Leśna Dolina

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Łąkowa, oferowane bezpośrednio przez Grupa Inwestycyjna GRANIT Sp. z o.o.

Rumia, ul. Łąkowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Leśna Dolina

9 zdjęć

Leśna Dolina
Leśna Dolina
Leśna Dolina
Leśna Dolina

Opis Inwestycji

Leśna Dolina logo

Kompleks kameralnych domów położonych w dolinie rzeki Zagórska Struga oraz otulinie lasów w Rumi. Miejsce stworzone dla osób wymagających, które cenią sobie komfort, przestrzeń i otoczenie natury. Dla zapewnienia prywatności i bezpieczeństwa mieszkańcom – osiedle w całości ogrodzono, a wjazd zabezpieczono bramą otwieraną automatycznie. Na terenie inwestycji wydzielono strefę dla najmłodszych z placem zabaw i ławkami oraz strefę relaksu z grillem i bezpośrednim dostępem do rzeki. Dodatkowo wydzielono też miejsca parkingowe dla odwiedzających gości. Takie zagospodarowanie terenu daje wiele możliwości kreatywnego spędzania czasu z rodziną.

Leśna Dolina to kompleks 6 domów w zabudowie bliźniaczej, każdy o powierzchni około 170m2 z garażem oraz ogrodem od słonecznej, południowej strony. Na powierzchnię składają się: salon z aneksem kuchennym, gabinet, przedpokój, wc i garaż – na parterze. Na piętrze: sypialnia z łazienką, dwie samodzielne sypialnie, pokój relaksu oraz łazienka. Tak przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że jest to przestrzeń dopasowana do Twoich potrzeb.

Inwestycja Leśna Dolina znajduje się w Rumi, ul. Łąkowa (2 km od Gdyni), została zrealizowana przez Grupa Inwestycyjna GRANIT Sp. z o.o.

Inwestycja Leśna Dolina została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Leśna Dolina nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Inwestycyjna GRANIT Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

W okolicy można odnaleźć liczne formy rekreacji jak i atrakcje turystyczne. Niewątpliwie największą jest położenie blisko Bałtyku – dojazd zajmuje niespełna 20 min. Lokalizacja inwestycji pozwala na sprawne przemieszczanie w obrębie Trójmiasta i okolic. Dobrą komunikację zapewnia bliskość Obwodnicy Trójmiasta oraz pobliska stacja SKM (Rumia Janowo).

Rumia to miasto o powierzchni 30,08 km2, które zamieszkuje ok. 43 700 osób. Leży w pow. wejherowskim, w woj. pomorskim i graniczy z Gdynią oraz Redą. Wchodzi w skład Aglomeracji Gdańskiej i jest jedną z miejscowości tworzących Małe Trójmiasto Kaszubskie. Częściowo leży na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, który zajmuje ok. 40% terytorium miasta. Centrum Rumi wciąż jeszcze nie jest w pełni ukształtowane, za to na obrzeżach miasta z każdym rokiem rozrasta się zabudowa mieszkalna. Znaczne obszary dopiero czekają na zagospodarowanie. Póki co, powoli rozbudowywane jest tu zaplecze oświatowe, na które składa się 15 przedszkoli i 15 szkół różnego szczebla. Działa tu poradnia medyczna i 7 zakładów opieki zdrowotnej. Miasto posiada najważniejsze elementy infrastruktury sportowej. Znajduje się tu także galeria handlowa i centrum handlowe.

Komunikacja

Rumia położona jest przy drodze krajowej nr 6, co zapewnia jej dobre połączenie z Trójmiastem i innymi, okolicznymi miejscowościami. Przez miasto przechodzi też droga wojewódzka nr 100. Znajduje się tu dworzec kolejowy, z którego odchodzą pociągi do Szczecina, Gdańska i na Hel. Ok. 10 km od Rumi znajduje się morski port pasażerski, a ok. 25 km stąd, w Gdańsku-Rębiechowie, znajduje się port lotniczy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Leśna Dolina?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Leśna Dolina mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 410 metrów od inwestycji Leśna Dolina znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rumia Szmelta.

Data publikacji: 15.01.2021
Data aktualizacji: 28.06.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: