Osiedle Królewskie II

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Dębogórska, oferowane bezpośrednio przez JHM DEVELOPMENT S.A.

Rumia, ul. Dębogórska 82

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Królewskie II

7 zdjęć

Osiedle Królewskie II
Osiedle Królewskie II
Osiedle Królewskie II
Osiedle Królewskie II

Opis Inwestycji

„Osiedle Królewskie” to inwestycja realizowana w zielonej części Rumi przy ul. Dębogórskiej.

Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o wymagających Klientach ceniących wygodę w połączeniu z nowoczesną elegancją. Stonowana, ciepła kolorystyka elewacji, obecność terenów zielonych oraz mała architektura - wszystko to sprawi prawdziwą przyjemność każdemu z mieszkańców „Osiedla Królewskiego”.

Na inwestycję docelowo składać się będą trzy sześciokondygnacyjne budynki mieszkalne, w których łącznie znajdzie się 536 mieszkań. Wygodę zapewnią podziemne hale garażowe, w których przewidziane zostały miejsca na 308 samochodów. Na parterach budynków zlokalizowano część usługową.

Na wydzielonych i dostępnych wyłącznie dla mieszkańców zielonych dziedzińcach znajdą się kolorowe i bezpieczne place zabaw dla dzieci. Komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami zapewnią nowoczesne, cichobieżne windy. Zadbaliśmy również o bezpieczeństwo mieszkańców - budynki wyposażone są w cyfrowe domofony oraz kamery montowane na słupach oświetlenia ulicznego i osiedlowego.

Osiedle w całości zaprojektowane zostało z myślą o rodzinach z małymi dziećmi oraz o osobach starszych i niepełnosprawnych. We wszystkich budynkach zaprojektowano windy z poziomu hali garażowej, szerokie przejścia i korytarze, a jednocześnie na terenie Osiedla znajdują się podjazdy dla wózków.

Mieszkania na „Osiedlu Królewskim” to zarówno lokale 1-pokojowe o niewielkim metrażu, doskonałe jako pierwsze mieszkanie, 2-pokojowe lokale dla młodych małżeństw oraz 3-4 pokojowe przestronne mieszkania rodzinne. Architekci zadbali o to, aby każdy klient znalazł odpowiadający mu metraż i układ. Mieszkania są dobrze doświetlone i zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Wszystkie mieszkania znajdujące się parterze posiadają własny ogródek, zaś te umiejscowione na piętrach - przestronne balkony lub tarasy.

Obecnie trwa budowa drugiego etapu, w ramach którego powstaną 232 lokale mieszkalne od 27,4 do 74,2 m2 oraz 5 lokali usługowych.

Pod budynkiem znajdzie się podziemna hala garażowa, w której przewidziano 128 miejsc garażowych.

Inwestycja Osiedle Królewskie II znajduje się w Rumi, ul. Dębogórska 82 (1.3 km od Gdyni), została zrealizowana przez JHM DEVELOPMENT S.A.

Inwestycja Osiedle Królewskie II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Królewskie II nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli JHM DEVELOPMENT S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa wylewana.

Dach

Dwuspadowy o kącie nachylenia 25 stopni. Pokrycie dachu – blachodachówka.

Stolarka okienna

PCV, białe, pięciokomorowe o współczynniku 1,0 W/(m2K)

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań - jednoskrzydłowe, pełne, płaskie. Drzwi wejściowe do klatek schodowych z domofonem - stalowe oszklone.

Balkony

Na balkonach i tarasach - płytki gresowe.

Posadzka

wylewka betonowa, bez warstwy wykończeniowej.

Ściany

Ściany zewnętrzne podziemia – żelbetowe wylewane. Ściany zewnętrzne nadziemia – cegła ceramiczna + styropian + tynk strukturalny. Ściany wydzielające mieszkania – z bloczków silikatowych pełnych gr. 24 cm. Ścianki działowe – z cegły ceramicznej. Ściany wewnętrzne - w mieszkaniach tynki gipsowe, w łazienkach i WC ściany zagruntowane wodochronnie, przygotowane do położenia płytek ceramicznych.

Parapety zewnętrzne

stalowe.

Parapety wewnętrzne

PCV, komorowe, białe.

Instalacje

Instalacje wewnętrzne - elektryczne, teletechniczne, wodnokanalizacyjne (bez białego montażu), centralnego ogrzewania i ciepłej wody. Instalacja do podłączenia kuchni elektrycznej.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne (128 miejsc).
Udogodnienia:
plac zabaw, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, morze

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja Osiedla zapewnia komfort mieszkania w spokojnej, rodzinnej i bezpiecznej okolicy, w sąsiedztwie sklepów i punktów usługowych, a jednocześnie gwarantuje sprawny dojazd do centrum Rumi oraz Gdyni.

Rumia to miasto o powierzchni 30,08 km2, które zamieszkuje ok. 43 700 osób. Leży w pow. wejherowskim, w woj. pomorskim i graniczy z Gdynią oraz Redą. Wchodzi w skład Aglomeracji Gdańskiej i jest jedną z miejscowości tworzących Małe Trójmiasto Kaszubskie. Częściowo leży na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, który zajmuje ok. 40% terytorium miasta. Centrum Rumi wciąż jeszcze nie jest w pełni ukształtowane, za to na obrzeżach miasta z każdym rokiem rozrasta się zabudowa mieszkalna. Znaczne obszary dopiero czekają na zagospodarowanie. Póki co, powoli rozbudowywane jest tu zaplecze oświatowe, na które składa się 15 przedszkoli i 15 szkół różnego szczebla. Działa tu poradnia medyczna i 7 zakładów opieki zdrowotnej. Miasto posiada najważniejsze elementy infrastruktury sportowej. Znajduje się tu także galeria handlowa i centrum handlowe.

Komunikacja

Rumia położona jest przy drodze krajowej nr 6, co zapewnia jej dobre połączenie z Trójmiastem i innymi, okolicznymi miejscowościami. Przez miasto przechodzi też droga wojewódzka nr 100. Znajduje się tu dworzec kolejowy, z którego odchodzą pociągi do Szczecina, Gdańska i na Hel. Ok. 10 km od Rumi znajduje się morski port pasażerski, a ok. 25 km stąd, w Gdańsku-Rębiechowie, znajduje się port lotniczy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Królewskie II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Królewskie II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Osiedle Królewskie II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osiedle Królewskie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Królewskie II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Królewskie II znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: BHPPERITUS w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Królewskie II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Żabka, w odległości 250 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Królewskie II w odległości 250 m znajduje się Premium Fitness & Gym, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.03.2016
Data aktualizacji: 20.12.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: