Pomorska 44

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Pomorska , oferowane bezpośrednio przez

i2 DEVELOPMENT S.A.

Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Pomorska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Pomorska 44

9 zdjęć

Pomorska 44
Pomorska 44
Pomorska 44
Pomorska 44

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Technologia - Tradycyjna, strop typu Filigran Ściany zewnętrzne - Żelbetowe, silikatowe Ściany wewnętrzne - nośne, działowe - Silikatowe, elementy żelbetowe wylewane, bloczek silikatowy, ytong, H+H,

Stolarka okienna

PCV pięciokomorowe z nawiewnikami, okucia obwiedniowe, szyby termoizolacyjne

Drzwi zewnętrzne

Antywłamaniowe klasy C - marki Dierre

Posadzka

Podłoże cementowe - pod położenie paneli podłogowych, wykładziny, kafli lub mozaiki parkietowej

Parapety wewnętrzne

Granitowe

Instalacje

Instalacja elektryczna - Zgodnie z normą mieszkaniową - bez opraw oświetleniowych, zasilanie pod kuchnię elektryczną Instalacja telewizyjna - Orurowanie dla telewizji kablowej - gniazdo anteny TV w pokoju dziennym Instalacja telefoniczna - 1 puszka w przedpokoju + rurarz Instalacja internetowa - 1 punkt Domofon - Aparat videodomofonu w przedpokoju Instalacja wody i kanalizacji - Podejścia pod urządzenia w kuchni (zlewozmywak, zmywarka), łazience i WC, przyłącze do wody zimnej i ciepłej, odpływ do kanalizacji (zamontowany nad posadzką) w łazience lub WC

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

U zbiegu ulic Pomorskiej i Ptasiej, w bliskiej odległości od wrocławskiego Rynku, powstaje kameralna inwestycja „Pomorska 44”. Budynek wyróżniający się prostotą formy i ponadczasową elewacją pomieści na 7 kondygnacjach 57 funkcjonalnych i słonecznych mieszkań oraz usytuowane na parterze lokale usługowe. Dzięki bogatej ofercie lokali o powierzchni od 23 do 46 mkw. oraz możliwości ich dowolnego łączenia, każdy z zainteresowanych Klientów znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Do atutów lokali mieszkalnych, poza dogodnymi rozkładami, należy zaliczyć ustawne balkony i duże przeszklenia zapewniające odpowiednie doświetlenie wnętrz. Komfort mieszkańcom zapewni cichobieżna winda i wysoki standard wykończenia części wspólnych budynku. Inwestycja tworzona jest ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo jej przyszłych mieszkańców. Mieszkania wyposażone zostaną w najwyższej klasy drzwi antywłamaniowe i wideodomofony.

Inwestycja Pomorska 44 znajduje się na Nadodrzu, ul. Pomorska (1.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez i2 DEVELOPMENT S.A.

Inwestycja Pomorska 44 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Pomorska 44 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli i2 DEVELOPMENT S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja „Pomorska 44” położona jest w rewitalizowanej i dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia. Od Rynku dzieli ją zaledwie 15 minut spaceru, zaś do Wyspy Słodowej i urokliwego Ostrowa Tumskiego przyszli mieszkańcy dotrą w niecałe 10 min. Gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego oddalony jest od budynku o niecały kilometr. Usytuowanie inwestycji w centrum miasta pozwoli przyszłym mieszkańcom na szybką komunikację z wszystkimi dzielnicami, a bliskość przystanków komunikacji miejskiej (linie tramwajowe: 0, 14, 15, 24; linie autobusowe: C, 132, 142) z pewnością ułatwi codzienne poruszanie się po mieście. W odległości krótkiego spaceru od „Pomorskiej 44” znajdują się również zachęcające się do odpoczynku w ciszy i spokoju tereny zielone.

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pomorska 44?

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pomorska 44 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 505 metrów od inwestycji Pomorska 44 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Nadodrze.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Pomorska 44 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pomorska 44 znajduje się 71 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Katolicki Zespół Szkolno-Przedszkolny w odległości 186 m, szkoła w odległości 217 m, szkoła w odległości 226 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Pomorska 44 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: HomeDoctor w odległości 59 m, Medicus Clinic w odległości 270 m, Specjalistyczne Centrum Optyczne i Rehabilitacyjne w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pomorska 44 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 45 m znajduje się Biskupin, w odległości 45 m znajduje się Żabka, w odległości 98 m znajduje się Delikatesy T&J.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pomorska 44 w odległości 155 m znajduje się boisko / kort, w odległości 190 m znajduje się boisko / kort, w odległości 191 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: