Osiedle Lawendowe

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Lawendowa, oferowane bezpośrednio przez Altinn Inwestycje

wrocławski, Wilczyce, ul. Lawendowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 10 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Lawendowe

4 zdjęcia

Osiedle Lawendowe
Osiedle Lawendowe
Osiedle Lawendowe
Osiedle Lawendowe

Najbliższe inwestycje

  • Osiedle Słoneczne Aleje

    Wrocław Investment

  • Małe Wilczyce etap 7
    od: 5 964 zł/m2

    BNM Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

W Wilczycach trwa budowa 🏗 Już dziś można sobie wyobrazić jak Osiedle Lawendowe będzie wyglądać za jakiś czas - kameralne osiedle, nowa infrastruktura, las, blisko, przedszkole oraz szkoła dla dzieci 😁To dobry powodów, aby już dziś zajrzeć do nas.

Czy wiedzieliście , że Wilczyce to najbliżej położona miejscowość Wrocławia?

Dojazd na Psie Pole zajmuje 5 min , a do samego centrum dojedziemy do 20 min! 🚗Z dala od miejscowego zgiełku , blisko natury🌳🌳 lecz z komfortowym dojazdem do centrum.

Osiedle Lawendowe to dobry wybór na ten czas!

Inwestycja Osiedle Lawendowe znajduje się w Wilczycach, ul. Lawendowa (0.9 km od Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Altinn Inwestycje.

Inwestycja Osiedle Lawendowe jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 24 nowych domów w tym 18 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Lawendowe pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 101 metrów kwadratowych w cenie od 510 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Altinn Inwestycje przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 24 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Lawendowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Osiedle Lawendowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wilczyce - Szkoła.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Lawendowe znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wilczycach w odległości 150 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Lawendowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Chata Polska, w odległości 190 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Lawendowe w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.10.2019
Data aktualizacji: 10.03.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: