Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 22 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Cisowa

6 zdjęć

Apartamenty Cisowa
Apartamenty Cisowa
Apartamenty Cisowa
Apartamenty Cisowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 280 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (177 miejsc).
  • miejsca postojowe podziemne (384 miejsca).

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Przyszli lokatorzy do wyboru będą mieli mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe. Od wygodnych i ustawnych kawalerek o powierzchni 36 mkw. po komfortowe i przestronne apartamenty o metrażu 66 mkw. Przestrzeń mieszkaniowa zostanie powiększona o ogródki na parterze, a lokale na wyższych kondygnacjach posiadać będą balkony. Poszczególne piętra połączy winda, którą będzie można zjechać do parkingu podziemnego.

W Apartamentach Cisowa przewidziano aż 561 miejsc parkingowych - 384 w halach garażowych oraz 177 miejsc na zewnątrz. Inwestycja zrealizowana zostanie metodą tradycyjną. Elewacja budynków wykończona zostanie w stonowanych kolorach, w zdecydowanej przewadze bieli, którą przełamią antracytowe wstawki. Dodatki naturalnego drewna podkreśli nowoczesność budynków.

Inwestycja Apartamenty Cisowa znajduje się w Skórzewie, ul. Cisowa (0.1 km od Poznania), jest realizowana przez Hreit.

Inwestycja obecnie jest w trakcie planowania z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 280 nowych mieszkań znajdujących się w 8 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Cisowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Hreit przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (177 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (384 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

W sąsiedztwie inwestycji znajdują się Las Ławicki oraz Lasek Marceliński. To świetne miejsca na spacery i relaks o każdej porze roku. Las Ławicki - 1,5 km, Lasek Marceliński - 4,5 km. W pobliżu znajduje się wiele sklepów i lokali usługowych. Szkoła i przedszkole są w zasięgu 2 kilometrów. Szkoła - 2 km, przedszkole - 1,5 km, dyskont - 300 m. Inwestycja jest doskonale skomunikowana z trasą ekspresową S11 i autostradą A2. Do centrum Poznania dostaniemy się stąd samochodem w zaledwie pół godziny, a najbliższe lotnisko położone jest zaledwie 3 kilometry stąd. Trasa S11 - 3,5 km, lotnisko - 3 km, stadion Poznań - 6,5 km, centrum Poznania - 10 km.

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Komunikacja

Przez obszar powiatu poznańskiego przebiegają arterie, przy których zlokalizowane są hale magazynowe oraz firmy spedycyjne, logistyczne i kurierskie. Do arterii tych należą: autostrada A2, droga krajowa nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa – Kałuszyn) oraz drogi ekspresowe: S11 i S5, czyli zachodnia i wschodnia obwodnica Poznania. Sieć torów kolejowych sprawia, że przez powiat poznański kursują pociągi ze stolicy Wielkopolski do wielu polskich i zagranicznych miast. Organizacją transportu publicznego zajmuje się Transport Aglomeracji Poznańskiej, dzięki czemu między Poznaniem a podmiejskimi miejscowościami kursują autobusy obsługujące 29 połączeń, a ponadto busy komunikacji prywatnej oraz autobusy PKS Poznań.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Cisowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Cisowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Apartamenty Cisowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Malwowa I n/ż.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Cisowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 470 m znajduje się Lidl, w odległości 490 m znajduje się Netto, w odległości 490 m znajduje się Galeria.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Cisowa w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.08.2022
Data aktualizacji: 08.09.2022

Inwestycje w pobliżu w Skórzewie

Oferty w Skórzewie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: