Riverpark

mieszkania na sprzedaż

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Riverpark zostały już sprzedane

Zobacz inne oferty, które mogą Cię zainteresować

Nowo oddane do użytku osiedle RIVERPARK to utrzymany we współczesnej stylistyce kompleks apartamentów i wysokiej klasy willi miejskich. Jego unikalnym atutem jest położenie przy ul. Bielniki - bezpośrednio nad Wartą i jednocześnie w samym centrum Poznania. RIVERPARK tworzą dwa pięciokondygnacyjne budynki oraz trzy unikalne wille miejskie o wysokości trzech kondygnacji.

Wille Miejskie RIVERPARK to 3 kameralne, usytuowane wśród zieleni budynki. Dwupiętrowe wille mieszczą od 6 do 17 wygodnych apartamentów, rozmieszczonych w większości po 2 na jedną kondygnację. Ich ponadczasowa architektura stanowi wyrafinowane połączenie powściągliwych współczesnych form z doskonałej jakości klasycznym detalem. Zdywersyfikowane metraże apartamentów stanowią odpowiedź na różnorodne potrzeby potencjalnych mieszkańców. Skala i wysokość pomieszczeń (3,2m), prywatne ogrody lub wygodne tarasy na wyższych piętrach, czy wreszcie możliwość instalacji kominka w wybranych apartamentach - wszystko to składa się na poczucie unikalnej, luksusowej prywatności w najlepszym tego słowa znaczeniu.

Riverpark to także 160 wygodnych mieszkań mieszczących się w dwóch 5-kondygnacyjnych budynkach oddzielonych przestronnym zielonym dziedzińcem, na którym zlokalizowano plac zabaw.

RIVERPARK został zlokalizowany w jednym z najpiękniejszych zakątków Poznania, u zbiegu ulic Droga Dębińska i Bielniki. Mieszkańcy osiedla mogą korzystać ze wszystkich udogodnień związanych ze śródmiejską infrastrukturą Poznania i jednocześnie cieszą się bliskością natury, która stwarza nieograniczone możliwości rekreacji i aktywnego wypoczynku. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się korty tenisowe, doskonale wyposażone centra fitness, biegnące daleko za miasto nadwarciańskie ścieżki rowerowe i popularne kluby kajakowe. Dla rodzin z dziećmi atutem nie do przecenienia jest bezpośrednie sąsiedztwo największego w Poznaniu Ogrodu Jordanowskiego.

Inwestycja Riverpark znajduje się na Wildzie, ul. Droga Dębińska (1,4 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Immofinanz Group.

Inwestycja Riverpark została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 189 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Riverpark pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Immofinanz Group przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 189 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, taras, ogródek.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: Cena: 30000 zł.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Riverpark

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Wilda to dzielnica położona w środkowej części Poznania, ograniczona Wartą, ul. Królowej Jadwigi, terenem ogrodów działkowych i linią kolejową przy której mieści się dworzec Poznań Dębiec i Poznań Główny. Największe arterie dzielnicy to przecinająca ją ul. Hetmańska i biegnąca na południu Autostrada Wolności. W dzielnicy działają 4 szkoły wyższe a także Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Mieszczą się tu duże tereny zielone, takie jak Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II. W dzielnicy mieszczą się głównie przedwojenne kamienice mieszkalne, a zespół architektoniczno-urbanistyczny dzielnicy został wpisany do krajowego rejestru zabytków. W odległości 300 metrów od inwestycji Riverpark znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: AWF (1:AWF23).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Riverpark znajdują się 42 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu w odległości 450 m, Przedszkole nr 126 w odległości 550 m, Szkoła Podstawowa nr 82 w odległości 550 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m STENCEL-HARASIMOWICZ PAULINA, MGR FARM. APTEKA, w odległości 700 m MM-PHARMA SP. Z O.O. WRÓBLEWSKA-SZELC M., SMOLAREK M., w odległości 700 m WASZA APTEKA. APTEKA, LEKI.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: PKO BP w odległości 450 m, URZĄD POCZTOWY POZNAŃ 72. FILILA w odległości 550 m, Obwodowy Urząd Miar w odległości 600 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w odległości 100 m, Korty tenisowe AWF - Zespół Obiektów Sportowych Academix w odległości 200 m, POSNANIA. KLUB SPORTOWY. PRZYSTAŃ SPORTÓW WODNYCH w odległości 550 m.

Data publikacji: 15 października 2013 16:16

Data aktualizacji: 04 października 2016 10:17

Zapytaj o szczegóły oferty

Immofinanz Group

Immofinanz Group

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

  • Celka & Frąckowiak Sp. z o.o. Sp. K.
  • ul. Bielniki 1, Lokal U3
    61-555 Poznań

+48 601...

Wiadomości powiązane z Immofinanz Group

Znajdziemy dla Ciebie