House4U w Śledziejowicach

Oferta archiwalna

wielicki, Śledziejowice, ul. Św. Jana

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 38 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

House4U w Śledziejowicach

4 zdjęcia

House4U w Śledziejowicach
House4U w Śledziejowicach
House4U w Śledziejowicach
House4U w Śledziejowicach

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 4 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Fundament w postaci płyty fundamentowej żelbetowej ocieplonej styropianem XPS grubości 10 cm, ściany nośne murowane o grubości 25 cm, strop monolityczny żelbetowy, więźba dachowa drewniana.

Dach

WARSTWY DACHU DWUSPADOWEGO - wykończenie - płyta gk na stelażu - paraizolacja - wełna 15 cm + 10 cm - folia wysoko przepuszczalna - blacha na rąbek stojący w kolorze grafitowym

Stolarka okienna

Stolarka okienna jednoramowa PCV w kolorze grafitowym w strukturze lakieru, wykonana w systemie Aluplast Ideal 4000 (profil 5 komorowym), pakiet szybowy o współczynniku k = 1.0. Stolarka zamontowana w ciepłym montażu firmy Soudal. Okucia obwiedniowe w systemie Maco. Klamka okienna firmy Hoppe z blokadą otwarcia.

Ściany

ŚCIANA ZEWNĘTRZNA - tynk - ściana z pustaków szlifowanych bez zaprawy Wienerberger 25 cm - ocieplenie ze styropianu 15 cm - tynk silikonowy biały na siatce ŚCIANA WEWNĘTRZNA MUROWANA - tynk - ściana z pustaków szlifowanych bez zaprawy Wienerberger 25 cm ŚCIANA WEWNĘTRZNA DZIAŁOWA - płyta gk - wełna mineralna 75 mm/ruszt systemowy - płyta gk

Sufity

Pomieszczenia mieszkalne, pomocnicze oraz kuchnie i łazienki: sufity podwieszane do ustalenia z Klientem

Parapety zewnętrzne

stalowe

Instalacje

Instalacja wodociągowa, kanalizacyjna, sanitarna i deszczowa: Podejścia wody do urządzeń sanitarnych i innych urządzeń gospodarczych wg projektu rozmieszczenia urządzeń, podejścia kanalizacyjne w kuchni i łazience wg projektu rozmieszczania urządzeń. Instalacja gazowa: Instalacja prowadzona do kotła w pomieszczeniu łazienki. Instalacje elektryczne: Bez opraw oświetleniowych i osprzętu, instalacja dzwonkowa wraz z osprzętem bez urządzenia dzwonka. Podejścia do urządzeń gospodarczych wg projektu. Gniazdo elektryczne zewnętrzne. Instalacje RTV, SAT, internetowa: Peszel w pokoju dziennym zakończony gniazdami i prowadzący na dach budynku umożliwiający realizację przez operatora okablowania dla naziemnej telewizji cyfrowej, telewizji satelitarnej, telefonu oraz Internetu w dowolnej konfiguracji, zgodnie z indywidualnymi umowami podpisanymi przez Klienta.

Ogrzewanie

Montaż kotłów gazowych kondensacyjnych przepływowych z zamkniętą komorą spalania, zamontowane w pomieszczeniu łazienki na parterze.

Wentylacja

Wentylacja grawitacyjna przeznaczona do wentylacji kuchni i łazienki.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, staw

Opis inwestycji

House4U w Śledziejowicach logo

Domy w Śledziejowicach są położone w spokojnej okolicy, pełnej zieleni i ciszy. Dla miłośników spacerów, jest to wymarzone miejsce, aby w kilka minut znaleźć się z dala od miejskiego tempa i zgiełku.Jednocześnie proponujemy naszym Klientom domy w pobliżu, których znajduje się pełna infrastruktura obejmująca zarówno sklepy, stacje benzynową,

Kameralne osiedle czterech budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej zaprojektowane z myślą o Klientach ceniących wygodę, komfort i nowoczesność. Urokliwe i ciche miejsce z doskonałym połączeniem komunikacyjnym doskonale wpiszę się w rytm życia codziennego.

Inwestycja House4U w Śledziejowicach znajduje się w Śledziejowicach, ul. Św. Jana null (1.8 km od Krakowa), sprzedaż prowadzi Grupa Nieruchomości Kraków.

Inwestycja House4U w Śledziejowicach została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji House4U w Śledziejowicach nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Domy w Śledziejowicach są położone w spokojnej okolicy, pełnej zieleni i ciszy. Dla miłośników spacerów, jest to wymarzone miejsce, aby w kilka minut znaleźć się z dala od miejskiego tempa i zgiełku. Jednocześnie proponujemy naszym Klientom domy w pobliżu, których znajduje się pełna infrastruktura obejmująca zarówno sklepy, stacje benzynową, przystanek dla busów i autobusów, wyjazd na obwodnicę, jak i żłobek, przedszkole i szkołę podstawową. Od centrum Krakowa dzieli nas odległość ok. 12 km, do Wieliczki jest zaledwie 4 km.

Powiat wielicki to region będący częścią woj. małopolskiego, leżący w jego centrum. Jego powierzchnia to 411 km2, a składają się na nią 2 gminy miejsko-wiejskie i 3 gminy wiejskie. Łącznie znajduje się tu 91 miejscowości, a zamieszkują je ogółem 118 553 osoby. Na północnym wschodzie powiatu rozciągają się tereny leśne – w gminie Kłaj znajdziemy 3 rezerwaty przyrody. Region wyróżnia się nieprzeciętnymi walorami przyrodniczymi i turystycznymi, a jego największą atrakcją jest Kopalnia Soli w Wieliczce. Zabudowa powiatu jest dość rozproszona i wciąż istnieją tu rozległe tereny do zagospodarowania. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, medyczne i sportowe, o czym świadczy m.in. 88 szkół, 42 przychodnie lekarskie i 69 klubów sportowych. Dużym atutem powiatu jest bezpośrednie sąsiedztwo z Krakowem znajdującym się na zachód od regionu. Daje to pełen dostęp do wszystkich atrakcji dużego miasta. Ponadto rozwinięta jest sieć dróg, a najważniejszymi są 3 drogi wojewódzkie, 2 krajowe i przebiegająca na północ od Wieliczki autostrada A4.

Komunikacja

W powiecie wielickim znajdziemy dobrze rozwiniętą sieć dróg, na które składają się drogi wojewódzkie 964, 966 i 967 oraz drogi krajowe 75 i 94. Najważniejszą arterią jest jednak przecinająca powiat autostrada A4, czyli część europejskiej trasy E40. Funkcjonują tu także połączenia PKS i PKP, a szynobus odbywa regularne kursy do Krakowa. W Wieliczce działa komunikacja miejska.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji House4U w Śledziejowicach?

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji House4U w Śledziejowicach znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji House4U w Śledziejowicach znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W ŚLEDZIEJOWICACH w odległości 380 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji House4U w Śledziejowicach w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się LKS Śledziejowice.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Śledziejowicach

Oferty w Śledziejowicach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: