Domy Przyszłości

Domy na sprzedaż ul. Sportowców, oferowane bezpośrednio przez HausWerk

krakowski, Libertów, ul. Sportowców 23 i 25

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 41 ofert w najbliższej okolicy!

Domy Przyszłości

16 zdjęć

Domy Przyszłości
Domy Przyszłości
Domy Przyszłości
Domy Przyszłości

Opis Inwestycji

Domy Przyszłości to kameralny kompleks domów jednorodzinnych i w zabudowie bliźniaczej w Libertowie k. Krakowa. Wchodzące w jego skład domy to wygodne, energooszczędne i trwałe budynki. W ramach inwestycji dostępne są trzy rodzaje domów dopasowane do każdych potrzeb i oczekiwań. Nasi architekci zadbali o ich nowoczesny design i ergonomię użytkowania.

Zakup domu bezpośrednio od dewelopera. Brak podatku PCC oraz prowizji.

W ofercie dostępne są następujące rodzaje domów: jednorodzinne 122,4 m² (ostatni w ofercie) na 7-arowych działkach lub 123,84 m² (ostatni w ofercie) na działce 5 arów, a także bliźniaki 111,8 m² na działkach ok. 4-arowych. Zakończenie III etapu inwestycji planowane na pierwszy kwartał 2022 roku.

Inwestycja Domy Przyszłości znajduje się w Libertowie, ul. Sportowców 23 i 25 (1.3 km od Krakowa), jest realizowana przez HausWerk.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 40 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy Przyszłości nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców HausWerk przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 40 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
- światłowód doprowadzony do całego osiedla

Konstrukcja budynku

fundament w postaci płyty żelbetowej, ciężka konstrukcja z drewna KVH

Dach

- więźba dachowa drewniana - dach dwuspadowy pokryty blachodachówką SSAB firmy Bratex

Drzwi zewnętrzne

energooszczędne Parmax

Instalacje

- elektryczna wraz z instalacją trójfazową - odgromowa

Ogrzewanie

podłogowe wodne Purmo na powierzchni całego budynku

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: każdy dom posiada 2 miejsca postojowe, w tym jedno pod wiatą garażową.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, inteligentny dom, własna kotłownia, miejsca parkingowe dla gości
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Domów Przyszłości położone jest w Libertowie przy ul. Sportowców, ok. 3 km od granicy Krakowa i 12 km od krakowskiego rynku. Kompleks jest doskonale skomunikowany z miastem i leży w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych i niskiej zabudowy jednorodzinnej. W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa i przedszkole o wysokim poziomie kształcenia oraz liczne punkty usługowe i sklepy, restauracja, apteka, obiekty sportowe, plac zabaw i kościół. Osiedle jest zlokalizowane na 3-hektarowej działce o ekspozycji południowej.

Powiat krakowski leży w północno-zachodniej części woj. małopolskiego, bezpośrednio sąsiadując z miastem Kraków. Jego powierzchnia wynosi 1231 km2, a w 17 gminach mieszka łącznie 266 649 osób. Cały powiat tworzą 332 miejscowości. Zabudowa ma tu charakter małomiasteczkowy i wiejski, z dość dużym zagęszczeniem zabytków, których konserwatorzy znaleźli tu ponad 180. Są wśród nich budowle w stylu renesansowym, gotyckim, romańskim. Region może pochwalić się ponad 200 szkołami różnego szczebla, przeszło 100 przychodniami lekarskimi oraz satysfakcjonującym stopniem rozwoju życia sportowego i kulturalnego. Poza tym, że działa tu 15 ośrodków i centrów kultury, to regularnie organizowane są imprezy o takim charakterze. Ok. 30% powiatu cechuje się szczególnymi walorami przyrodniczymi. Najważniejsze tereny zielone stanowią tu Ojcowski Park Narodowy, 12 rezerwatów przyrody i 5 parków krajobrazowych. Powiat krakowski ma rewelacyjnie rozwiniętą infrastrukturę drogową, do której zalicza się autostrada A4, 8 fragmentów dróg wojewódzkich i 6 dróg krajowych. W jego granicach znajduje się też lotnisko.

Komunikacja

W powiecie krakowskim znajduje się Lotnisko im. Jana Pawła II, z którego można dostać się do 50 najważniejszych miast Europy. Biegnące przez powiat szlaki komunikacyjne, w tym drogi wojewódzkie (773,774, 775, 776, 780, 791, 794, 953) i drogi krajowe (4, 7, 44, 75, 79, 94) łączą obszar z najważniejszymi miastami kraju, m.in. Warszawą i Katowicami. Przez powiat przechodzi też transkontynentalna autostrada A4. Funkcjonują tu linie kolejowe, autobusowe i miejskie autobusy aglomeracyjne.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy Przyszłości?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy Przyszłości mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 420 metrów od inwestycji Domy Przyszłości znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Libertów Szkoła.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy Przyszłości składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 430 m znajduje się Sklep Pyzik, w odległości 470 m znajduje się Sklep Niko.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Przyszłości w odległości 150 m znajduje się Ludowy Klub Sportowy Gajowianka Gaj, w odległości 200 m znajduje się Ludowy Klub Sportowy Libertów.

Data publikacji: 06.10.2021
Data aktualizacji: 04.11.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: