Apartamenty Stawowa

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezi2 DEVELOPMENT S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 140 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Kamienica przy ul. T. Kościuszki(0.4 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Wrocław, Stare Miasto, ul. T. Kościuszki 16 (0.9 km od centrum Wrocławia)
  Kamienica przy ul. T. Kościuszki
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 238 - 258 m2
  Sanbet Development
 • Kościuszki(0.5 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Kościuszki (0.8 km od centrum Wrocławia)
  Kościuszki
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 95 m2
  INTER-ES Deweloper
 • Starter III(0.8 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Południe, ul. Borowska 6-12 (1.5 km od centrum Wrocławia)
  Starter III
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 74 - 246 m2
  Dolnośląskie Inwestycje S.A

Opis Inwestycji

„Apartamenty Stawowa” to kameralny 6 kondygnacyjny budynek zlokalizowany w ścisłym centrum miasta, bezpośrednio przy ul. Stawowej. Bliskie sąsiedztwo wrocławskiego Rynku gwarantuje przyszłym mieszkańcom możliwość czynnego udziału w bogatym życiu kulturalnym Wrocławia, zapewniając jednocześnie doskonałą komunikację z wszystkimi dzielnicami miasta.W ofercie znajdują się: 33 lokale mieszkalne (zlokalizowane od 3 do 5 piętra), 22 lokale biurowe (umiejscowione na 1 i 2 piętrze) oraz 2 lokale usługowe na parterze. Inwestycja obejmować będzie mieszkania o powierzchni od 19 do 64 mkw. Możliwość dowolnego łączenia lokali pozwoli na swobodną aranżację i optymalne wykorzystanie przestrzeni. Komfort użytkowania lokali zapewni cichobieżna winda, wysoki standard wykończenia części wspólnych, najwyższej klasy drzwi antywłamaniowe i videodomofony.

Inwestycja Apartamenty Stawowa znajduje się na Starym Mieście, ul. Stawowa (0.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera i2 DEVELOPMENT S.A..

Inwestycja Apartamenty Stawowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 6 kondygnacji naziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Stawowa pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper i2 DEVELOPMENT S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 24 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Stolarka okienna
PCV pięciokomorowe z nawiewnikami, okucia obwiedniowe, szyby termoizolacyjne
Drzwi zewnętrzne
Antywłamaniowe klasy C - marki Dierre
Posadzka
Podłoże cementowe - pod położenie paneli podłogowych, wykładziny, kafli lub mozaiki parkietowej
Parapety wewnętrzne
Granitowe
Instalacje
Instalacja elektryczna - Zgodnie z normą mieszkaniową - bez opraw oświetleniowych, zasilanie pod kuchnię elektryczną Instalacja telewizyjna - Orurowanie dla telewizji kablowej - gniazdo anteny TV w pokoju dziennym Instalacja telefoniczna - 1 puszka w przedpokoju + rurarz Instalacja internetowa - 1 punkt Domofon - Aparat videodomofonu w przedpokoju Instalacja wody i kanalizacji - Podejścia pod urządzenia w kuchni (zlewozmywak, zmywarka), łazience i WC, przyłącze do wody zimnej i ciepłej, odpływ do kanalizacji (zamontowany nad posadzką) w łazience lub WC
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, winda, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Stawowa

W bliskim sąsiedztwie inwestycji „Apartamenty Stawowa” znajdują się liczne ośrodki kulturalne, m.in. przebudowany Teatr Muzyczny Capitol, Filharmonia im. Witolda Lutosławskiego czy Dolnośląskie Centrum Filmowe, w którym organizowane są liczne festiwale kina niezależnego. W zaledwie 5 minut przyszli mieszkańcy dojdą do odnowionego Dworca Głównego PKP. Niewątpliwym atutem jest też bliskość dwóch dużych centrów handlowych z zapleczem sportowym i kinem - Arkady Wrocławskie i CH Renoma. Spacer do Rynku pełną urokliwych kawiarenek ulicą Świdnicką zajmuje zaledwie 10 min. Walorem lokalizacji inwestycji jest komunikacja miejska. Z sąsiedniej ulicy Piłsudskiego dzięki dostępności licznych linii tramwajowych i autobusowych oraz stacji kolejowej możemy przedostać się bezpośrednio w każdy, nawet najdalej położony zakątek miasta (dostępne linie tramwajowe i autobusowe: przystanek autobusowy Capitol - A, C, D, 114; przystanek autobusowy Piłsudskiego - 122, 144, 709 oraz przystanek tramwajowy Capitol - 2, 5, 6, 7, 0L, 0P, 10, 11, 14, 15, 17, 20, 24, 31plus, 23 plus, 33 plus).

Wrocławskie Stare Miasto to najstarsza część lewobrzeżnej części miasta. Zajmuje prawie 7 km2 i zamieszkuje ją nieco ponad 52 tysiące osób. Do dzielnicy należą osiedla takie jak: Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie oraz Szczepin. Przeważa tu architektura zabytkowa, jednak najmłodsze z osiedli, Szczepin to głównie wysokie, nowoczesne bloki mieszkalne. Na Starym Mieście znajduje się gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego oraz blisko 20 innych szkół wyższych. Swoją siedzibę mają tu wszystkie ważniejsze teatry oraz Opera Dolnośląska. Stare Miasto to główny punkt wycieczek turystycznych we Wrocławiu, dlatego posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową oraz kulturalną. To tu występuje największe skupisko zabytków we Wrocławiu – z Panoramą Racławicką i Ratuszem na czele. Na Stare Miasto można dostać się zarówno tramwajem wodnym jak i tramwajami czy autobusami. W dzielnicy znajduję się także znany park Juliusza Słowackiego.

Komunikacja

Na Stare Miasto można dostać się z każdej dzielnicy Wrocławia za pomocą 20 połączeń tramwajowych i autobusowych. Po Starym Mieście najlepiej poruszać się pieszo, rikszą lub tramwajem wodnym.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Stawowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Apartamenty Stawowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworzec Główny.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Stawowa znajduje się się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Specjalnych Stowarzyszenia Handicap w odległości 70 m, Społeczna Specjalna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Handicap w odległości 70 m, Społeczna Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy Stowarzyszenia Handicap w odległości 70 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Stawowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Molmed w odległości 70 m, CV w odległości 120 m, Otto-Prodent w odległości 130 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Stawowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 130 m znajduje się Hert, w odległości 150 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Stawowa w odległości 90 m znajduje się Manomani, w odległości 90 m znajduje się Klub karate Kyokushin, w odległości 130 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie