House4U w Śledziejowicach

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa Nieruchomości Kraków

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 28 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Południowe Ogrody(1.5 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wielicki, Zabawa, ul. Niepołomska (2.1 km od Krakowa)
  Ceny od: 5 078 brutto/m2
  Południowe Ogrody
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba domów: 10
  Powierzchnia: 88 - 128 m2
  Liczba pokoi: 5
  Techniq

Opis Inwestycji

House4U w Śledziejowicach

Domy w Śledziejowicach są położone w spokojnej okolicy, pełnej zieleni i ciszy. Dla miłośników spacerów, jest to wymarzone miejsce, aby w kilka minut znaleźć się z dala od miejskiego tempa i zgiełku.Jednocześnie proponujemy naszym Klientom domy w pobliżu, których znajduje się pełna infrastruktura obejmująca zarówno sklepy, stacje benzynową,Kameralne osiedle czterech budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej zaprojektowane z myślą o Klientach ceniących wygodę, komfort i nowoczesność. Urokliwe i ciche miejsce z doskonałym połączeniem komunikacyjnym doskonale wpiszę się w rytm życia codziennego.

Inwestycja House4U w Śledziejowicach znajduje się w Śledziejowicach, ul. Św. Jana (1.8 km od Krakowa), sprzedaż prowadzi Grupa Nieruchomości Kraków

Inwestycja House4U w Śledziejowicach została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 4 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji House4U w Śledziejowicach pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 126 metrów kwadratowych w cenie od 450 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Fundament w postaci płyty fundamentowej żelbetowej ocieplonej styropianem XPS grubości 10 cm, ściany nośne murowane o grubości 25 cm, strop monolityczny żelbetowy, więźba dachowa drewniana.
Dach
WARSTWY DACHU DWUSPADOWEGO - wykończenie - płyta gk na stelażu - paraizolacja - wełna 15 cm + 10 cm - folia wysoko przepuszczalna - blacha na rąbek stojący w kolorze grafitowym
Stolarka okienna
Stolarka okienna jednoramowa PCV w kolorze grafitowym w strukturze lakieru, wykonana w systemie Aluplast Ideal 4000 (profil 5 komorowym), pakiet szybowy o współczynniku k = 1.0. Stolarka zamontowana w ciepłym montażu firmy Soudal. Okucia obwiedniowe w systemie Maco. Klamka okienna firmy Hoppe z blokadą otwarcia.
Ściany
ŚCIANA ZEWNĘTRZNA - tynk - ściana z pustaków szlifowanych bez zaprawy Wienerberger 25 cm - ocieplenie ze styropianu 15 cm - tynk silikonowy biały na siatce ŚCIANA WEWNĘTRZNA MUROWANA - tynk - ściana z pustaków szlifowanych bez zaprawy Wienerberger 25 cm ŚCIANA WEWNĘTRZNA DZIAŁOWA - płyta gk - wełna mineralna 75 mm/ruszt systemowy - płyta gk
Sufity
Pomieszczenia mieszkalne, pomocnicze oraz kuchnie i łazienki: sufity podwieszane do ustalenia z Klientem
Parapety zewnętrzne
stalowe
Instalacje
Instalacja wodociągowa, kanalizacyjna, sanitarna i deszczowa: Podejścia wody do urządzeń sanitarnych i innych urządzeń gospodarczych wg projektu rozmieszczenia urządzeń, podejścia kanalizacyjne w kuchni i łazience wg projektu rozmieszczania urządzeń. Instalacja gazowa: Instalacja prowadzona do kotła w pomieszczeniu łazienki. Instalacje elektryczne: Bez opraw oświetleniowych i osprzętu, instalacja dzwonkowa wraz z osprzętem bez urządzenia dzwonka. Podejścia do urządzeń gospodarczych wg projektu. Gniazdo elektryczne zewnętrzne. Instalacje RTV, SAT, internetowa: Peszel w pokoju dziennym zakończony gniazdami i prowadzący na dach budynku umożliwiający realizację przez operatora okablowania dla naziemnej telewizji cyfrowej, telewizji satelitarnej, telefonu oraz Internetu w dowolnej konfiguracji, zgodnie z indywidualnymi umowami podpisanymi przez Klienta.
Ogrzewanie
Montaż kotłów gazowych kondensacyjnych przepływowych z zamkniętą komorą spalania, zamontowane w pomieszczeniu łazienki na parterze.
Wentylacja
Wentylacja grawitacyjna przeznaczona do wentylacji kuchni i łazienki.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, staw.

Lokalizacja inwestycji House4U w Śledziejowicach

Domy w Śledziejowicach są położone w spokojnej okolicy, pełnej zieleni i ciszy. Dla miłośników spacerów, jest to wymarzone miejsce, aby w kilka minut znaleźć się z dala od miejskiego tempa i zgiełku. Jednocześnie proponujemy naszym Klientom domy w pobliżu, których znajduje się pełna infrastruktura obejmująca zarówno sklepy, stacje benzynową, przystanek dla busów i autobusów, wyjazd na obwodnicę, jak i żłobek, przedszkole i szkołę podstawową. Od centrum Krakowa dzieli nas odległość ok. 12 km, do Wieliczki jest zaledwie 4 km.

Powiat wielicki to region będący częścią woj. małopolskiego, leżący w jego centrum. Jego powierzchnia to 411 km2, a składają się na nią 2 gminy miejsko-wiejskie i 3 gminy wiejskie. Łącznie znajduje się tu 91 miejscowości, a zamieszkują je ogółem 118 553 osoby. Na północnym wschodzie powiatu rozciągają się tereny leśne – w gminie Kłaj znajdziemy 3 rezerwaty przyrody. Region wyróżnia się nieprzeciętnymi walorami przyrodniczymi i turystycznymi, a jego największą atrakcją jest Kopalnia Soli w Wieliczce. Zabudowa powiatu jest dość rozproszona i wciąż istnieją tu rozległe tereny do zagospodarowania. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, medyczne i sportowe, o czym świadczy m.in. 88 szkół, 42 przychodnie lekarskie i 69 klubów sportowych. Dużym atutem powiatu jest bezpośrednie sąsiedztwo z Krakowem znajdującym się na zachód od regionu. Daje to pełen dostęp do wszystkich atrakcji dużego miasta. Ponadto rozwinięta jest sieć dróg, a najważniejszymi są 3 drogi wojewódzkie, 2 krajowe i przebiegająca na północ od Wieliczki autostrada A4.

Komunikacja

W powiecie wielickim znajdziemy dobrze rozwiniętą sieć dróg, na które składają się drogi wojewódzkie 964, 966 i 967 oraz drogi krajowe 75 i 94. Najważniejszą arterią jest jednak przecinająca powiat autostrada A4, czyli część europejskiej trasy E40. Funkcjonują tu także połączenia PKS i PKP, a szynobus odbywa regularne kursy do Krakowa. W Wieliczce działa komunikacja miejska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji House4U w Śledziejowicach znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W ŚLEDZIEJOWICACH w odległości 380 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji House4U w Śledziejowicach w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się LKS Śledziejowice.

Data publikacji: 24.04.2017

Data aktualizacji: 19.03.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie