Osiedle Rodzynek

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezIMMOBART Sp. z o.o. Sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 94 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Modern Home(0.7 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż piaseczyński, Nowa Iwiczna, Al. Zgody 21 (1.2 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 499 brutto/m2
  Modern Home
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba domów: 8
  Powierzchnia: 142 m2
  Liczba pokoi: 5
  HOME & LAND 2
 • Osiedle Bocian(0.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż piaseczyński, Zgorzała, ul. Wilgi (0.8 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 496 brutto/m2
  Osiedle Bocian
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba domów: 28
  Powierzchnia: 57 - 121 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  IMMOBART Sp. z o.o. Sp. k.
 • Osiedle Kolorowe 3(0.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż piaseczyński, Nowa Wola, ul. Przepiórki (0.7 km od Warszawy)
  Osiedle Kolorowe 3
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 23
  Powierzchnia: 63 - 104 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

Opis Inwestycji

Osiedle Rodzynek to kameralne osiedle domów bezczynszowych w zabudowie bliźniaczej, które podobnie jak wcześniejsze nasze inwestycje powstaje w Nowej Woli pod Warszawą. Całe Osiedle obejmować będzie 40 lokali mieszkalnych - segmentów (20 budynków dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej). Projektowane obiekty będą miały jednolity charakter. Osiedle powstanie w trzech etapach.Osiedle Rodzynek to oferta funkcjonalnych, przytulnych o ergonomicznym wnętrzu mieszkań w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia użytkowa każdego segmentu to 69 metrów. Parter będzie miał 36,7 metry powierzchni użytkowej. Piętro 32,3 metry powierzchni użytkowej. W każdym budynku rozkład pomieszczeń prawego lokalu stanowić będzie odbicie lustrzane lewego lokalu.Domy-bliźniaki stanowią rozwiązanie pośrednie pomiędzy domami wolno stojącymi, a zabudową szeregową. Kupując dom w zabudowie bliźniaczej warto zwrócić uwagę na odpowiednią izolację akustyczną wspólnej ściany. Dlatego na naszym osiedlu każdy segment będzie miał swoją ścianę dzielącą go od sąsiada tzn, że pomiędzy segmentem prawym i lewym będą dwie ściany odseparowane dylatacją. Takie rozwiązanie daje nam duży komfort akustyczny względem sąsiadów. Ponadto zaletą segmentów z naszego osiedla, czy też domów w zabudowie bliźniaczej jest bezpośredni dostęp do ogródka, bez konieczności przechodzenia przez wnętrze mieszkania.Nasza oferta to idealne rozwiązanie dla osób ceniących zalety mieszkania we własnym domu, przy jednoczesnym poczuciu bezpieczeństwa z uwagi na zwarty charakter osiedla i miłe sąsiedztwo, które stanowi zabudowa mieszkalna jednorodzinna. Ponadto inwestycja zlokalizowana jest w cichej, spokojnej okolicy z bardzo dobrym dojazdem do Warszawy.Jeśli zależy Państwu na wysokim komforcie i niskich kosztach utrzymania, które zagwarantowane są poprzez brak czynszu, jakość zastosowanych materiałów, niewielki metraż oraz eliminację części wspólnych - warto zainteresować się naszym Osiedlem Rodzynek.

Inwestycja Osiedle Rodzynek znajduje się w Nowej Woli, ul. Krasickiego (1.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera IMMOBART Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Osiedle Rodzynek została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych domów w tym 18 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Rodzynek pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 100 metrów kwadratowych w cenie od 340 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper IMMOBART Sp. z o.o. Sp. k. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 18 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 220 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Prefabrykowane stropy panelowe strunobetonowe. Wylewka betonowa z wielowarstwową izolacją.
Dach
Pokrycie dachowe stanowi dachówka ceramiczna w kolorze naturalnej czerwieni.
Elewacja
Elewacja wykonana z zaawansowanego tynku cienkowarstwowego o trwałym kolorze.
Stolarka okienna
Okna energooszczędne o profilu sześciokomorowym wyposażone w pakiety trójszybowe.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe stalowe w laminacie.
Ściany
Wykonane z poryzowanych pustaków ceramicznych łączonych ciepłochronną spoiną.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Rodzynek

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Rodzynek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Osiedle Rodzynek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krasickiego 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Rodzynek znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkony Zwierzaki Sp. z o.o. w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Rodzynek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Sklep Spożywczy Górka Krzysztof, w odległości 500 m znajduje się Lewiatan.

Data publikacji: 20.11.2017

Data aktualizacji: 01.03.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie