Nadjeziorna Residence

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Nadjeziorna, oferowane bezpośrednio przez Grodzki Development

Ełk, ul. Nadjeziorna 21

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 106 ofert w najbliższej okolicy!

Nadjeziorna Residence

10 zdjęć

Nadjeziorna Residence
Nadjeziorna Residence
Nadjeziorna Residence
Nadjeziorna Residence

Najbliższe inwestycje

 • Mono Apartamenty

  Mono Apartamenty

  Rutkowski Development Sp. J.

  Mieszkanie Ełk
  ul. Targowa 4
  1.4 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2022
  • Metraż: 34-107 m2
  • Mieszkań: 70
  • Pokoje: 2-5
 • Ul. Ogrodowa - Etap II
  od: 5 800 zł/m2

  Ul. Ogrodowa - Etap II

  KTK Piech Sp.J

  Mieszkanie Ełk
  ul. Ogrodowa
  0.4 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2022
  • Metraż: 36-69 m2
  • Mieszkań: 36
  • Pokoje: 2-3

Opis Inwestycji

Nadjeziorna Residence to ekskluzywny apartamentowiec zlokalizowany w najbardziej prestiżowym miejscu w Ełku, w centrum miasta tuż nad brzegiem Jeziora Ełckiego. Nadjeziorna Residence to współczesne wydanie klasycznej kamienicy usytuowanej w wyjątkowej lokalizacji gwarantującej jej ponadczasowość.

Nadjeziorna Residence to zaledwie 17 apartamentów. Wielkość inwestycji gwarantuje mieszkańcom kameralność i poczucie wyjątkowości, a jednocześnie zapewnia optymalizację kosztów przyszłej eksploatacji budynku. W rezydencji znajduje się garaż podziemny z 30 miejscami parkingowymi i komórkami lokatorskimi oraz 2 lokale usługowe.

Inwestycja Nadjeziorna Residence znajduje się w Ełku, ul. Nadjeziorna 21 (1.4 km od centrum Ełku), została zrealizowana przez Grodzki Development.

Inwestycja Nadjeziorna Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nadjeziorna Residence nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grodzki Development przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Dodatkowo płatne.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:
cała inwestycja składa się z 17 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: Dodatkowo płatne
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Dodatkowo płatne.
Udogodnienia:
monitoring, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda, videodomofon, sala fitness
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Nadjeziorna Residence położona jest w centrum Ełku, 50 metrów od brzegu jeziora. Stąd w ciągu kilku minut pieszo można dojść do najciekawszych miejsc w mieście takich jak: zabytkowy most na jeziorze, XIX-wieczna wieża ciśnień, ruiny zamku krzyżackiego. W podobnej odległości znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, urzędy, banki, restauracje, komunikacja miejska. Bliskość ełckiej promenady gwarantuje przyszłym mieszkańcom apartamentowca możliwość aktywnego spędzania czasu.

Ełk to drugie pod względem wielkości miasto woj. warmińsko-mazurskiego. Leży na Pojezierzu Ełckim, nad Jeziorem Ełckim i rzeką Ełk, w otoczeniu innych zbiorników wodnych i lasów. Jego powierzchnia wynosi 21,0 km2, a mieszka tu ok. 60 100 osób. Ciekawa jest zabudowa Ełku, w którego starszej części pojawiają się zabytkowe, secesyjne i eklektyczne kamienice, a sąsiadują z nimi osiedla bloków mieszkaniowych wzniesione w II połowie XXw. Idylliczna okolica coraz częściej przyciąga jednak inwestorów i prywatne osoby budujące domy jedno- i wielorodzinne. Infrastruktura społeczna miasta jest dostosowana do potrzeb mieszkańców. Mieści się tu 7 podstawówek, 4 gimnazja i 7 zespołów szkół ponadgimnazjalnych. Są też szkoły policealne i wyższe. W Ełku znajdują się dwa szpitale i ponad 20 aptek. Jest tu galeria handlowa, teatr tańca, a w centrum kultury działa kino. Miasto ma też cztery muzea. Na zaplecze sportowe Ełku składa się m.in. stadion, lodowisko, plaża miejska, skatepark. Miasto aż z trzech stron otoczone jest drogami krajowymi, co zapewnia dobre połączenia z resztą Polski. Funkcjonuje tu komunikacja miejska.

Komunikacja

Ełk z trzech stron otoczony jest obwodnicą. Od wschodu jest to droga krajowa nr 65, natomiast od północy i północnego zachodu jest to DK 16. Do miasta wbiega też droga wojewódzka nr 656. Działa tu transport kolejowy, kursują autobusy PKS Suwałki i istnieje komunikacja miejska, na którą składa się 16 linii autobusowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nadjeziorna Residence?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nadjeziorna Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Nadjeziorna Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wojska Polskiego-most.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nadjeziorna Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nadjeziorna Residence znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny Plastuś w odległości 250 m, Miejskie Przedszkole "Niezapominajka" w odległości 300 m, CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nadjeziorna Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Diamed w odległości 30 m, Panmedica w odległości 50 m, Zespół gabinetów lekarskich w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nadjeziorna Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Piekarnia, w odległości 120 m znajduje się Żabka, w odległości 170 m znajduje się Dobry wybór.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nadjeziorna Residence w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Skatepark, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.05.2018
Data aktualizacji: 24.01.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: