Przy Arsenale

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez i2 DEVELOPMENT S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Przy Arsenale dostępnych jest 16 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
1.01
47,39 m²
Parter
1.02
47,37 m²
Parter
1.03
55,64 m²
Parter
1.04
59,03 m²
Parter
1.05
90,23 m²
Parter
1.06
41,25 m²
Parter
1.07
45,94 m²
Parter
1.08
45,94 m²
Parter
1.09
45,73 m²
Parter
1.10
48,21 m²
Parter
1.11
48,33 m²
Parter
1.12
48,65 m²
Parter
1.13
48,49 m²
Parter
1.14
44,09 m²
Parter
1.15
53,17 m²
Parter
1.16
35,9 m²
Parter

Zobacz inne etapy inwestycji Przy Arsenale

Opis Inwestycji

Przy Arsenale to reprezentacyjny budynek mieszkalno-usługowy położony w sercu Bulwaru Staromiejskiego. Inwestycja zlokalizowana w sąsiedztwie wrocławskiego Rynku, z trzech stron otulona fosą miejską, rzeką Odrą oraz kameralną ulicą Wszystkich Świętych. Jest idealną propozycją dla wszystkich, którzy cenią sobie spokój a jednocześnie pragną prowadzić działalność w ścisłym centrum miasta.Na miejscu dotychczasowego, przeznaczonego do rozbiórki budynku planowana jest budowa nowoczesnego 7-kondygnacyjnego apartamentowca z powierzchniami użytkowymi zlokalizowanymi na jego parterze. Dzięki zorientowaniu obiektu na osi północny wschód – południowy zachód przez witryny lokali widać będzie fosę miejską oraz park z nowoprojektowaną Ławką Wrocławską o długości 120 m, natomiast z drugiej strony przytulną uliczkę Starego Miasta – Wszystkich Świętych.W ramach inwestycji poza 123 lokalami mieszkalnymi zaplanowano 9 lokali usługowych.Wysokiej jakości kamień zdobiący elewację od strony północnej oraz klinkier od strony południowej podkreślą nowoczesny charakter obiektu połączony z ponadczasową, klasyczną elegancją, która idealnie wpisuje się w klimat Bulwaru Staromiejskiego i Starego Miasta.Tętniące życiem centrum Wrocławia to idealne miejsce do prowadzenia biznesu. Bliskość wrocławskiego Rynku zapewnia nieograniczony dostęp do bogatego zaplecza kulturalno-rozrywkowego, edukacyjnego oraz handlowo-usługowego miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się tereny rekreacyjno-wypoczynkowe. Rangi budynkowi doda również projektowany obok Plac Przy Arsenale oraz podcień, przez który będzie prowadzić główny ciąg pieszy łączący ul. Wszystkich Świętych z parkiem, a dalej – z Promenadą Staromiejską.

Inwestycja Przy Arsenale znajduje się na Starym Mieście, ul. Wszystkich Świętych (1.1 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera i2 DEVELOPMENT S.A..

Inwestycja Przy Arsenale jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 16 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przy Arsenale pozostało na sprzedaż 16 lokali użytkowych o powierzchniach od 36 do 90 metrów kwadratowych.

Deweloper i2 DEVELOPMENT S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (147 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 16 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Technologia - tradycyjna, strop typu filigran.
Stolarka okienna
Drewniana lub PVC pięciokomorowe z nawiewnikami, okucia obwiedniowe, szyby termoizolacyjne, okna dachowe drewniane.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkania - antywłamaniowe - np. marki Dierre.
Posadzka
Wykończenie posadzek - podłoże cementowe - pod ułożenie posadzki właściwej (np. panele podłogowe).
Ściany
Ściany zewnętrzne - żelbetowe, silikatowe, ceramiczne. Ściany wewnętrzne - nośne, działowe - ściany międzylokalowe: ściana murowana z bloczków silikatowych lub ceramicznych; elementy żelbetowe wylewane; ściany działowe: ściany murowane z bloczków silikatowych, bloczków z betonu komórkowego Ytong Panel lub w systemie gipsowo-kartonowym.
Sufity
Wykończenie sufitów - w zależności od lokalizacji sufit podwieszany gipsowo-kartonowy, tynk gipsowy maszynowy lub gładź gipsowa jednokrotnie malowana na biało.
Parapety wewnętrzne
Granitowe lub z materiału drewnopochodnego, w drzwiach balkonowych brak.
Instalacje
Instalacja elektryczna - zgodnie z normą mieszkaniową - bez opraw oświetleniowych, zasilanie pod kuchnię elektryczną. Instalacja telewizyjna - orurowanie dla telewizji kablowej i satelitarnej - gniazdo RTV w pokoju dziennym z dodatkowym przewodem który użytkownik będzie mógł wykorzystać do nagrywania programów telewizji satelitarnej. Instalacja telefoniczna - w telekomunikacyjnej skrzynce mieszkaniowej nad drzwiami wejściowymi do mieszkania. Instalacja internetowa - 1 punkt w pokoju dziennym, możliwość podłączenia routera w skrzynce mieszkaniowej nad drzwiami wejściowymi. Instalacja wody i kanalizacji - podejścia pod urządzenia w kuchni (zlewozmywak, zmywarka), łazience i WC, przyłącze wody zimnej i ciepłej, odpływ do kanalizacji w łazience i/lub WC.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (147 miejsc).
Udogodnienia: internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 16 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 36 do 90 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Przy Arsenale

"Przy Arsenale" to inwestycja zlokalizowana na terenie Bulwaru Staromiejskiego, w centrum Wrocławia, w dzielnicy Stare Miasto, na Przedmieściu Mikołajskim. Położony jest na wschód od ujścia fosy miejskiej do rzeki Odry. O prestiżu inwestycji świadczy m.in. sąsiedztwo rynku wrocławskiego, Akademii Muzycznej, czy Wrocławskiego Teatru Współczesnego im. Edmunda Wiercińskiego. Stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego przy placu Jana Pawła II umożliwia korzystanie z dużej ilości ścieżek pieszo-rowerowych zlokalizowanych wzdłuż fosy miejskiej oraz koryta Odry. Teren jest bardzo dobrze skomunikowany z portem lotniczym im. Mikołaja Kopernika i z Dworcem Głównym.

Wrocławskie Stare Miasto to najstarsza część lewobrzeżnej części miasta. Zajmuje prawie 7 km2 i zamieszkuje ją nieco ponad 52 tysiące osób. Do dzielnicy należą osiedla takie jak: Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie oraz Szczepin. Przeważa tu architektura zabytkowa, jednak najmłodsze z osiedli, Szczepin to głównie wysokie, nowoczesne bloki mieszkalne. Na Starym Mieście znajduje się gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego oraz blisko 20 innych szkół wyższych. Swoją siedzibę mają tu wszystkie ważniejsze teatry oraz Opera Dolnośląska. Stare Miasto to główny punkt wycieczek turystycznych we Wrocławiu, dlatego posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową oraz kulturalną. To tu występuje największe skupisko zabytków we Wrocławiu – z Panoramą Racławicką i Ratuszem na czele. Na Stare Miasto można dostać się zarówno tramwajem wodnym jak i tramwajami czy autobusami. W dzielnicy znajduję się także znany park Juliusza Słowackiego.

Komunikacja

Na Stare Miasto można dostać się z każdej dzielnicy Wrocławia za pomocą 20 połączeń tramwajowych i autobusowych. Po Starym Mieście najlepiej poruszać się pieszo, rikszą lub tramwajem wodnym.

W odległości 150 metrów od inwestycji Przy Arsenale znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Pl. Jana Pawła II.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Przy Arsenale znajdują się 64 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Policealne Studium Hotelarstwa "Oświata" w odległości 250m, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Żak" we Wrocławiu w odległości 500m, Instytut Konfucjusza w Uniwersytecie Wrocławskim w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Zakład Opieki Zdrowotnej, w odległości 600 m znajduje się Pod Ratuszem. Apteka, w odległości 650 m znajduje się Świebodzka s.c. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 250 m znajduje się PLATI GALERIA, w odległości 300 m znajduje się Wrocławski Teatr Współczesny im. E. Wiercińskiego, w odległości 300 m znajduje się ENTROPIA GALERIA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się Top Fit 2000. Fitness, w odległości 550 m znajduje się WKS Śląsk Wrocław. Sekcja koszykówki, w odległości 600 m znajduje się Bodyfit. Studio rekreacyjne. Popowicz T..

Data publikacji: 12.10.2016

Data aktualizacji: 25.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie