Kościuszki

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Kościuszki, oferowane bezpośrednio przez INTER-ES Deweloper

Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Kościuszki
Kościuszki

6 zdjęć

Kościuszki
Kościuszki
Kościuszki
Kościuszki

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Kościuszki dostępne są 2 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
U.I.6
95,2 m²
Parter
U.I.4
82,7 m²
Parter

Opis Inwestycji

Nowa zrealizowana inwestycja „Osiedle Centrum” położona jest na granicy Starego Miasta oraz Południa w ścisłym centrum Wrocławia. Największą zaletą niniejszej inwestycji niewątpliwie jest lokalizacja, która zapewnia doskonałe warunki dla osób poszukujących lokalu usługowego w centralnej części Wrocławia gdzie odbywa się największy ruch komunikacyjny w ciągu całego dnia. W powyższej lokalizacji spotykają się dwa największe węzły komunikacyjne Wrocławia z północy na południe oraz wschód-zachód. Dodatkowym atutem położenia jest zlokalizowany w okolicy 200 m wrocławski Dworzec Główny oraz przebudowany dworzec PKS z nową galerią handlową Wroclawia. Bezpośrednio przy budynku znajdują się przystanki autobusowe kilkunastu lini oraz szerokie ciągi pieszo-rowerowe.

W ofercie posiadamy lokale handlowo-usługowe z bezpośrednim dostępem i witrynami od ul. Kościuszki oraz lokale biurowe zlokalizowane na I piętrze z wejściem również od ulicy Kościuszki.

Inwestycja Kościuszki znajduje się na Przedmieściu Oławskim, ul. Kościuszki (0.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez INTER-ES Deweloper.

Inwestycja Kościuszki została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Kościuszki w sprzedaży 2 nowe lokale użytkowe o powierzchni od 83 do 95 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych właścicieli INTER-ES Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 280 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
usługi w budynku
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:
od 83 do 95 m².
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kościuszki?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kościuszki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Kościuszki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworcowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kościuszki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kościuszki znajduje się się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wroclawska Szkoła Jazzu I Muzyki Rozrywkowej Szkoła Muzyczna I Stopnia w odległości 70 m, Wrocławska Szkoła Jazzu I Muzyki Rozrywkowej Szkoła Muzyczna II Stopnia w odległości 70 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna PRO-MED sp. z o.o. w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kościuszki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: InviMed w odległości 140 m, Pro-Med w odległości 190 m, Onkomed w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kościuszki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Tandyr House, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 150 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kościuszki w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.01.2020
Data aktualizacji: 08.07.2021
INTER-ES Deweloper logo

INTER-ES Deweloper

Robert Flaszyński

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Długosza 31 Wrocław

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: