Osiedle Nowiec

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Nowiec, oferowane bezpośrednio przez Inpro S.A.

Gdańsk, Brętowo, ul. Nowiec

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 13 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Nowiec

4 zdjęcia

Osiedle Nowiec
Osiedle Nowiec
Osiedle Nowiec
Osiedle Nowiec

Najbliższe inwestycje

 • Leśna Dolina IIA

  Leśna Dolina IIA

  Alfa Corp

  Dom Brętowo, Gdańsk
  ul. Dolne Migowo
  5.1 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 156-422 m2
  • Domów: 13
  • Pokoje: 4-6

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Opis Inwestycji

Osiedle Nowiec to inwestycja umieszczona w Gdańsku przy ulicy Dolne Młyny. W jej ofercie znajdują się domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. W każdym budynku znajduje się garaż i dodatkowe miejsce parkingowe przed budynkiem. Inwestycja posiada doskonały dojazd do centrum dzięki jej położeniu tj. 150 metrów od ulicy Rakoczego. Sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego umożliwia przyszłym mieszkańcom kontemplacje przyrody, dzięki widokom na przepiękny las i morenowe wzgórza. Powierzchnie domów wynoszą odpowiednio 118 metrów kwadratowych, 160 metrów kwadratowych oraz 180 metrów kwadratowych. Wszystkie budynki w stanie deweloperskim zostały już oddane do użytku.

Inwestycja Osiedle Nowiec znajduje się na Brętowie, ul. Nowiec (5.4 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Inpro S.A.

Inwestycja Osiedle Nowiec została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 98 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowiec nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Inpro S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2003 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 98 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 2 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Brętowo to dzielnica Gdańska o charakterze głównie mieszkaniowym. Jego nazwa pochodzi od dawnej miejscowości Brętowo. Aktualnie jest rzadko stosowana. Wypierają ją nazwy osiedli składowych tj. Niedźwiednik i Matemblewo. Dzielnica znajduje się na wzgórzach morenowych, które w większości są zalesione - lasy te stanowią aktualnie część Trójmiejskiego Parku Narodowego. W obrębie Brętowa zlokalizowany jest także Rezerwat przyrody Wąwóz Huzarów. W dzielnicy znajduje się również niewysokie wzniesienie Cieniawa (110 m.n.p.m.).

Komunikacja

W Brętowie znajduje się fragment drogi wojewódzkiej 472. Główne ulice tej części Gdańska to ulica Słowackiego oraz ulica Franciszka Rakoczego. Przemieszczanie się niezmotoryzowanym w tej części miasta zapewniają liczne linie autobusowe. Ponadto, w 2015 roku otwarto stację Gdańsk Brętowo, która obsługiwana jest przez pociągi Pomorskiej Koli Metropolitalnej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Nowiec?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Nowiec mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Osiedle Nowiec znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Nowiec składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Max, w odległości 490 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowiec w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: