Familijna

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Familijna, oferowane bezpośrednio przez

Altinn Inwestycje

wrocławski, Wilczyce, ul. Familijna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Familijna

6 zdjęć

Familijna
Familijna
Familijna
Familijna

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 6 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Kolejna inwestycja realizowana przez HEA Inwestycje, znajduje się w spokojniej części Wilczyc w toczeniu zabudowy jednorodzinnej 3 km od granic Wrocławia. Zamysłem projektu jest stworzenie jak najlepszych warunków dla rodzin, dla których tak ważny jest teraz odpoczynek i komfort życia z dala od zgiełku wielkich miast.Projekt naszych domów został stworzony z myślą, o tym aby każdy z domowników miał swoją optymalną przestrzeń. Dowodem na to jest salon z wydzieloną odrębną kuchnią oraz jadalnią, dwie łazienki oraz sypialnie, których wielkości mają od 12-17m2.Kolejnym atrybutem inwestycji jest garaż, z którego można wejść do domu oraz spiżarnia znajdująca się na jego końcu.Warto wspomnieć, iż będzie to kameralna inwestycja składająca się z trzech domów czyli 6 lokali – 143m2 każdy z przynależnym ogrodem od 100-300m2.Planowane zakończenie inwestycji to II kwartał 2020 r.Jeżeli szukasz spokoju i ciszy z dala od miasta z bardzo wygodnym dojazdem do centrum to DOMY FAMILIJNA są dla Ciebie!

Projekt i wizualizacje:

Cardo-architekci

Inwestycja Familijna znajduje się w Wilczycach, ul. Familijna (0.8 km od Wrocławia), została zrealizowana przez Altinn Inwestycje.

Inwestycja Familijna została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Familijna nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Altinn Inwestycje przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat wrocławski zlokalizowany jest w środkowowschodniej części województwa dolnośląskiego, w sąsiedztwie Wrocławia. W jego skład wchodzą miasta i gminy: Kąty Wrocławskie, Siechnice, Sobótka, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina. Przez wzgląd na unikalne walory przyrodnicze - Górę Ślęża i zbiornik Mietkowski - powiat wrocławski może pochwalić się doskonałymi warunkami do wypoczynku i rekreacji. Z uwagi na spore zróżnicowanie terenu (obszar ponad 1116 km2), powiat wrocławski można podzielić na część zachodnią i wschodnią. Część zachodnia obejmuje gminy Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, część wschodnia - gminy Siechnice, Czernica, Długołęka. Warto wyróżnić również takie miejscowości, jak Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Jelcz Laskowice.

Zabudowę mieszkalną powiatu wrocławskiego, w przeważającej części stanowią domy jednorodzinne i wielorodzinne a pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne - blisko 11% powierzchni powiatu zajmują kompleksy leśne. Na terenie powiatu znajduje się również Ślężański Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy a także poszczególne strefy wyznaczone Obszarem Natura 2000. Sporą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów cieszy się oferta Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie.

Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenia komunikacyjne i proinwestycyjna postawa władz lokalnych sprawiają, że powiat wrocławski cieszy się nieustannym zainteresowaniem deweloperów. Mając na uwadze dobro mieszkańców, turystów i inwestorów, na terenie powiatu realizowane są różnego rodzaju projektu - rozbudowywana jest infrastruktura drogowa, prowadzone są inwestycje wspierające rozwój edukacji ekologicznej oraz turystyki.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Familijna?

Arteriami o największym znaczeniu w powiecie wrocławskim są: droga ekspresowa S8, łącząca aglomerację wrocławską, łódzką, warszawską i białostocką oraz autostrada A4, ułatwiająca dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Przez powiat przebiega również droga krajowa nr 94, będąca nieodpłatną alternatywą dla autostrady A4 oraz droga krajowa nr 35 na trasie Golińsk-Mieroszów-Wałbrzych-Świebodzice-Świdnica-Wrocław. Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają również połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Familijna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2397 metrów od inwestycji Familijna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Strachocin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Familijna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Familijna znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w odległości 151 m, szkoła w odległości 154 m, szkoła w odległości 157 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Familijna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 155 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 181 m znajduje się Chata Polska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Familijna w odległości 226 m znajduje się boisko / kort, w odległości 248 m znajduje się boisko / kort, w odległości 573 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 25.08.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: