Reda Bratkowa

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Bratkowa, oferowane bezpośrednio przez HS Dom

Reda, ul. Bratkowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 14 ofert w najbliższej okolicy!

Reda Bratkowa

9 zdjęć

Reda Bratkowa
Reda Bratkowa
Reda Bratkowa
Reda Bratkowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski podwyższony

Przyroda w okolicy

  • las

Opis Inwestycji

Kolejna inwestycja HS Dom to kameralny budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej, w którym usytuowane są 4 dwupoziomowe lokale mieszkalne. Zamieszkaj w spokojnej części Redy już na początku 2021 r.

Aktualnie w sprzedaży deweloper posiada 4 atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkania w zabudowie szeregowej – każdy segment posiada własny słoneczny ogród.

Słoneczne ogródki, przemyślane i funkcjonalne układy mieszkań, a także naziemne miejsca postojowe dla każdego z lokali to tylko kilka atutów naszej najnowszej inwestycji.

Budynek szeregowy składa się z 4 atrakcyjnych dwupoziomowych lokali mieszkalnych.

Na parterze zaplanowano wiatrołap, wc, a także przestronny i słoneczny salon dzienny z aneksem kuchennym. Na piętrze znajdują się 3 pokoje oraz ustawna łazienka. Dla każdego z mieszkań przewidziano 2 naziemne miejsca postojowe.

W myśl zasady, iż stawia na jakość, deweloper przekazuje Państwu mieszkania w podwyższonym standardzie deweloperskim. Ściany są szpachlowane i malowane na biało, a także wyposażone w biały osprzęt elektryczny. Wykonujemy ogrzewanie podłogowe.

Do realizacji wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe surowce i materiały. Jest to gwarancja bezpieczeństwa i bezawaryjności na lata. Dla każdego lokalu przewidziane są 2 naziemne miejsca postojowe w cenie.

Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej części Redy przy ul. Bratkowej w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej.

Inwestycja Reda Bratkowa znajduje się w Redzie, ul. Bratkowa (7.7 km od Gdyni), została zrealizowana przez HS Dom.

Inwestycja Reda Bratkowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Reda Bratkowa nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców HS Dom przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski podwyższony

Ściany

Ściany szpachlowane i malowane na biało

Instalacje

Biały osprzęt elektryczny

Ogrzewanie

Podłogowe

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Dla każdego lokalu przewidziane są 2 naziemne miejsca postojowe w cenie..
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Zamieszkaj w spokojnej części Redy mając dostęp do stacji SKM, Centrum Rekreacyjnego Aquapark Reda – kompleks nowoczesnych basenów, saunarium i siłowni. Autem lokalizacji jest sąsiedztwo terenów leśnych oraz bliskość punktów handlowo-usługowych.

Reda to liczące sobie 33,45 km2 i ok. 22 300 mieszkańców miasteczko leżące w pow. Wejherowskim, na Pomorzu. Wchodzi w skład Aglomeracji Gdańskiej. Od wschodu i północy otoczone jest terenami zielonymi – łąkami Doliny Redy i lasami stanowiącymi część Puszczy Darżlubskiej. Łącznie zajmują one ok. 50% powierzchni miasta. Rozległe tereny wciąż są do zagospodarowania. Ze względu na przynależność miejscowości do Trójmiejskiego Regionu Metropolitarnego, zabudowa Redy jest typowa dla obszarów miejskich, z przewagą budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych. Tereny przemysłowe skupiają się na południu miasta, które na tle innych miejscowości „Małego Trójmiasta Kaszubskiego” wyróżnia się wysokim stopniem rozwoju gospodarczego. Reda jest miejscowością samowystarczalną. Znajdują się tu szkoły każdego szczebla, działa miejska przychodnia lekarska i dwa zakłady opieki zdrowotnej. Rozwija się tu kultura i sport, działa ponad 200 sklepów.

Komunikacja

Przez Redę biegną dwie drogi o dużym znaczeniu komunikacyjnym: krajowa nr 6 i wojewódzka nr 216. Działa tu również kolej, którą można dotrzeć do Gdańska, Szczecina lub na Hel. Lokalną ofertę przewozową uzupełniają taksówki.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Reda Bratkowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Reda Bratkowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Reda Bratkowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Reda Jaśminowa 02.

Data publikacji: 27.10.2020
Data aktualizacji: 04.06.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: