Osiedle Lawendowe

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAltinn Inwestycje

Ceny od: 4 858 zł/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Lawendowe dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
3A
5
100,87 m²
221 m2
3B
5
100,87 m²
223 m2
3D
5
100,87 m²
221 m2

Opis Inwestycji

W Wilczycach trwa budowa 🏗 Już dziś można sobie wyobrazić jak Osiedle Lawendowe będzie wyglądać za jakiś czas - kameralne osiedle, nowa infrastruktura, las, blisko, przedszkole oraz szkoła dla dzieci 😁To dobry powodów, aby już dziś zajrzeć do nas.Czy wiedzieliście , że Wilczyce to najbliżej położona miejscowość Wrocławia?Dojazd na Psie Pole zajmuje 5 min , a do samego centrum dojedziemy do 20 min! 🚗Z dala od miejscowego zgiełku , blisko natury🌳🌳 lecz z komfortowym dojazdem do centrum.Osiedle Lawendowe to dobry wybór na ten czas!

Inwestycja Osiedle Lawendowe znajduje się w Wilczycach, ul. Lawendowa (0.9 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Altinn Inwestycje.

Inwestycja Osiedle Lawendowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych domów w tym 18 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Lawendowe pozostały na sprzedaż 3 nowe domy o powierzchni 101 metrów kwadratowych w cenie od 510 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 101 m2 w cenie od 510 000 zł (3 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Altinn Inwestycje przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 24 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 3 domy w tym 3 domy typu bliźniak.
Powierzchnie domów: 101 m2.
Powierzchnie działek:od 221 do 223 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów:
  • kształtują się na poziomie 510 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 4 858 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Lawendowe

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Lawendowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Osiedle Lawendowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wilczyce - Szkoła.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Lawendowe znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wilczycach w odległości 150 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Lawendowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Chata Polska, w odległości 190 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Lawendowe w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.10.2019

Data aktualizacji: 26.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie