Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Michałowice Park II

Ta oferta bierze udział w konkursie

Domy na sprzedaż ul. Poziomkowa, oferowane bezpośrednio przez

Janex Sp. z o.o.

krakowski, Michałowice, ul. Poziomkowa

Michałowice Park IIMichałowice Park II

3 zdjęcia

Michałowice Park II
Michałowice Park II
Michałowice Park II
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

3 kw. 2025

Powierzchnie

125/m2

Przedział pokoi

5

Kondygnacje

2

Budynki

4

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Przystanek Autobusowy - 534 m

Dojazd do centrum Krakowa: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 placówki edukacyjne, 2 sklepy, 1 obiekt sportowy, 1 plac zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2025 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 8 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 8 domów bliźniaków

Powierzchnie domów:

125 m²

Powierzchnie działek:

od 360 do 423 m²

Ceny domów:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nową inwestycją Firmy Janex jest osiedle domów w zabudowie jednorodzinnej w miejscowości Michałowice na płn. od Krakowa, w odległości12 km od centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Michałowskiego. Bliskość otuliny Jurajskiego Parku Krajobrazowego oraz Dłubniańskiego Parku Krajobrazowego, malownicze pagórki i doliny zapewniają unikalny widok na panoramę Krakowa oraz Michałowic. Usytuowanie osiedla na widokowym wzgórzu otoczonym soczysta zielenią drzew jak również ekspozycja południowo – zachodnia sprzyja nasłonecznieniu i daje znakomitą przestrzeń do życia dla osób kochających przyrodę. Jest to idealne miejsce dla każdego, kto marzy by po dniu wypełnionym pracą w zgiełku miasta odpocząć w ciszy, harmonii, posłuchać śpiewu ptaków płynącego z pobliskiego Michałowskiego Lasu. W dni wolne od pracy do aktywnego wypoczynku zachęcają trasy rowerowe w malowniczej Dolinie Dłubni, stadnina koni czy Zespół Dworsko – Parkowy ze swoimi alejkami spacerowymi.

Domy stanowić będą nowoczesną, prostą, zwartą bryłę, z czytelnym podziałem na sekwencyjne moduły. Duże tarasy zapewnią dodatkową przestrzeń dla ich przyszłych właścicieli.

Inwestycja pn. Michałowice Park II etap to kompleks 8 domów Nigra w zabudowie bliźniaczej, o powierzchniach 125m2. Domy posadowione są na działkach o powierzchniach od ok.3,6 do 4,2 ar dając poczucie przestrzeni. Charakteryzuje je ciekawa tradycyjna architektura ozdobiona ładnymi nowoczesnymi detalami – naturalne drewno, szkło. Układ wnętrz ma zapewnić Państwu wygodę i codzienny komfort życia.

Inwestycja Michałowice Park II znajduje się w Michałowicach, ul. Poziomkowa (4.5 km od Krakowa), jest realizowana przez Janex Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Michałowice Park II w sprzedaży jest 8 nowych domów o powierzchni 125 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Janex Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Powiat krakowski leży w północno-zachodniej części woj. małopolskiego, bezpośrednio sąsiadując z miastem Kraków. Jego powierzchnia wynosi 1231 km2, a w 17 gminach mieszka łącznie 266 649 osób. Cały powiat tworzą 332 miejscowości. Zabudowa ma tu charakter małomiasteczkowy i wiejski, z dość dużym zagęszczeniem zabytków, których konserwatorzy znaleźli tu ponad 180. Są wśród nich budowle w stylu renesansowym, gotyckim, romańskim. Region może pochwalić się ponad 200 szkołami różnego szczebla, przeszło 100 przychodniami lekarskimi oraz satysfakcjonującym stopniem rozwoju życia sportowego i kulturalnego. Poza tym, że działa tu 15 ośrodków i centrów kultury, to regularnie organizowane są imprezy o takim charakterze. Ok. 30% powiatu cechuje się szczególnymi walorami przyrodniczymi. Najważniejsze tereny zielone stanowią tu Ojcowski Park Narodowy, 12 rezerwatów przyrody i 5 parków krajobrazowych. Powiat krakowski ma rewelacyjnie rozwiniętą infrastrukturę drogową, do której zalicza się autostrada A4, 8 fragmentów dróg wojewódzkich i 6 dróg krajowych. W jego granicach znajduje się też lotnisko.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Michałowice Park II?

W powiecie krakowskim znajduje się Lotnisko im. Jana Pawła II, z którego można dostać się do 50 najważniejszych miast Europy. Biegnące przez powiat szlaki komunikacyjne, w tym drogi wojewódzkie (773,774, 775, 776, 780, 791, 794, 953) i drogi krajowe (4, 7, 44, 75, 79, 94) łączą obszar z najważniejszymi miastami kraju, m.in. Warszawą i Katowicami. Przez powiat przechodzi też transkontynentalna autostrada A4. Funkcjonują tu linie kolejowe, autobusowe i miejskie autobusy aglomeracyjne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Michałowice Park II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 534 metrów od inwestycji Michałowice Park II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Michałowice Ujęcie Wody N/Ż.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Michałowice Park II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Michałowice Park II znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Złota rybka w odległości 886 m, przedszkole w odległości 969 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Michałowice Park II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 877 m znajduje się Delikatesy Leśne, w odległości 878 m znajduje się Masarnia Zimpol.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Michałowice Park II w odległości 922 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 23.05.2024
Data aktualizacji: 12.07.2024
Janex Sp. z o.o. logo

Janex Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Fr. Wężyka 26, 31-580 Kraków

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023