La Boheme

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez i2 DEVELOPMENT S.A.

Ceny od: 7 000 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji La Boheme dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
0/01
260,98 m²
Parter
1 826 860 zł7 000 zł/m²
0/02
248,87 m²
Parter
1 742 090 zł7 000 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

Opis Inwestycji

U zbiegu ulic Pobożnego i Niemcewicza powstaje wyjątkowa inwestycja - „La Boheme”. 7-kondygnacyjny budynek, którego architektura nawiązywać będzie do przedwojennych kamienic, położony będzie w bliskim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku.Dzięki bogatej ofercie lokali mieszkalnych i ciekawym rozwiązaniom architektonicznym każdy z zainteresowanych klientów znajdzie swoje wymarzone mieszkanie. W budynku znajdziemy bowiem lokale od 25 m2 kawalerek po mieszkania trzypokojowe o powierzchni do 68m2. Każde z mieszkań posiadać będzie balkon lub taras.W inwestycji zaplanowany jest garaż wielostanowiskowy na poziomie -1. Dla wyjątkowej dbałości o bezpieczeństwo i komfort naszych przyszłych klientów budynek będzie wyposażony w najwyższej klasy drzwi antywłamaniowe, wideodomofony oraz cichobieżne windy zjeżdżające do poziomu garażu podziemnego. Na parterze dodatkowo zlokalizowane będą dwa lokale usługowe.

Inwestycja La Boheme znajduje się na Nadodrzu, ul. Niemcewicza (1.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera i2 DEVELOPMENT S.A..

Inwestycja La Boheme została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji La Boheme pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 249 do 261 metrów kwadratowych w cenie od 7 000 zł za metr kwadratowy.

Deweloper i2 DEVELOPMENT S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: pomieszczenie rekreacyjne, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 249 do 261 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 1 742 090 do 1 826 860 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 7 000 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji La Boheme

„La Boheme” usytuowana jest w samym sercu wrocławskiego Śródmieścia. W niedalekiej odległości znajdują się: zabytkowy Ostrów Tumski jak również Wyspa Słodowa, która obecnie wykorzystywana jest jako punkt rozrywki, miejsce plenerowych spotkań i koncertów, stanowiąc tym samym idealne miejsce na weekendowy relaks i wypoczynek w otoczeniu zieleni. Usytuowanie inwestycji nieopodal centrum miasta pozwala przyszłym mieszkańcom na czynny udział w życiu kulturalnym i towarzyskim Wrocławia. Dodatkowym atutem jest bliskość Galerii Handlowych (Galeria Dominikańska czy Pasaż Grunwaldzki). Niezaprzeczalną zaletą inwestycji jest bliskość komunikacji miejskiej - przystanki autobusowe (144, 128, 251, C) oraz tramwajowe (6, 7, 8, 9, 11, 17, 23), co umożliwi mieszkańcom łatwe przemieszczanie się po Wrocławiu.

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W sezonie letnim po Odrze przepływa również tramwaj wodny.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

W odległości 350 metrów od inwestycji La Boheme znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Zajezdnia OŁBIN (2).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji La Boheme znajduje się 60 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 93 w odległości 100m, Przedszkole Nr 77 w odległości 100m, Gimnazjum nr 4 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Magiczna. Apteka, w odległości 150 m znajduje się Apteka św. Macieja, w odległości 150 m znajduje się Panaceum.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 200 m znajduje się Opieki św. Józefa, w odległości 300 m znajduje się MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 27, w odległości 350 m znajduje się MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 28.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Spartan. Wrocławskie Centrum Treningowe, w odległości 400 m znajduje się Akademia Baguazhang. Klub sportowy, w odległości 400 m znajduje się Dekoral. Zakładowy Klub Sportowy.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 02.01.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie