Apartamenty Dźwirzyno

Apartamenty na sprzedaż ul. Jachtowa, oferowane bezpośrednio przez

Hotele Gorzelanny

kołobrzeski, Dźwirzyno, ul. Jachtowa 42

Ceny od: 15 900 zł netto/m2
Apartamenty Dźwirzyno

31 zdjęć

Apartamenty Dźwirzyno
Apartamenty Dźwirzyno
Apartamenty Dźwirzyno
Apartamenty Dźwirzyno

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

23 - 47/m2

Przedział pokoi

1 - 3

Kondygnacje

2

Budynki

8

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Przystanek Autobusowy - 870 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka edukacyjna, 13 kawiarni i restauracji, 6 sklepów, 14 obiektów sportowych, 7 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • własny akwen
  • plac zabaw
  • basen

Przyroda w okolicy

  • jezioro
  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 128 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, taras

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, morze

Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:

aktualnie dostępnych jest 67 apartamentów

Powierzchnie apartamentów:

od 23 do 47 m²

Liczba pokoi:

dostępne są apartamenty 1, 2, 3-pokojowe

Ceny apartamentów:

  • kształtują się w zakresie od 367 926 do 761 400 zł
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 15 900 do 16 200 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Gwarancja zysku:

7%

Opis inwestycji

Apartamenty Dźwirzyno logo

Hotel i apartamenty Gorzelanny w Dźwirzynie to obiekt o najwyższym standardzie i nowoczesnych rozwiązaniach architektonicznych.

To wyjątkowe miejsce do relaksu i odpoczynku w pobliżu morza, a także doskonałe miejsce, by bezpiecznie zainwestować.

128 NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI APARTAMENTÓW

Duże okna, dzięki którym pokoje rozświetlone są blaskiem słonecznego światła. Budynki powstałe w harmonii do otaczającego krajobrazu. Białe balustrady balkonów,zewnętrzne wykończenie w naturalnych, piaskowych kolorach, w towarzystwie bieli, grafitu i szarości.

Brak wysokich zabudowań w pobliżu, co sprawia, że goście obiektu mogą cieszyć się pięknem natury i spoglądać z okien apartamentów na otaczającą ich zieleń.To wszystko składa się na kompleks o niezwykłej estetyce w połączeniu z najwyższą funkcjonalnością.

W obiekcie zaplanowano liczne baseny – zewnętrzny wodny plac zabaw, baseny rekreacyjne, jacuzzi i brodzik dla najmłodszych.Specjalnie dla nas zaprojektowano także jedyną w Polsce wirtualną zjeżdżalnię wykorzystująca technologię VR! Zjeżdżalnia zapewni zarówno najmłodszym, jak i nieco starszym, niezapomniane wrażenia wizualne i poczucie przebywania w rozszerzonej rzeczywistości.

Przestrzeń integracyjna z parkietem oraz grillem, wyspy rekreacyjne pomiędzy zewnętrznymi basenami, przestrzeń sportowa, sala konferencyjna na spotkania biznesowe, bar przy plaży, a także znakomita hotelowa restauracja. To wszystko sprawia, że każdy, kto choć raz odwiedzi nasz kompleks, z przyjemnością będzie wracał do niego w przyszłości.

Cały obiekt składa się z budynku hotelowego oraz ośmiu budynków apartamentowych. Apartamenty dzielą się na dwupokojowe, jednopokojowe oraz dwupoziomowe. W dwupokojowych apartamentach wydzielona została sypialnia, część dzienna wraz z aneksem kuchennym oraz strefa wejściowa z łazienką. Apartament jednopokojowy to strefa dzienna, którą połączono z sypialnią oraz standardowo strefa wejściowa z łazienką.

Natomiast największe, dwupoziomowe apartamenty zaprojektowano ze strefą dzienną wraz z aneksem kuchennym, sypialniami, strefą wypoczynkową, łazienką oraz umieszczoną pod schodami garderobą. Każdy z apartamentów ma dostęp do balkonu lub tarasu z ogródkiem. Wszystkie apartamenty to wnętrza z klasą, zaaranżowane z dbałością o detale i wysoką estetykę.

Oprócz Apartamentów na sprzedaż powstanie też 4 gwiazdkowy hotel.

Zainwestowanie kapitału w nadmorski apartament to bezpieczna decyzja z gwarancją wysokiej stopy zwrotu. Ewentualny zysk z lokaty wynosi najwyżej 3% w skali roku. Zysk z naszych apartamentów? 7% w skali roku!

Inwestycja Apartamenty Dźwirzyno znajduje się w Dźwirzynie, ul. Jachtowa 42 (7.6 km od Kołobrzegu), została zrealizowana przez Hotele Gorzelanny.

Inwestycja Apartamenty Dźwirzyno została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 128 nowych apartamentów znajdujących się w 8 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Dźwirzyno w sprzedaży jest 67 nowych apartamentów o powierzchni od 23 do 47 metrów kwadratowych , w cenie od 15 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Hotele Gorzelanny przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Nasz kompleks hotelowo-apartamentowy znajduje się w Dźwirzynie. Jest to doskonałe miejsce dla miłośników sportów wodnych. W miejscowości tej znajduje się bowiem połączone z morzem jezioro o nazwie Resko Przymorskie, a przy jeziorze, w miejscu starej przystani jachtowej powstaje właśnie nowoczesne i profesjonalne Centrum Sportów Wodnych. Turyści chwalą sobie mocny wiatr, który czyni jezioro idealnym do windsurfingu i kitesurfingu. To także fantastyczna baza dla żeglarzy, która umożliwia łowienie ryb oraz rekreacyjne pływanie łódką i motorówką. Dzięki marinie można trzymać sprzęt blisko ośrodka, aby w wolne dnizdobywać wody zarówno Reska, jak i Bałtyku.

Co więcej, usytuowany nieopodal Kołobrzeg to gwarancja dodatkowych wrażeń. Kołobrzeskie molo i port, latarnia, oceanarium oraz Park Rozrywki Zieleniewo stanowią tylko część niewątpliwych zalet umiejscowienia inwestycji.

Powiat kołobrzeski to region położony w północno-zachodniej części kraju, w woj. zachodniopomorskim, w czterech krainach geograficznych, m.in. Wybrzeżu Trzebiatowskim i Równinie Gryfickiej. W skład powiatu wchodzi 7 gmin zajmujących tereny o łącznej powierzchni 726 km2. Mieszka w nich ok. 77 000 ludzi. Znajdują się tu 124 mniejsze miejscowoście i 2 miasta – stolica regionu Kołobrzeg oraz Gościno. W regionie mieści się 25 podstawówek i 20 gimnazjów, po których na uczniów czeka przeszło 20 szkół wyższego szczebla. W powiecie jest szpital regionalny i 30 przychodni lekarskich. Za rozwój kulturalny odpowiadają domy kultury i Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu. O rozwój sportu dbają tu kluby sportowe – samych drużyn piłkarskich działa w powiecie aż 10. W Kołobrzegu znajduje się rozbudowany Kompleks Milenium z halą, stadionem i salami gimnastycznymi. Przez powiat biegną: trasa europejska, droga krajowa i trzy drogi wojewódzkie. Funkcjonuje tu również transport publiczny, a w samym Kołobrzegu działają 4 porty morskie o różnym charakterze. Działa tu transport publiczny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Dźwirzyno?

Przez powiat kołobrzeski przebiega europejska trasa E28. Przechodzi tędy także droga krajowa nr 11 i trzy drogi wojewódzkie: 102, 162 i 163. W Kołobrzegu sprawnie działają porty morskie: jachtowy, handlowy, rybacki i pasażerski. Komunikacja miejska wybiega poza granice miasta i funkcjonuje na terenie całej gminy Kołobrzeg. Na terenie powiatu kursują połączenia PKS i PKP.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Dźwirzyno mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 870 metrów od inwestycji Apartamenty Dźwirzyno znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Dźwirzyno znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Dźwirzyno znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Dźwirzyno składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się abc U Gabrysia, w odległości 830 m znajduje się Biedronka, w odległości 850 m znajduje się ABC market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Dźwirzyno w odległości 440 m znajduje się Gminne Centrum Sportu i Rekreacji, w odległości 450 m znajduje się Hala sportowa, w odległości 470 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 13.08.2020
Data aktualizacji: 24.11.2023
Apartamenty Dźwirzyno logo

Tomasz Gorzelanny

OPIEKUN INWESTYCJI

Adres biura sprzedaży:

Pokrzywna 76, Jarnołtówek

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: