Przy Konwaliowej

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Goeste Nieruchomości

legionowski, Rajszew, ul. Konwaliowa

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 20 ofert w najbliższej okolicy!

Przy Konwaliowej

4 zdjęcia

Przy Konwaliowej
Przy Konwaliowej
Przy Konwaliowej
Przy Konwaliowej

Najbliższe inwestycje

  • Wille Pieńków
    od: 3 223 zł/m2

    Kawecki Nieruchomości

Opis Inwestycji

„Przy Konwaliowej” to kameralna inwestycja obejmująca 8 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Rajszewie.

Lokalizacja w otulinie Rezerwatu Przyrody Jabłonna zapewnia bliskość natury, a miejsca do spacerów oraz wycieczek rowerowych pozwolą na co dzień korzystać z jej uroków. Domy posiadają własne ogródki, od zachodniej strony osłonięte wysokimi sosnami. Daje to możliwość zachowania prywatności i intymności. Częścią każdego z domów jest garaż z jednym miejscem parkingowym oraz szerokim podjazdem.

Inwestycja w dom „Przy Konwaliowej” to doskonałe rozwiązanie dla rodzin, które cenią sobie ciszę i spokój na łonie natury oraz bliskość centrum miasta.

Inwestycja Przy Konwaliowej znajduje się w Rajszewie, ul. Konwaliowa (7.5 km od Warszawy), sprzedaż prowadzi Goeste Nieruchomości

Inwestycja Przy Konwaliowej jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów w tym 8 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Przy Konwaliowej pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 149 metrów kwadratowych w cenie od 699 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Brama garażowa – panelowa z napędem elektrycznym Ogrodzenie – Systemowe z siatki panelowej bez bramy wjazdowej i furtki Dojście i dojazd do budynku – Kostka betonowa typu „polbruk”

Konstrukcja budynku

Fundamenty – Ławy żelbetowe wylewane Ściany fundamentowe – Murowane jednowarstwowe z bloczków betonowych, ocieplone styropianem Stropy i schody – Żelbetowe, wylewane

Dach

Dwuspadowy pokryty dachówką cementową w kolorze antracytowym Orynnowanie dachowe – Obróbki blacharskie dachu wykonane z blachy stalowej, dach zabezpieczony folią wstępnego krycia, wysoko paroprzepuszczalną

Stolarka okienna

Stolarka okienna i drzwi balkonowe – PCV laminowana. Maksymalny współczynnik k = 1,10 W/m2K. Szklenie wkładami trzyszybowaymi o współczynniku min. U = 1,0 – 1,1 W/(m2K)

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne – Stalowe

Ściany

Ściany zewnętrzne – Z bloczków gazobetonowych docieplone styropianem gr. 16 cm. Na zewnątrz tynk silikatowy cienkowarstwowy na siatce, tynk strukturalny oraz częściowo okładzina elewacyjna, parapety zewnętrzne aluminiowe lub kamienne WYKOŃCZENIE WEWNĘTRZNE - Ściany parteru i piętra – Tynki gipsowe kat. 2 i 3.

Sufity

Sufity parter – Tynki gipsowe Sufity poddasza – Tynki gipsowe

Instalacje

Instalacja wody zimnej i ciepłej – Rury z tworzyw sztucznych, podejścia pod przybory bez tzw. „ białego montażu” Instalacja kanalizacji sanitarnej – Ujęcie wody własne, szambo własne Instalacje elektryczne – Rozprowadzona instalacja do punktów bez osprzętu, ilość gniazd zgodnie z projektem Instalacje niskoprądowe – Instalacje teletechniczne – przystosowanie do podłączenia telewizji, telefonu, Internetu

Ogrzewanie

Instalacja CO – Wg projektu z ogrzewaniem podłogowym na parterze i łazienkach na poddaszu, z kaloryferami. Piec Gazowy – kondensacyjny dwufunkcyjny z zasobnikiem na wodę

Wentylacja

Wentylacja – Grawitacyjna

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Lokalizacja inwestycji

W najbliższej okolicy dostępnych jest wiele atrakcji, m.in. pole golfowe, zalew do wakeboardingu oraz stadnina koni. W pobliżu znajdują się liczne przedszkola, szkoły, punkty usługowe, sklepy oraz centrum medyczne. Inwestycja znajduje się 10 km od Warszawy co pozwala na szybkie dotarcie do centrum miasta oraz 15 km od portu lotniczego Warszawa-Modlin, z którego odbywają się również loty międzynarodowe.

Usytuowany w centralnej części Niziny Mazowieckiej, w widłach Wisły i Narwi, powiat legionowski zajmuje powierzchnię ok. 389 km2 i jest najgęściej zaludnionym powiatem w Polsce. Duża liczba ludności sięgająca ok. 108 tys. wynika z atrakcyjności miejsca: malowniczego krajobrazu, spokoju okolic, bliskości Warszawy oraz dobrych połączeń komunikacyjnych ze stolicą. Powiat legionowski to popularne miejsce wypoczynku, bowiem znaczna część jego terenu leży w obrębie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Znajduje się tutaj 10 rezerwatów przyrody, a strefami rekreacji są ośrodki wypoczynkowe nad Zalewem Zegrzyńskim, m.in. Dzika Plaża z kąpieliskiem w Nieporęcie oraz plaża, molo i kąpielisko w Serocku. Na terenie powiatu dominuje niska zabudowa, zaś rozwijają się: rolnictwo, usługi i handel. Dogodnym sposobem komunikacji z Warszawą są linie Szybkiej Kolei Miejskiej (S3 i S9) i linie autobusowe. Przebiegają tędy drogi krajowe nr 61 i nr 62 oraz trasa europejska E77.

Komunikacja

Przez teren powiatu legionowskiego przebiega trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 61 (Warszawa – Pojezierze Mazurskie) i nr 62 (Strzelno – Siemiatycze). Biegnie tędy również linia kolejowa nr 9, łącząca Warszawę z Gdańskiem. Powiat jest dobrze skomunikowany ze stolicą zarówno poprzez linie autobusowe, jak i kolejowe: Szybkiej Kolei Miejskiej (S3, S9) oraz Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przy Konwaliowej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 440 metrów od inwestycji Przy Konwaliowej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lipowa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Konwaliowej znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Przy Lesie" w odległości 240 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Sapere Aude" w odległości 240 m, Niepubliczne Liceum "Sapere Aude" w odległości 240 m.

Data publikacji: 27.01.2021
Data aktualizacji: 28.01.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: