La Boheme

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Niemcewicza, oferowane bezpośrednio przez i2 DEVELOPMENT S.A.

Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Niemcewicza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

La Boheme

8 zdjęć

La Boheme
La Boheme
La Boheme
La Boheme

Najbliższe inwestycje

 • Młyn Maria

  Młyn Maria

  RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o.

  Lokal użytkowy Śródmieście, Wrocław
  ul. Staromłyńska 4
  0.9 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 68-164 m2
  • Lokali użytkowych: 8
 • Jedności Narodowej
  od: 8 500 zł/m2

  Jedności Narodowej

  INTER-ES Deweloper

  Lokal użytkowy Śródmieście, Wrocław
  ul. Jedności Narodowej
  2.2 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 82 m2
  • Lokali użytkowych: 1
 • Kępa Mieszczańska
  od: 13 529 zł/m2

  Kępa Mieszczańska

  Milart Sp. z o.o. Sp. k.

  Lokal użytkowy Nadodrze, Śródmieście, Wrocław
  ul. Mieszczańska
  1.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 89-181 m2
  • Lokali użytkowych: 8

Opis Inwestycji

U zbiegu ulic Pobożnego i Niemcewicza powstaje wyjątkowa inwestycja - „La Boheme”. 7-kondygnacyjny budynek, którego architektura nawiązywać będzie do przedwojennych kamienic, położony będzie w bliskim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku.

Dzięki bogatej ofercie lokali mieszkalnych i ciekawym rozwiązaniom architektonicznym każdy z zainteresowanych klientów znajdzie swoje wymarzone mieszkanie. W budynku znajdziemy bowiem lokale od 25 m2 kawalerek po mieszkania trzypokojowe o powierzchni do 68m2. Każde z mieszkań posiadać będzie balkon lub taras.

W inwestycji zaplanowany jest garaż wielostanowiskowy na poziomie -1. Dla wyjątkowej dbałości o bezpieczeństwo i komfort naszych przyszłych klientów budynek będzie wyposażony w najwyższej klasy drzwi antywłamaniowe, wideodomofony oraz cichobieżne windy zjeżdżające do poziomu garażu podziemnego. Na parterze dodatkowo zlokalizowane będą dwa lokale usługowe.

Inwestycja La Boheme znajduje się na Nadodrzu, ul. Niemcewicza (1.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez i2 DEVELOPMENT S.A.

Inwestycja La Boheme została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji La Boheme nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli i2 DEVELOPMENT S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
pomieszczenie rekreacyjne, internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

„La Boheme” usytuowana jest w samym sercu wrocławskiego Śródmieścia. W niedalekiej odległości znajdują się: zabytkowy Ostrów Tumski jak również Wyspa Słodowa, która obecnie wykorzystywana jest jako punkt rozrywki, miejsce plenerowych spotkań i koncertów, stanowiąc tym samym idealne miejsce na weekendowy relaks i wypoczynek w otoczeniu zieleni. Usytuowanie inwestycji nieopodal centrum miasta pozwala przyszłym mieszkańcom na czynny udział w życiu kulturalnym i towarzyskim Wrocławia. Dodatkowym atutem jest bliskość Galerii Handlowych (Galeria Dominikańska czy Pasaż Grunwaldzki). Niezaprzeczalną zaletą inwestycji jest bliskość komunikacji miejskiej - przystanki autobusowe (144, 128, 251, C) oraz tramwajowe (6, 7, 8, 9, 11, 17, 23), co umożliwi mieszkańcom łatwe przemieszczanie się po Wrocławiu.

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji La Boheme?

Przyszli mieszkańcy inwestycji La Boheme mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji La Boheme znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Paulińska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji La Boheme znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji La Boheme znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 93 w odległości 100 m, Przedszkole nr 77 w odległości 110 m, Szkoła Podstawowa nr 108 w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji La Boheme jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital MSW w odległości 360 m, Lek-Trans w odległości 400 m, Gabinet Ginekologiczny Tomasz Michalik w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji La Boheme składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 70 m znajduje się Krajewscy, w odległości 100 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji La Boheme w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 170 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 13.04.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: