Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Szkolna Nowe Sady - etap II

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Szkolna, oferowane bezpośrednio przez

GRK NOVA Wychowałek i Wspólnicy

Piotrków Trybunalski, ul. Szkolna

Ceny od: 6 900 zł/m2
Szkolna Nowe Sady - etap IISzkolna Nowe Sady - etap II

1 zdjęcie

konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

38 - 79/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Piotrków Trybunalski - 441 m

Przystanek Autobusowy - 221 m

Dojazd do centrum: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

9 placówek medycznych, 23 placówki edukacyjne, 26 kawiarni i restauracji, 23 sklepy, 11 obiektów sportowych, 21 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 80 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 206 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 25 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 38 do 79 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 281 700 do 574 656 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 900 do 7 500 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

To zespół nowoczesnych budynków, usytuowany pomiędzy ulicą Szkolną a Polną. Osiedle wyróżnia się nowoczesną architekturą, bogatym wyborem mieszkań o różnych powierzchniach i układach funkcjonalnych oraz lokalami użytkowymi na parterze (bud. A).

Inwestycja zaplanowana jest w pięciu etapach, z których każdy stanowi integralną całość. Pierwszy etap to budynek mieszkalny z lokalami handlowo-usługowymi usytuowanymi na parterze. Etapy 2-5 to budynki mieszkalne. W ramach osiedla pod każdym z budynków powstanie garaż podziemny.

Inwestycja stanowi istotny element w zagospodarowaniu dynamicznie rozwijającej się zabudowy śródmiejskiej. Nadaje charakter i rytm nowoczesnemu budownictwu mieszkaniowemu tej okolicy. Rejon osiedla posiada bogatą infrastrukturę miejską - w niedalekiej odległości znajdują się placówki edukacyjne, park, sklepy, centrum handlowe oraz obiekty rekreacyjne.

Niewątpliwym atutem jest położenie nieco na uboczu względem skupiska dość gęstej zabudowy sąsiedztwa, co gwarantuje ciszę i spokój. Jest to najlepsza lokalizacja do zamieszkania w Piotrkowie.

Funkcjonalny zespół budynków o współczesnej formie, minimalistycznej architekturze oraz neutralnej kolorystyce elewacji sprawiają wrażenie ponadczasowych i uniwersalnych i stanowią niewątpliwą ozdobę tej części miasta. Mieszkania zostały wyposażone we własne komórki lokatorskie, miejsca parkingowe, a także tarasy i balkony.

Teren zewnętrzny z zielenią i przestrzenią rekreacyjną ma szansę stać się atrakcyjną przestrzenią wysokiej jakości. Możliwość zmiany aranżacji mieszkań w fazie projektu pozwoli dopasować wnętrza do indywidualnych potrzeb i gustów mieszkańców. Udział terenów zielonych zagospodarowanych w oparciu o potrzeby wszystkich mieszkańców są wspaniałym atutem inwestycji SZKOLNA NOWE SADY. Zadbane trawniki oraz liczne kompozycje roślinne są efektownym elementem ozdobnym. Wygodne nawierzchnie i przestronne chodniki nadają temu miejscu niepowtarzalnego klimatu oraz charakteru, a estetyczne ogrodzenie zapewnia poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Inwestycja wychodzi także naprzód potrzebom osób niepełnosprawnych.

Inwestycja Szkolna Nowe Sady - etap II znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Szkolna (0.3 km od centrum Piotrkowa Trybunalskiego), została zrealizowana przez GRK NOVA Wychowałek i Wspólnicy.

Inwestycja Szkolna Nowe Sady - etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 80 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Szkolna Nowe Sady - etap II w sprzedaży jest 25 nowych mieszkań o powierzchni od 38 do 79 metrów kwadratowych , w cenie od 6 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców GRK NOVA Wychowałek i Wspólnicy nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Piotrków Trybunalski to miasto położone w centralnej Polsce, jednocześnie będące stolicą powiatu piotrkowskiego. Piotrków Trybunalski to drugie pod względem wielkości miasto w województwie łódzkim, a także ważny ośrodek przemysłu, usług, edukacji i kultury w tym regionie. W najbliższej okolicy nie można narzekać na brak atrakcji. Do jednych z ciekawszych miejsc należy Zamek Królewski, który jest chętnie odwiedzany zarówno przez mieszkańców, jak i licznych turystów. Na terenie miasta znajdują się także Biblioteki Publiczne, muzea (w tym Muzeum Piwowarstwa), kino oraz galeria.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Szkolna Nowe Sady - etap II?

Przez miasto przebiegają cztery drogi krajowe i dwie drogi wojewódzkie. Droga krajowa nr 8 przebiega przez Wrocław, Warszawę, Białystok oraz Budzisko, natomiast droga krajowa nr 12 przez Łęknice, Leszno, Kalisz, Radom, Lublin i Chełm. Droga krajowa nr 74 łączy takie miasta, jak Wieluń i Zamość, droga krajowa nr 91 - Częstochowę i Głuchów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Szkolna Nowe Sady - etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 221 metrów od inwestycji Szkolna Nowe Sady - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - W. Polskiego - Skwer Rawity 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Szkolna Nowe Sady - etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Szkolna Nowe Sady - etap II znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w odległości 172 m, Zespół Szkół Zaocznych „WIED” w odległości 208 m, szkoła w odległości 334 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Szkolna Nowe Sady - etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 49 m, MegaMed w odległości 158 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 175 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Szkolna Nowe Sady - etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 326 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 335 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 367 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Szkolna Nowe Sady - etap II w odległości 236 m znajduje się boisko / kort, w odległości 359 m znajduje się boisko / kort, w odległości 637 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 29.09.2022
Data aktualizacji: 05.07.2024
GRK NOVA Wychowałek i Wspólnicy logo

GRK NOVA Wychowałek i Wspólnicy

Adres biura sprzedaży:

Piotrków Trybunalski

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023