Reda Cicha

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Cicha, oferowane bezpośrednio przez

HS Dom

Reda, ul. Cicha

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 25 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Reda CichaReda Cicha

10 zdjęć

Reda Cicha
Reda Cicha
Reda Cicha
Reda Cicha

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski podwyższony

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 2 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Budynek w zabudowie bliźniaczej to idealne rozwiązanie dla osób ceniących spokój, niezależność i prywatność. Domy zostały zaprojektowane z dbałością o najmniejsze detale. Na parterze znajduje się wiatrołap, toaleta oraz salon z aneksem kuchennym, z którego prowadzi wyjście do słonecznego ogrodu. Na piętrze znajduje się łazienka oraz 4 ustawne sypialnie. W budynku zaplanowano indywidualne garaże. Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej części Redy przy ul. Cichej, w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej. W myśl zasady, iż stawiamy na jakość nasze mieszkania przekazujemy Państwu w podwyższonym standardzie deweloperskim. Ściany są szpachlowane i malowane na biało, a także wyposażone w biały osprzęt elektryczny. Wykonujemy ogrzewanie podłogowe. Do realizacji wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe surowce i materiały. Jest to gwarancja bezpieczeństwa i bezawaryjności na lata.

Inwestycja Reda Cicha znajduje się w Redzie, ul. Cicha (6 km od Gdyni), została zrealizowana przez HS Dom.

Inwestycja Reda Cicha została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Reda Cicha nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców HS Dom przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Reda to liczące sobie 33,45 km2 i ok. 22 300 mieszkańców miasteczko leżące w pow. Wejherowskim, na Pomorzu. Wchodzi w skład Aglomeracji Gdańskiej. Od wschodu i północy otoczone jest terenami zielonymi – łąkami Doliny Redy i lasami stanowiącymi część Puszczy Darżlubskiej. Łącznie zajmują one ok. 50% powierzchni miasta. Rozległe tereny wciąż są do zagospodarowania. Ze względu na przynależność miejscowości do Trójmiejskiego Regionu Metropolitarnego, zabudowa Redy jest typowa dla obszarów miejskich, z przewagą budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych. Tereny przemysłowe skupiają się na południu miasta, które na tle innych miejscowości „Małego Trójmiasta Kaszubskiego” wyróżnia się wysokim stopniem rozwoju gospodarczego. Reda jest miejscowością samowystarczalną. Znajdują się tu szkoły każdego szczebla, działa miejska przychodnia lekarska i dwa zakłady opieki zdrowotnej. Rozwija się tu kultura i sport, działa ponad 200 sklepów.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Reda Cicha?

Przez Redę biegną dwie drogi o dużym znaczeniu komunikacyjnym: krajowa nr 6 i wojewódzka nr 216. Działa tu również kolej, którą można dotrzeć do Gdańska, Szczecina lub na Hel. Lokalną ofertę przewozową uzupełniają taksówki.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Reda Cicha mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 804 metrów od inwestycji Reda Cicha znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Reda.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Reda Cicha znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Reda Cicha znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 15 m, szkoła w odległości 41 m, Powiatowy Zespół Szkół im. Maurycego Mochnackiego w Redzie w odległości 96 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Reda Cicha jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 600 m, NZOZ Przychodnia nr. 3 w odległości 817 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Reda Cicha składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 351 m znajduje się Żabka, w odległości 364 m znajduje się Żabka, w odległości 366 m znajduje się Mielnik.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Reda Cicha w odległości 115 m znajduje się boisko / kort, w odległości 165 m znajduje się Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, w odległości 193 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 21.01.2021
Data aktualizacji: 04.06.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: