Osiedle Kameralne

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez IMMOBART Sp. z o.o. Sp. k.

piaseczyński, Piaseczno, ul. generała Józefa Zajączka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 46 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Kameralne

4 zdjęcia

Osiedle Kameralne
Osiedle Kameralne
Osiedle Kameralne
Osiedle Kameralne

Opis Inwestycji

Niezależność, przestrzeń oraz ciszę i spokój, to wszystko zapewni Państwu nowa inwestycja mieszkaniowa - bezczynszowe Osiedle Kameralne powstające przy ul. gen. Zajączka w Piasecznie.

Osiedle Kameralne usytuowane będzie w bardzo spokojnej okolicy wśród niskiej zabudowy mającej charakter willowy. Prestiżowy charakter okolicy oraz ilość segmentów tworzących osiedle świadczy o ukierunkowaniu oferty do osób ceniących sobie komfort, harmonię, równowagę oraz kameralność. Nasze osiedle dedykujemy osobom, które poszukują zacisza nie rezygnując z atrakcji aglomeracji miejskiej.

Kameralna właściwość Osiedla i podwyższony standard, a także estetyka wykonania to cechy wyróżniające naszą inwestycję na tle innych.

Inwestycja Osiedle Kameralne znajduje się w Piasecznie, ul. generała Józefa Zajączka (6.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera IMMOBART Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Osiedle Kameralne została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów w tym 4 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kameralne pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 114 metrów kwadratowych w cenie od 579 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper IMMOBART Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej, położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Na obszarze o powierzchni ok. 16 km2 mieszkają 44 tys. osób, a liczba ludności wciąż wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skatepark, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwia: 6 strefowych, jedna nocna i 10 lokalnych linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Kameralne mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 430 metrów od inwestycji Osiedle Kameralne znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gołków-Wieś 02.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kameralne w odległości 470 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 22.03.2019
Data aktualizacji: 01.03.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: