Osiedle Kameralne

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezInbud Deweloper

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kameralne dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
30B1
5
116 m²
360 m2
28B1
5
200 m²
194 m2

Opis Inwestycji

OSIEDLE KAMERALNE STARE BABICE to zamknięte osiedle 2 budynków w zabudowie bliźniaczej i 2 budynków w zabudowie poczwórnej. W sumie dwanaście domów położonych w Starych Babicach, zaledwie 4 kilometry od granicy Warszawy i dzielnicy Bemowo. Spokojna okolica jest niewątpliwie największą ze wszystkich zalet inwestycji. Segmenty mają powierzchnię od 115 do 210 m2 i są posadowione na działkach przeznaczonych do indywidualnego korzystania. Działki mają powierzchnię od 200 m2 do 360m2.Zewnętrzną architekturę budynków wyróżnia nowoczesność i oryginalny wygląd. W środku każdy lokal cechuje się funkcjonalnym układem przestrzennym. Duże przeszklenia z widokiem na ogródek dają efekt świetnego doświetlenia wnętrz. Wszystko to dzięki indywidualnemu i niepowtarzalnemu projektowi.W swoim przyszłym domu będą mieli Państwo do dyspozycji na parterze przestronną kuchnię i salon. Dodatkowo na parterze zlokalizowane są: przedsionek z garderobą oraz toaleta. Na piętrze dom będzie posiadał trzy pokoje oraz łazienkę.Duże powierzchnie działek zachęcają zarówno do wypoczynku na świeżym powietrzu jak i aktywnego spędzania czasu. Foremny kształt ogródka daje możliwość różnych aranżacji według potrzeb (taras, plac zabaw, altana).

Inwestycja Osiedle Kameralne znajduje się w Starych Babicach, ul. Ożarowska (2.2 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Inbud Deweloper.

Inwestycja Osiedle Kameralne jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów w tym 4 domów typu bliźniak, 7 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kameralne pozostały na sprzedaż 2 nowe domy o powierzchniach od 116 do 200 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 116 do 200 m2 (2 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Inbud Deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 12 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 2 domy w tym 1 dom typu bliźniak, 1 dom typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów:od 116 do 200 m2.
Powierzchnie działek:od 194 do 360 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Kameralne

Inwestycja OSIEDLE KAMERALNE STARE BABICE swoją nazwę zawdzięcza lokalizacji przy spokojnej, cichej i kameralnej ulicy Ożarowskiej w Starych Babicach. Ulica ta cechuje się bardzo małym ruchem lokalnym bez ryzyka zwiększenia się tego ruchu w przyszłości. Dojazd w okolice osiedla możliwy będzie od ulicy Warszawskiej – stanowiącej główny, ale nie jedyny możliwy sposób komunikacji samochodowej z Warszawą. Mieszkając na OSIEDLU KAMERALNYM będą Państwo mieli do dyspozycji w najbliższej 400 metrów – dwa przystanki komunikacji podmiejskie 800 – lokalny sklep spożywczy 900 metrów – Galerię Handlową (Biedronka, CCC, Rossman, KIK, Empik, Smyk, Neonet i kilka nowopowstających sklepów 1000 metrów - Urząd Gminy Stare Babice, 2 ośrodki zdrowia, apteka, poczta, bank, stacja benzynowa 1300 metrów - szkołę podstawową i przedszkole na ul. Polnej w Starych Babicach 1600 metrów – nowo wybudowane: szkołę podstawową i dom kultury na ul. Południowej w Zielonkach 5 km – pętlę tramwajową, autobusową Górczewska i w niedalekiej perspektywie czasu stację metra Lazurowa 10 km – centrum Warszawy Mieszkańcy osiedla będą mogli bardzo łatwo skorzystać zarówno z komunikacji publicznej jak i z bardzo dobrego dojazdu samochodowego do Warszawy. W niedalekiej przyszłości w odległości około 5 kilometrów od inwestycji zostanie wybudowana stacja II linii metra co znacznie przyspieszy dojazd do Centrum Warszawy dla osób, które korzystają z komunikacji publicznej.maksymalnie 2 km od miejsca inwestycji.

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Kameralne mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Osiedle Kameralne znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wieruchowska 01.

Data publikacji: 29.01.2020

Data aktualizacji: 09.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie