Kameralne domy w Gdańsku

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezHome4.pl Nieruchomości

Ceny od: 6 261 zł brutto/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Kameralne domy w Gdańsku dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
6B
3
65 m²
-
5B
3
65 m²
-
4C
3
65 m²
-
4B
3
65 m²
-
1B
3
65 m²
-
16B
4
65 m²
-

Opis Inwestycji

Niską, szeregową zabudowę stanowi 27 budynków. W każdym z nich mieszczą się 2, 3 lub 4 mieszkania o metrażach 65 m²lub 73 m². Własny ogród i możliwość zamontowania kominka sprawiają, że mieszkanie na osiedlu jest tak samo komfortowe, jak mieszkanie w domu, ale zdecydowanie za niższą cenę.W okolicy osiedla znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, co znacznie ułatwia życie codziennie. Pierwszy sklep mieści się 100 m od osiedla, podobnie jak powstające przedszkole. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się także przystanek autobusowy (100 m).Utwardzone i oświetlone drogi wewnętrzne świadczą o wysokim standardzie osiedla. Deweloper pamiętał również o najmłodszych przyszłych mieszkańcach i specjalnie dla nich zaprojektował plac zabaw na terenie osiedla.

Inwestycja Kameralne domy w Gdańsku znajduje się na Jasieniu, ul. Potęgowska (6.6 km od centrum Gdańska), sprzedaż prowadzi Home4.pl Nieruchomości

Inwestycja Kameralne domy w Gdańsku jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 104 nowych domów w tym 14 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Kameralne domy w Gdańsku pozostało na sprzedaż 6 nowych domów o powierzchni 65 metrów kwadratowych w cenie od 407 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 65 m2 w cenie od 407 000 zł (5 domów)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 65 m2 w cenie od 407 000 zł (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 104 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, TV kablowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, morze.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 6 domów w tym 6 domów typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów: 65 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 3, 4-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 407 000 do 454 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 261 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kameralne domy w Gdańsku

Kameralne, złożone głównie z nowych osiedli i domków jednorodzinnych osiedle Jasień ma powierzchnię 11 km kw i ok. 8 tys. mieszkańców. Jasień graniczy z dzielnicami miejskimi Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo a także z obszarami wiejskimi (Kałbudy, Kokoszki) i z malowniczym Pojezierzem Kaszubskim. Południowo-zachodnią granicę dzielnicy wyznacza droga krajowa S7 a dzielnicę na pół przedziela główna arteria Aleja Armii Krajowej. Zachodnia część dzielnicy to coś dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu – znajdują się tu głównie lasy, ogródki działkowe Zabornia i Jezioro Jasień. Znajdują się tu również zabytki takie, jak dworek z XIX wieku i park dworski. Po dzielnicy można poruszać się dzięki 14-tu liniom autobusowym. Tą podmiejską dzielnicę dzieli zaledwie ok. 0,5 km od dwóch prestiżowych, gdańskich liceów a także Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej. Udane zakupy zapewniają centra handlowe położone na zachód od dzielnicy, takie jak Auchan, Leroy Merlin czy Decathlon.

Komunikacja

Na Jasień dojeżdża 14-cie linii autobusów miejskich, zatrzymują się tu też autobusy w kierunku podmiejskim. Planowana jest budowa przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitarnej Gdańsk Jasień. Główna arteria Jasienia, Aleja Armii Krajowej, to część trasy W-Z a tuż za granicą dzielnicy biegnie droga krajowa S7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kameralne domy w Gdańsku mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 460 metrów od inwestycji Kameralne domy w Gdańsku znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szadółki.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kameralne domy w Gdańsku składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kameralne domy w Gdańsku w odległości 190 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 200 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 200 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 28.07.2020

Data aktualizacji: 01.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie