La Boheme

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezi2 DEVELOPMENT S.A.

Ceny od: 7 000 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji La Boheme dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
0/01
260,98 m²
Parter
1 826 860 zł7 000 zł/m²
0/02
248,87 m²
Parter
1 742 090 zł7 000 zł/m²

Opis Inwestycji

U zbiegu ulic Pobożnego i Niemcewicza powstaje wyjątkowa inwestycja - „La Boheme”. 7-kondygnacyjny budynek, którego architektura nawiązywać będzie do przedwojennych kamienic, położony będzie w bliskim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku.Dzięki bogatej ofercie lokali mieszkalnych i ciekawym rozwiązaniom architektonicznym każdy z zainteresowanych klientów znajdzie swoje wymarzone mieszkanie. W budynku znajdziemy bowiem lokale od 25 m2 kawalerek po mieszkania trzypokojowe o powierzchni do 68m2. Każde z mieszkań posiadać będzie balkon lub taras.W inwestycji zaplanowany jest garaż wielostanowiskowy na poziomie -1. Dla wyjątkowej dbałości o bezpieczeństwo i komfort naszych przyszłych klientów budynek będzie wyposażony w najwyższej klasy drzwi antywłamaniowe, wideodomofony oraz cichobieżne windy zjeżdżające do poziomu garażu podziemnego. Na parterze dodatkowo zlokalizowane będą dwa lokale usługowe.

Inwestycja La Boheme znajduje się na Nadodrzu, ul. Niemcewicza (1.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera i2 DEVELOPMENT S.A..

Inwestycja La Boheme została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji La Boheme pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 249 do 261 metrów kwadratowych w cenie od 7 000 zł za metr kwadratowy.

Deweloper i2 DEVELOPMENT S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: pomieszczenie rekreacyjne, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 249 do 261 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 1 742 090 do 1 826 860 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 7 000 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji La Boheme

„La Boheme” usytuowana jest w samym sercu wrocławskiego Śródmieścia. W niedalekiej odległości znajdują się: zabytkowy Ostrów Tumski jak również Wyspa Słodowa, która obecnie wykorzystywana jest jako punkt rozrywki, miejsce plenerowych spotkań i koncertów, stanowiąc tym samym idealne miejsce na weekendowy relaks i wypoczynek w otoczeniu zieleni. Usytuowanie inwestycji nieopodal centrum miasta pozwala przyszłym mieszkańcom na czynny udział w życiu kulturalnym i towarzyskim Wrocławia. Dodatkowym atutem jest bliskość Galerii Handlowych (Galeria Dominikańska czy Pasaż Grunwaldzki). Niezaprzeczalną zaletą inwestycji jest bliskość komunikacji miejskiej - przystanki autobusowe (144, 128, 251, C) oraz tramwajowe (6, 7, 8, 9, 11, 17, 23), co umożliwi mieszkańcom łatwe przemieszczanie się po Wrocławiu.

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W sezonie letnim po Odrze przepływa również tramwaj wodny.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji La Boheme mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji La Boheme znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Paulińska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji La Boheme znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 93 w odległości 100 m, Przedszkole nr 77 w odległości 110 m, Szkoła Podstawowa nr 108 w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji La Boheme jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital MSW w odległości 360 m, Lek-Trans w odległości 400 m, Gabinet Ginekologiczny Tomasz Michalik w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji La Boheme składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 70 m znajduje się Krajewscy, w odległości 100 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji La Boheme w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 170 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 17.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie