Green Village Libertów

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Widokowa, oferowane bezpośrednio przez G&K Group

krakowski, Libertów, ul. Widokowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 41 ofert w najbliższej okolicy!

Green Village Libertów

18 zdjęć

Green Village Libertów
Green Village Libertów
Green Village Libertów
Green Village Libertów

Opis Inwestycji

Osiedle jest położone w Libertowie, w pobliżu Krakowa. Dzięki swojemu wiejskiemu charakterowi inwestycja ta stanowi prawdziwą perełkę i nie lada konkurencję w porównaniu do zatłoczonych miejskich osiedli. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i ciszę a także prawdziwą bliskość do łona natury.

Osiedle 16-stu jednorodzinnych domków w zabudowie bliźniaczej, położonych przy wspólnej drodze dojazdowej, plac zabaw dla dzieci i przepiękna zielona okolica zapewnią Tobie i Twojej rodzinie wspaniałe połączenie atrakcji wiejskiego życia z szybkim dostępem do wszystkich ważnych lokalizacji w Krakowie, jak i do miejsc, gdzie można aktywnie spędzać wolny czas.

Projekt został opracowany z najwyższą starannością, stwarza wrażenie nowoczesności i jest prawdziwie ‘gotowy na przyszłość’ dzięki wysokiej sprawności energetycznej. Światło dzienne, duża przestrzeń, prostota połączona z nowoczesnymi elementami i przemyślanymi udogodnieniami. Wszystko to składa się w znakomitą całość, stanowiącą świetne środowisko do życia wśród zielonego otoczenia.

Inwestycja Green Village Libertów znajduje się w Libertowie, ul. Widokowa (0.9 km od Krakowa), sprzedaż prowadzi G&K Group.

Inwestycja Green Village Libertów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Green Village Libertów nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 16 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Garaże ponadstandardowe, o powierzchni 20m2.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, klimatyzacja, videodomofon, własna kotłownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Powiat krakowski leży w północno-zachodniej części woj. małopolskiego, bezpośrednio sąsiadując z miastem Kraków. Jego powierzchnia wynosi 1231 km2, a w 17 gminach mieszka łącznie 266 649 osób. Cały powiat tworzą 332 miejscowości. Zabudowa ma tu charakter małomiasteczkowy i wiejski, z dość dużym zagęszczeniem zabytków, których konserwatorzy znaleźli tu ponad 180. Są wśród nich budowle w stylu renesansowym, gotyckim, romańskim. Region może pochwalić się ponad 200 szkołami różnego szczebla, przeszło 100 przychodniami lekarskimi oraz satysfakcjonującym stopniem rozwoju życia sportowego i kulturalnego. Poza tym, że działa tu 15 ośrodków i centrów kultury, to regularnie organizowane są imprezy o takim charakterze. Ok. 30% powiatu cechuje się szczególnymi walorami przyrodniczymi. Najważniejsze tereny zielone stanowią tu Ojcowski Park Narodowy, 12 rezerwatów przyrody i 5 parków krajobrazowych. Powiat krakowski ma rewelacyjnie rozwiniętą infrastrukturę drogową, do której zalicza się autostrada A4, 8 fragmentów dróg wojewódzkich i 6 dróg krajowych. W jego granicach znajduje się też lotnisko.

Komunikacja

W powiecie krakowskim znajduje się Lotnisko im. Jana Pawła II, z którego można dostać się do 50 najważniejszych miast Europy. Biegnące przez powiat szlaki komunikacyjne, w tym drogi wojewódzkie (773,774, 775, 776, 780, 791, 794, 953) i drogi krajowe (4, 7, 44, 75, 79, 94) łączą obszar z najważniejszymi miastami kraju, m.in. Warszawą i Katowicami. Przez powiat przechodzi też transkontynentalna autostrada A4. Funkcjonują tu linie kolejowe, autobusowe i miejskie autobusy aglomeracyjne.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Green Village Libertów?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Green Village Libertów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 500 metrów od inwestycji Green Village Libertów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Libertów Działy.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Green Village Libertów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Green Village Libertów w odległości 410 m znajduje się Ludowy Klub Sportowy Libertów, w odległości 540 m znajduje się Ludowy Klub Sportowy Gajowianka Gaj.

Data publikacji: 08.06.2018
Data aktualizacji: 02.03.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: