Julianowska

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Julianowska, oferowane bezpośrednio przez

JANPUL

Warszawa, Bródno, ul. Julianowska 26

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

JulianowskaJulianowska

5 zdjęć

Julianowska
Julianowska
Julianowska
Julianowska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Od 28 kwietnia do 6 maja biura sprzedaży nieczynne.

Julianowska 26 – Brudno

Do sprzedania gotowy lokal usługowy bądź mieszkanie o powierzchni 142,8 m2. Lokal znajduje się na kameralnym osiedlu w bloku 3 piętrowym (łączna liczba mieszkań 26), w bardzo dobrej infrastrukturze. Wysokość pomieszczeń 2,65 m (salon 3,06 m),  okna wsch-zach. Wejście do lokalu może być zarówno z klatki schodowej jak przez drzwi balkonowe (do elewacji budynku przymocowane są schody) z racji usytuowania lokalu na wysokim parterze. Do lokalu podłączone miejskie media.

Potencjalne wykorzystanie lokalu to biuro lub pięciopokojowe mieszkanie. W pomieszczeniu są dwie łazienki (glazura, terakota, umywalka, toaleta), częściowo lokal wyłożony jest wykładziną, jak i terakotą, aneks kuchenny w zabudowie, aktywny kominek.

Cena 756 000 zł brutto

Nie zwlekaj, zadzwoń i umów się na spotkanie: 504 033 305

Inwestycja Julianowska znajduje się na Bródnie, ul. Julianowska 26 (6.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez JANPUL.

Inwestycja Julianowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego.

Aktualnie w inwestycji Julianowska nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli JANPUL przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Julianowska?

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Julianowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1032 metrów od inwestycji Julianowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bródno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Julianowska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Julianowska znajduje się 31 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole "Ocean Marzeń" w odległości 18 m, przedszkole w odległości 64 m, przedszkole w odległości 125 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Julianowska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna w odległości 379 m, Przychodnia Rejonowa w odległości 572 m, Laser Dent Targówek w odległości 575 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Julianowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 171 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 179 m znajduje się Żabka, w odległości 194 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Julianowska w odległości 307 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 338 m znajduje się boisko / kort, w odległości 355 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: