odległości 350 m, Szkoła Podstawowa Specjalna w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Pod Borem składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pod Borem w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: