Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Domy Przyszłości

16 zdjęć

Domy Przyszłości
Domy Przyszłości
Domy Przyszłości
Domy Przyszłości

Najbliższe inwestycje

 • Ostoja Zgodna
  2 kw. 2023
  Dom, duży ogródek, cisza, spokój, funkcjonalność i dogodna lokalizacja.Pięć kameralnych, komfortowych domów znajdujących się w Libertowie przy ulicy Zgodnej, tworzących Ostoję Zgodna łączą w sobie ideę nowoczesnej urbanistyki z podmiejskim stylem życia. To dobrze przemyślana i zaprojektowana przestrzeń, przyjazna rodzinom i osobom szukającym zielonego azylu z doskonałym dojazdem do Krakowa.Dzięki wysokiej jakości wykończenia i zastosowanym rozwiązaniom spełni oczekiwania najbardziej wymagających mieszkańców.Ostoję Zgodna projektowaliśmy z myślą o osobach poszukujących swojego miejsca na ziemi, aktywnych i towarzyskich, ale też pragnących mieszkać i odpoczywać w pobliżu terenów zielonych.W przyjaznej przestrzeni zaprojektowaliśmy domy idealne do bycia i życia ale też przystępne cenowo. Każdy o powierzchni 98 m2 oraz działce od 244 do 499 m2. Do każdego domu, przynależą dwa miejsca postojowe.Wygodę i poczucie bezpieczeństwa mieszkańców OSTOI ZGODNA zapewni kameralny charakter osiedla. Tu będziesz mógł poczuć się bezpiecznie, szybko poznać sąsiadów oraz nareszcie być u siebie i żyć po swojemu, tak jak lubisz.

  Ostoja Zgodna

  od 7 555 zł/m2
  ul. Zgodna , Libertów, krakowski(0.2 km od Krakowa)
  DWJ Deweloper
 • NIVA Domy w Krakowie - Sidzinie
  gotowe
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych 3 – kondygnacyjnych budynków mieszkalnych położonych w perfekcyjnej – zwłaszcza z punktu widzenia młodych małżeństw oraz rodzin z dziećmi – lokalizacji: Mieczysława Wrony / Stefana Kołaczkowskiego – Kraków, Sidzina (dzielnica Dębniki).Największe atuty najbliższej okolicy to:• Rozległe tereny zielone idealne na spacer, bieganie, wycieczki rowerowe,• Bezpośrednia bliskość pętli autobusowej linii 166 (przez Skotniki, Zachodnią do Łagiewnik), oraz linii 175 i 475 (przez Petrażyckiego, Opatkowice aż do Borku Fałęckiego),• Przystanek Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej Kraków – Sidzina w odległości ok. 850 m,• Położone nieopodal – a dosłownie w zasięgu kilku minutowego spaceru:o Szkoła Podstawowa nr 133 im. Orła Białego w Krakowie,o Przedszkole samorządowe nr 18 „Mali Przyjaciele”,o Kameralne i doskonale zorganizowane Centrum Sportu i Kultury „SIDZINA”o Sklep spożywczy w odległości ok. 500 m,o Market Lewiatan w odległości ok. 1 km,o Szybki wyjazd na IV obwodnicę Krakowa A4 w odległości około 2,5 km.NIVA Domy w Sidzinie to przede wszystkim:• Trzykondygnacyjne budynki jednorodzinne w zabudowie szeregowej z garażem w bryle,• Dostępne metraże od 123,12 do 124,49 m2,• Wentylacja mechaniczna z rekuperacją,• Innowacyjna technologia budowlana,• Dach dwuspadowy o symetrycznym nachyleniu połaci pokryty dachówką,W celu zapoznania się ze szczegółami, standardem wykończenia, projektami dokumentów zapraszamy do Biura Sprzedaży.

  NIVA Domy w Krakowie - Sidzinie

  od 5 952 zł/m2
  ul. Kołaczkowskiego , Dębniki, Kraków(9.8 km od centrum)
  Urba Sp. z o.o.

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom

Przyroda w okolicy

 • las
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 40 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

- światłowód doprowadzony do całego osiedla

Konstrukcja budynku

fundament w postaci płyty żelbetowej, ciężka konstrukcja z drewna KVH

Dach

- więźba dachowa drewniana - dach dwuspadowy pokryty blachodachówką SSAB firmy Bratex

Drzwi zewnętrzne

energooszczędne Parmax

Instalacje

- elektryczna wraz z instalacją trójfazową - odgromowa

Ogrzewanie

podłogowe wodne Purmo na powierzchni całego budynku

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : każdy dom posiada 2 miejsca postojowe, w tym jedno pod wiatą garażową.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Opis Inwestycji

Domy Przyszłości to kameralny kompleks domów jednorodzinnych i w zabudowie bliźniaczej w Libertowie k. Krakowa. Wchodzące w jego skład domy to wygodne, energooszczędne i trwałe budynki. W ramach inwestycji dostępne są trzy rodzaje domów dopasowane do każdych potrzeb i oczekiwań. Nasi architekci zadbali o ich nowoczesny design i ergonomię użytkowania.

Zakup domu bezpośrednio od dewelopera. Brak podatku PCC oraz prowizji.

W ofercie dostępne są następujące rodzaje domów: jednorodzinne 122,4 m² (ostatni w ofercie) na 7-arowych działkach lub 123,84 m² (ostatni w ofercie) na działce 5 arów, a także bliźniaki 111,8 m² na działkach ok. 4-arowych. Zakończenie III etapu inwestycji planowane na pierwszy kwartał 2022 roku.

Inwestycja Domy Przyszłości znajduje się w Libertowie, ul. Sportowców 23 i 25 (1.3 km od Krakowa), została zrealizowana przez HausWerk.

Inwestycja Domy Przyszłości została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy Przyszłości nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców HausWerk przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Domów Przyszłości położone jest w Libertowie przy ul. Sportowców, ok. 3 km od granicy Krakowa i 12 km od krakowskiego rynku. Kompleks jest doskonale skomunikowany z miastem i leży w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych i niskiej zabudowy jednorodzinnej. W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa i przedszkole o wysokim poziomie kształcenia oraz liczne punkty usługowe i sklepy, restauracja, apteka, obiekty sportowe, plac zabaw i kościół. Osiedle jest zlokalizowane na 3-hektarowej działce o ekspozycji południowej.

Powiat krakowski leży w północno-zachodniej części woj. małopolskiego, bezpośrednio sąsiadując z miastem Kraków. Jego powierzchnia wynosi 1231 km2, a w 17 gminach mieszka łącznie 266 649 osób. Cały powiat tworzą 332 miejscowości. Zabudowa ma tu charakter małomiasteczkowy i wiejski, z dość dużym zagęszczeniem zabytków, których konserwatorzy znaleźli tu ponad 180. Są wśród nich budowle w stylu renesansowym, gotyckim, romańskim. Region może pochwalić się ponad 200 szkołami różnego szczebla, przeszło 100 przychodniami lekarskimi oraz satysfakcjonującym stopniem rozwoju życia sportowego i kulturalnego. Poza tym, że działa tu 15 ośrodków i centrów kultury, to regularnie organizowane są imprezy o takim charakterze. Ok. 30% powiatu cechuje się szczególnymi walorami przyrodniczymi. Najważniejsze tereny zielone stanowią tu Ojcowski Park Narodowy, 12 rezerwatów przyrody i 5 parków krajobrazowych. Powiat krakowski ma rewelacyjnie rozwiniętą infrastrukturę drogową, do której zalicza się autostrada A4, 8 fragmentów dróg wojewódzkich i 6 dróg krajowych. W jego granicach znajduje się też lotnisko.

Komunikacja

W powiecie krakowskim znajduje się Lotnisko im. Jana Pawła II, z którego można dostać się do 50 najważniejszych miast Europy. Biegnące przez powiat szlaki komunikacyjne, w tym drogi wojewódzkie (773,774, 775, 776, 780, 791, 794, 953) i drogi krajowe (4, 7, 44, 75, 79, 94) łączą obszar z najważniejszymi miastami kraju, m.in. Warszawą i Katowicami. Przez powiat przechodzi też transkontynentalna autostrada A4. Funkcjonują tu linie kolejowe, autobusowe i miejskie autobusy aglomeracyjne.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy Przyszłości?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy Przyszłości mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 420 metrów od inwestycji Domy Przyszłości znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Libertów Szkoła.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Przyszłości w odległości 150 m znajduje się Ludowy Klub Sportowy Gajowianka Gaj, w odległości 200 m znajduje się Ludowy Klub Sportowy Libertów.

Data publikacji: 06.10.2021
Data aktualizacji: 04.11.2021

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Libertowie

Oferty w Libertowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: