Promenada Gwiazd

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Promenada Gwiazd, oferowane bezpośrednio przez

Handwit Sp.j.

Międzyzdroje, ul. Promenada Gwiazd 14

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 366 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Promenada Gwiazd

5 zdjęć

Promenada Gwiazd
Promenada Gwiazd
Promenada Gwiazd
Promenada Gwiazd

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski
  • Wykończenie pod klucz

Przyroda w okolicy

  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 341 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się morze

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Nowy apartamentowiec nad samym morzem

Jesienią 2016r. rozpoczęliśmy kolejną inwestycję naszej firmy w pasie nadmorskim, jak zwykle w najlepszej możliwej lokalizacji.

Międzyzdroje, ul. Promenada Gwiazd 14 - ten adres mówi wszystko.

Z dniem 05.08.2016r. uzyskaliśmy Pozwolenie na budowę.

Prace budowlane zostały rozpoczęte - wykonawcą prac została firma Skanska S.A., działająca od 1887r, jedna z 500 największych firm na świecie której przychód za rok 2015 wyniósł 16,5 mld EUR - uważamy, że taki potencjał oraz doświadczenie w branży to wystarczająca rekomendacja do powierzenia realizacji naszego apartamentowca.

BUDOWA ZAKOŃCZONA.

Mieszkania, apartamenty i lokale użytkowe oddawane będą w standardzie deweloperskim. Opcja - możliwy standard "pod klucz".

Sprzedaż mieszkań (stawka VAT=8%) - sprzedaż w oparciu o umowę deweloperską zgodną z Ustawą o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego z dnia 16 września 2011r. (Dz. U. z 2011r. nr 232, poz. 1377).

Miejsca postojowe w podziemnym garażu wielostanowiskowym: 150.000 pln brutto(VAT=23%). Opcja dla Klientów - możliwość wynajęcia znacznej ilości miejsc postojowych - w garażu podziemnym lub na placu parkingowym w odległości około 300m od budynku.

Na życzenie przekazujemy komplet szczegółowych informacji - w tym standard wykończenia, prospekt informacyjny, wzór umowy.

W galerii zdjęć prezentujemy docelowy widok z okien poszczególnych kondygnacji, oraz podgląd postępu prac na placu budowy.

Inwestycja Promenada Gwiazd znajduje się w Międzyzdrojach, ul. Promenada Gwiazd 14 (1.6 km od centrum Międzyzdrojów), została zrealizowana przez Handwit Sp.j.

Inwestycja Promenada Gwiazd została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 341 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Promenada Gwiazd nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Handwit Sp.j. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Międzyzdroje to jedna z popularniejszych miejscowości nadmorskich w Polsce. Leży na wyspie Wolin w powiecie kamieńskim na Pomorzu Zachodnim i bezpośrednio sąsiaduje z Wolińskim Parkiem Narodowym oraz z Bałtykiem. Od strony nadmorskiej zabudowa ma charakter historyczno-turystyczny, znajdują się tu główne atrakcje miejscowości. Pozostała część to obszar mieszkalny przeplatany budynkami usługowymi i najważniejszymi instytucjami. W Międzyzdrojach znajdują się także zakłady opieki zdrowotnej. Dzieci i młodzież mają dostęp do trzech placówek oświatowych. Jest tu ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy z boiskami i kortami tenisowymi. Działa kino, salon gier i planetarium.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Promenada Gwiazd?

Przez południowo-zachodnią część miasta przechodzi droga krajowa nr 3, która jest częścią europejskiej trasy E65. Biegnie tędy także droga wojewódzka nr 102. Za połączenia komunikacyjne w Międzyzdrojach odpowiadają autobusy PKS i pociągi PKP, które zatrzymują się tu na kilku stacjach kolejowych. Ofertę transportową wzbogacają firmy oferujące przewozy pasażerskie. Port morski daje miastu połączenie wodne ze Świnoujściem oraz z trzema miejscowościami w Niemczech. Ok. 60 km od Międzyzdrojów znajduje się lotnisko Szczecin-Goleniów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Promenada Gwiazd mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1040 metrów od inwestycji Promenada Gwiazd znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Międzyzdroje.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Promenada Gwiazd znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Promenada Gwiazd znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 450 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Promenada Gwiazd jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Zdrowia w odległości 710 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Promenada Gwiazd składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 440 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 450 m znajduje się Groszek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Promenada Gwiazd w odległości 160 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 450 m znajduje się boisko / kort, w odległości 490 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 05.08.2020
Data aktualizacji: 27.08.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: