Przyjazny Smolec Etap II

Mieszkania na sprzedaż ul. Topolowa, oferowane bezpośrednio przez HLM Deweloper

wrocławski, Smolec, ul. Topolowa
Ceny od: 5 950 zł/m2
Przyjazny Smolec Etap II

6 zdjęć

Przyjazny Smolec Etap II
Przyjazny Smolec Etap II
Przyjazny Smolec Etap II
Przyjazny Smolec Etap II

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Przyjazny Smolec Etap II dostępnych jest 12 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

PRZYJAZNY SMOLEC

Najnowsza inwestycja realizowana przez HLM Deweloper

Przyjazny Smolec to zespół siedmiu budynków wielorodzinnych. Inwestycja położona tuż przy Wrocławiu, w zielonym i szybko rozwijającym się Smolcu posiada 160 mieszkań w 2 etapie. Aktualnie prowadzimy sprzedaż mieszkań w budynkach 4 i 5. Do wyboru mamy lokale od 35m2 do 96m2 na różnych kondygnacjach. Mieszkania na parterze posiadają duże ogrody. Mieszkania na I kondygnacji mają balkony. II kondygnacja to mieszkania 2-poziomowe z przestronnymi poddaszami. Rozkłady są bardzo funkcjonalne.

MIESZKANIA

Funkcjonalne mieszkania dopasowane do Twoich potrzeb

W ofercie mamy wiele możliwości i rozkładów mieszkań. Zostały stworzone mieszkania na parterze z dużymi ogrodami oraz 2-poziomowe mieszkania z przestronnymi poddaszami. Mamy również mieszkania na pierwszej kondygnacji z komfortowymi balkonami. Niezależnie od tego czy mieszkasz z rodziną czy dopiero planujesz jej założenie, znajdziesz u nas mieszkanie dla siebie. Jeśli potrzebujesz więcej przestrzeni, dużą zaletą jest również możliwość łączenia mieszkań. Kolejnym sporym atutem są nasze duże ogrody, bo aż 153m², twojej własnej dodatkowej przestrzeni, w której miło spędzisz czas z rodziną bądź znajomymi.

Inwestycja Przyjazny Smolec Etap II znajduje się w Smolcu, ul. Topolowa (0.8 km od Wrocławia), została zrealizowana przez HLM Deweloper.

Inwestycja Przyjazny Smolec Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 72 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Przyjazny Smolec Etap II w sprzedaży jest 12 nowych mieszkań o powierzchni od 43 do 56 metrów kwadratowych, w cenie od 5 950 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 43 do 56 m2 w cenie od 286 311 zł (4 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni 51 m2 w cenie od 336 254 zł (8 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców HLM Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 72 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 12 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 43 do 56 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 205 125 do 372 453 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 950 do 6 900 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

ŚWIETNA KOMUNIKACJA Autostradowa obwodnica Wrocławia zaledwie 3km od inwestycji W odległości niespełna 3 km znajduje się autostradowa obwodnica Wrocławia, co jest niezaprzeczalnym udogodnieniem komunikacyjnym pozwalającym na bezproblemowe i szybkie dostanie się do Wrocławia jak i również w przypadku dalszych wycieczek - prosty, łatwy i przyjemny wjazd na drogę szybkiego ruchu. Dojazdy do pracy lub wycieczki rodzinne staną się przyjemnością, którą Ty oraz Twoja rodzinna z pewnością docenicie. 1KM DO WROCŁAWIA Wrocław bliżej niż myślisz Przyjazny Smolec położony jest w świetnej lokalizacji, w cichym i spokojnym miejscu, w którym każdy znajdzie dla siebie chwilę ciszy. W przypadku pracy we Wrocławiu lub chęci odwiedzenia z inych powodów serca Dolnego Śląska, ogromnym atutem jest odległość jaką jest zaledwie jeden kilometr, co pozwala na szybkie i bezproblemowe dostanie się do miasta. WROCŁAW FASHION OUTLET 4km do "Wrocław Fashion Outlet" Galeria handlowa Wrocław Fashion Outlet oddalona jest zaledwie 4 km od inwestycji. Prosty i szybki dojazd sprawi, że nawet codzienne zakupy będą czystą przyjemnością. W centrum handlowym znajduje się większość Twoich ulubionych marek modowych oraz sklepów spożywczych oraz sklepów z akcesoriami. Centrum handlowe wyposażone jest w potężny parking naziemny oraz restauracje i kawiarenki.Galeria handlowa Wrocław Fashion Outlet oddalona jest zaledwie 4 km od inwestycji. Prosty i szybki dojazd sprawi, że nawet codzienne zakupy będą czystą przyjemnością. W centrum handlowym znajduje się większość Twoich ulubionych marek modowych oraz sklepów spożywczych wraz z punktami usługowymi i akcesoriami. Centrum handlowe wyposażone jest w potężny parking naziemny oraz restauracje i kawiarenki.

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przyjazny Smolec Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Przyjazny Smolec Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Smolec - Chłopska / Śliwkowa.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przyjazny Smolec Etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Sonomed w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przyjazny Smolec Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przyjazny Smolec Etap II w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.10.2019
Data aktualizacji: 24.06.2021
HLM Deweloper logo

HLM Deweloper

Jagoda Marszałek

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

BIURO SPRZEDAŻY Galeria Wnętrz Domar PIĘTRO 2 ul. Braniborska 14; 53-680 Wrocław
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: