Kościuszki

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezINTER-ES Deweloper

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Kościuszki dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U.I.6
95,2 m²
Parter

Opis Inwestycji

Nowa zrealizowana inwestycja „Osiedle Centrum” położona jest na granicy Starego Miasta oraz Południa w ścisłym centrum Wrocławia. Największą zaletą niniejszej inwestycji niewątpliwie jest lokalizacja, która zapewnia doskonałe warunki dla osób poszukujących lokalu usługowego w centralnej części Wrocławia gdzie odbywa się największy ruch komunikacyjny w ciągu całego dnia. W powyższej lokalizacji spotykają się dwa największe węzły komunikacyjne Wrocławia z północy na południe oraz wschód-zachód. Dodatkowym atutem położenia jest zlokalizowany w okolicy 200 m wrocławski Dworzec Główny oraz przebudowany dworzec PKS z nową galerią handlową Wroclawia. Bezpośrednio przy budynku znajdują się przystanki autobusowe kilkunastu lini oraz szerokie ciągi pieszo-rowerowe.W ofercie posiadamy lokale handlowo-usługowe z bezpośrednim dostępem i witrynami od ul. Kościuszki oraz lokale biurowe zlokalizowane na I piętrze z wejściem również od ulicy Kościuszki.

Inwestycja Kościuszki znajduje się na Przedmieściu Oławskim, ul. Kościuszki (0.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera INTER-ES Deweloper.

Inwestycja Kościuszki została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego znajdującego się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 6 kondygnacji naziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kościuszki pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 95 metrów kwadratowych.

Deweloper INTER-ES Deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 280 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 95 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kościuszki

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kościuszki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Kościuszki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworcowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kościuszki znajduje się się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wroclawska Szkoła Jazzu I Muzyki Rozrywkowej Szkoła Muzyczna I Stopnia w odległości 70 m, Wrocławska Szkoła Jazzu I Muzyki Rozrywkowej Szkoła Muzyczna II Stopnia w odległości 70 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna PRO-MED sp. z o.o. w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kościuszki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: InviMed w odległości 140 m, Pro-Med w odległości 190 m, Onkomed w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kościuszki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Tandyr House, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 150 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kościuszki w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.01.2020

Data aktualizacji: 19.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie