Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Michałowice Park

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Poziomkowa, oferowane bezpośrednio przez

Janex Sp. z o.o.

krakowski, Michałowice, ul. Poziomkowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 16 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Michałowice ParkMichałowice Park

3 zdjęcia

Michałowice Park
Michałowice Park
Michałowice Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Stan surowy

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 12 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

stan surowy

Zagospodarowanie działki oraz terenu osiedla • Podejście do domu z kostki brukowej gr 6 cm • Opaska wokół budynku z kamienia drenarskiego ograniczona obrzeżem betonowym • Odwodnienie działki do studzienki chłonnej • Teren działki zniwelowany, zasiana trawa • Posesja ogrodzona: - osiedle- ogrodzenie z siatki panelowej powlekanej na betonowym cokole o łącznej wysokości ok. h = 1,7 m - poszczególne działki pomiędzy budynkami w tylnej części będą odgrodzone siatką panelową powlekaną o wysokości ok. h = 1,2 m na cokole betonowym; od frontu przestrzeń otwarta • Droga wewnętrzna oraz podjazdy przed garażami – z kostki brukowej gr 8 cm • Brama wjazdowa na osiedle uruchamiana pilotem (2 szt. pilota ) • Altany śmietnikowe zadaszone w granicy działki

Konstrukcja budynku

Fundamenty • Ławy fundamentowe żelbetowe – beton B25 • Ściany fundamentowe żelbetowe lub bloczki betonowe • Izolacja przeciwwilgociowa powłokowa

Dach

• Więźba dachowa - konstrukcja drewniana zabezpieczona środkami przeciwgrzybicznymi i owadobójczymi • Pokrycie dachowe – blacha modułowa panelowa; w zakresie lukarny- EPDM • Rynny i rury spustowe z PVC • Obróbki blacharskie z blachy powlekanej – w kolorze pokrycia dachu • Kominy wentylacyjne, dymowe, spalinowe – kształtki ceramiczne / betonowe • Kominy ponad połacią dachu – ocieplone; wykończone tynkiem cienkowarstwowym barwionym w masie

Elewacja

• Tynk zewnętrzny cienkowarstwowy barwiony w masie • Parapety zewnętrzne - stalowe powlekane • Balustrada - konstrukcja stalowa ocynkowana malowana proszkowo • Taras zewnętrzny, schody wejściowe – kostka brukowa gr 6 cm, w kolorze dopasowanym do elewacji na podbudowie

Stolarka okienna

• PCV z nawiewnikami, szkolna zestawem trzyszybowym, kolor ciemny popiel

Drzwi zewnętrzne

• Drzwi wejściowe – z okuciami antywłamaniowym, kolor ciemny popiel • Brama garażowa – ocieplona segmentowa otwierana np. Wisniowski Uni Pro; kolor ciemny popiel

Ściany

• Ściany nośne zewnętrzne budynku – warstwowe – bloczek z betonu komórkowego H+H 24 cm, ocieplone styropianem gr. 20 cm • Ściany nośne wewnętrzne – bloczek z betonu komórkowego H+H 24 cm • Ściany działowe – bloczek z betonu komórkowego H+H 12 cm • Strop - żelbetowy wylewany lub gęstożebrowy • Schody wewnętrzne – żelbetowe wylewane

Instalacje

Instalacja elektryczna • Zasilana z sieci kablowej ZE; przyłącz doprowadzony do miejsca lokalizacji skrzynki bezpiecznikowej • Instalacja video-domofonowa z osprzętem Instalacja odgromowa Instalacja kanalizacyjna • Wykonana z rur PVC z odprowadzeniem ścieków poza budynek do szczelnych zbiorników (szambo). Wypusty zakończone zaślepkami Instalacja wodna • Zasilana z sieci gminnej, wykonana z rur PE; przyłącz wprowadzony do pomieszczenia kotłowni Instalacja gazowa • Zawór główny umieszczony w skrzyni na elewacji

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Garaż w parterze.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Nową inwestycją Firmy Janex jest osiedle domów w zabudowie jednorodzinnej w miejscowości Michałowice na płn. od Krakowa, w odległości12 km od centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Michałowskiego. Bliskość otuliny Jurajskiego Parku Krajobrazowego oraz Dłubniańskiego Parku Krajobrazowego, malownicze pagórki i doliny zapewniają unikalny widok na panoramę Krakowa oraz Michałowic. Usytuowanie osiedla na widokowym wzgórzu otoczonym soczysta zielenią drzew jak również ekspozycja południowo - zachodnia sprzyja nasłonecznieniu i daje znakomitą przestrzeń do życia dla osób kochających przyrodę. Jest to idealne miejsce dla każdego, kto marzy by po dniu wypełnionym pracą w zgiełku miasta odpocząć w ciszy, harmonii, posłuchać śpiewu ptaków płynącego z pobliskiego Michałowskiego Lasu. W dni wolne od pracy do aktywnego wypoczynku zachęcają trasy rowerowe w malowniczej Dolinie Dłubni, stadnina koni czy Zespół Dworsko – Parkowy ze swoimi alejkami spacerowymi.

Domy stanowić będą nowoczesną, prostą, zwartą bryłę, z czytelnym podziałem na sekwencyjne moduły. Duże tarasy zapewnią dodatkową przestrzeń dla ich przyszłych właścicieli.

Inwestycja pn. Michałowice Park to kompleks 20 domów w zabudowie bliźniaczej, które ze względu na swoje powierzchnie zróżnicowane są na 2 typy: Alpin 145 m2i Nigra 125m2. Domy posadowione są na działkach o powierzchniach od ok.3,8 do 7,7 ar dając poczucie przestrzeni. Charakteryzuje je ciekawa tradycyjna architektura ozdobiona ładnymi nowoczesnymi detalami – naturalne drewno, szkło. Układ wnętrz ma zapewnić Państwu wygodę i codzienny komfort życia.

Firma Janex Sp. z o. o. pragnie poinformować wszystkich swoich Klientów, że rozpoczęcie prac budowlanych nastąpi w 3 kwartale 2021r., a planowane zakończenie robót w 3 kwartale 2022r.

Inwestycja Michałowice Park znajduje się w Michałowicach, ul. Poziomkowa (4.5 km od Krakowa), została zrealizowana przez Janex Sp. z o.o.

Inwestycja Michałowice Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Michałowice Park nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Janex Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Michałowice połączone są z centrum Krakowa trzema liniami autobusowymi mpk (257,260 i 277), a ponadto licznymi prywatnymi liniami. W niedalekiej odległości od inwestycji znajdują się sklepy, urzędy, ośrodek zdrowia, apteka oraz szkoła i przedszkole.

Powiat krakowski leży w północno-zachodniej części woj. małopolskiego, bezpośrednio sąsiadując z miastem Kraków. Jego powierzchnia wynosi 1231 km2, a w 17 gminach mieszka łącznie 266 649 osób. Cały powiat tworzą 332 miejscowości. Zabudowa ma tu charakter małomiasteczkowy i wiejski, z dość dużym zagęszczeniem zabytków, których konserwatorzy znaleźli tu ponad 180. Są wśród nich budowle w stylu renesansowym, gotyckim, romańskim. Region może pochwalić się ponad 200 szkołami różnego szczebla, przeszło 100 przychodniami lekarskimi oraz satysfakcjonującym stopniem rozwoju życia sportowego i kulturalnego. Poza tym, że działa tu 15 ośrodków i centrów kultury, to regularnie organizowane są imprezy o takim charakterze. Ok. 30% powiatu cechuje się szczególnymi walorami przyrodniczymi. Najważniejsze tereny zielone stanowią tu Ojcowski Park Narodowy, 12 rezerwatów przyrody i 5 parków krajobrazowych. Powiat krakowski ma rewelacyjnie rozwiniętą infrastrukturę drogową, do której zalicza się autostrada A4, 8 fragmentów dróg wojewódzkich i 6 dróg krajowych. W jego granicach znajduje się też lotnisko.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Michałowice Park?

W powiecie krakowskim znajduje się Lotnisko im. Jana Pawła II, z którego można dostać się do 50 najważniejszych miast Europy. Biegnące przez powiat szlaki komunikacyjne, w tym drogi wojewódzkie (773,774, 775, 776, 780, 791, 794, 953) i drogi krajowe (4, 7, 44, 75, 79, 94) łączą obszar z najważniejszymi miastami kraju, m.in. Warszawą i Katowicami. Przez powiat przechodzi też transkontynentalna autostrada A4. Funkcjonują tu linie kolejowe, autobusowe i miejskie autobusy aglomeracyjne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Michałowice Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 584 metrów od inwestycji Michałowice Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Michałowice Ujęcie Wody N/Ż.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Michałowice Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Michałowice Park znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Złota rybka w odległości 881 m, przedszkole w odległości 972 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Michałowice Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 840 m znajduje się Delikatesy Leśne, w odległości 846 m znajduje się Masarnia Zimpol.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Michałowice Park w odległości 913 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 12.03.2021
Data aktualizacji: 13.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023