Długa 15

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Długa, oferowane bezpośrednio przez

Hossanova 3 Sp. z o. o.

Wrocław, Stare Miasto, Szczepin, ul. Długa 15

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 504 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Długa 15

5 zdjęć

Długa 15
Długa 15
Długa 15
Długa 15
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • recepcja
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • sala fitness

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 5 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 175 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Długa 15

Nowoczesne centrum Wrocławia. Wszystko co cenisz w Twoim zasięgu.

Apartamenty

Lokalizacja i jakość wykonania stawia naszą inwestycję w kategorii premium. Długa 15 to dobry adres do życia i miejsce inwestycji.

Twoja przestrzeń

Apartamenty od 30 do 85m2. Ustawne i przemyślane mieszkania z widokiem na Odrę i zieleń Parku Popowickiego.

Czas wolny

Znajdź balans między pracą a czasem wolnym. Lokalizacja nad rzeką niedaleko miejsc stworzonych do wypoczynku i rekreacji. Bezpośrednio w budynku znajdą się siłownia i Klub Malucha.

Długa 15 i przestrzeń

Za dnia tętniąca życiem, nocą dająca schronienie. Otwarte patia wewnątrz naszej inwestycji, zwrócone do Odry - to idealne miejsce do odpoczynku po intensywnym dniu.

Inwestycja Długa 15 znajduje się na Szczepinie, ul. Długa 15 (2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Hossanova 3 Sp. z o. o.

Inwestycja Długa 15 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 175 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Długa 15 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Hossanova 3 Sp. z o. o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Twoja okolica

Bezpośrednia okolica Kępy Mieszczańska, Wyspa Słodowa, Rynek, Ostrów Tumski. Bliskość parków Popowickiego i zachodniego i całej infrastruktury rekreacyjnej zlokalizowanej nad Odrą.

Blisko biznesu

Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z centrami biznesowymi na Nadodrzu, przy ul, Legnickiej. W bezpośredniej okolicy planowane są kolejne biurowce.

W okolicy

Lokalizacja w centrum niesie szereg zalet - jedną z nich jest dostępna w okolicy infrastruktura. W promieniu ok kilometra można znaleźć sklepy, usługi, szkoły i kościoły.

Wrocławskie Stare Miasto to najstarsza część lewobrzeżnej części miasta. Zajmuje prawie 7 km2 i zamieszkuje ją nieco ponad 52 tysiące osób. Do dzielnicy należą osiedla takie jak: Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie oraz Szczepin. Przeważa tu architektura zabytkowa, jednak najmłodsze z osiedli, Szczepin to głównie wysokie, nowoczesne bloki mieszkalne. Na Starym Mieście znajduje się gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego oraz blisko 20 innych szkół wyższych. Swoją siedzibę mają tu wszystkie ważniejsze teatry oraz Opera Dolnośląska. Stare Miasto to główny punkt wycieczek turystycznych we Wrocławiu, dlatego posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową oraz kulturalną. To tu występuje największe skupisko zabytków we Wrocławiu – z Panoramą Racławicką i Ratuszem na czele. Na Stare Miasto można dostać się zarówno tramwajem wodnym jak i tramwajami czy autobusami. W dzielnicy znajduję się także znany park Juliusza Słowackiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Długa 15?

Na Stare Miasto można dostać się z każdej dzielnicy Wrocławia za pomocą 20 połączeń tramwajowych i autobusowych. Po Starym Mieście najlepiej poruszać się pieszo, rikszą lub tramwajem wodnym.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Długa 15 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 466 metrów od inwestycji Długa 15 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Szczepin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Długa 15 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Długa 15 znajduje się 85 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademickie Liceum Ogólnokształcące Copernicus w odległości 213 m, Zespół Szkół nr 18 w odległości 224 m, Lokomotywa - Niepubliczny Punkt Przedszkolny Nr 2 we Wrocławiu w odległości 232 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Długa 15 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: duo-med w odległości 529 m, Live Dent w odległości 643 m, NZOZ Perfect-Dent w odległości 662 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Długa 15 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 221 m znajduje się Żabka, w odległości 261 m znajduje się Staropolski Smak, w odległości 265 m znajduje się Sklepik.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Długa 15 w odległości 273 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 278 m znajduje się boisko / kort, w odległości 288 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 22.02.2022
Data aktualizacji: 09.02.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: