Kameralne domy w Gdańsku

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Potęgowska, oferowane bezpośrednio przez Home4.pl Nieruchomości

Gdańsk, Jasień, ul. Potęgowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Kameralne domy w Gdańsku

4 zdjęcia

Kameralne domy w Gdańsku
Kameralne domy w Gdańsku
Kameralne domy w Gdańsku
Kameralne domy w Gdańsku

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Niską, szeregową zabudowę stanowi 27 budynków. W każdym z nich mieszczą się 2, 3 lub 4 mieszkania o metrażach 65 m²lub 73 m². Własny ogród i możliwość zamontowania kominka sprawiają, że mieszkanie na osiedlu jest tak samo komfortowe, jak mieszkanie w domu, ale zdecydowanie za niższą cenę.

W okolicy osiedla znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, co znacznie ułatwia życie codziennie. Pierwszy sklep mieści się 100 m od osiedla, podobnie jak powstające przedszkole. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się także przystanek autobusowy (100 m).

Utwardzone i oświetlone drogi wewnętrzne świadczą o wysokim standardzie osiedla. Deweloper pamiętał również o najmłodszych przyszłych mieszkańcach i specjalnie dla nich zaprojektował plac zabaw na terenie osiedla.

Inwestycja Kameralne domy w Gdańsku znajduje się na Jasieniu, ul. Potęgowska (6.6 km od centrum Gdańska), sprzedaż prowadzi Home4.pl Nieruchomości.

Inwestycja Kameralne domy w Gdańsku została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 104 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Kameralne domy w Gdańsku nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 104 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, TV kablowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, morze

Lokalizacja inwestycji

Kameralne, złożone głównie z nowych osiedli i domków jednorodzinnych osiedle Jasień ma powierzchnię 11 km kw i ok. 8 tys. mieszkańców. Jasień graniczy z dzielnicami miejskimi Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo a także z obszarami wiejskimi (Kałbudy, Kokoszki) i z malowniczym Pojezierzem Kaszubskim. Południowo-zachodnią granicę dzielnicy wyznacza droga krajowa S7 a dzielnicę na pół przedziela główna arteria Aleja Armii Krajowej. Zachodnia część dzielnicy to coś dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu – znajdują się tu głównie lasy, ogródki działkowe Zabornia i Jezioro Jasień. Znajdują się tu również zabytki takie, jak dworek z XIX wieku i park dworski. Po dzielnicy można poruszać się dzięki 14-tu liniom autobusowym. Tą podmiejską dzielnicę dzieli zaledwie ok. 0,5 km od dwóch prestiżowych, gdańskich liceów a także Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej. Udane zakupy zapewniają centra handlowe położone na zachód od dzielnicy, takie jak Auchan, Leroy Merlin czy Decathlon.

Komunikacja

Na Jasień dojeżdża 14-cie linii autobusów miejskich, zatrzymują się tu też autobusy w kierunku podmiejskim. Planowana jest budowa przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitarnej Gdańsk Jasień. Główna arteria Jasienia, Aleja Armii Krajowej, to część trasy W-Z a tuż za granicą dzielnicy biegnie droga krajowa S7.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kameralne domy w Gdańsku?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kameralne domy w Gdańsku mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 460 metrów od inwestycji Kameralne domy w Gdańsku znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szadółki.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kameralne domy w Gdańsku składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kameralne domy w Gdańsku w odległości 190 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 200 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 200 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 28.07.2020
Data aktualizacji: 04.01.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: