Rezydencja Victoria

Apartament wakacyjny
ARCHIWALNA

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGK Farmacol

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 516 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Villa Książąt Pomorskich(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż kamieński, Międzyzdroje, ul. Książąt Pomorskich (44.5 km od Szczecina)
  Ceny od: 15 375 brutto/m2
  Villa Książąt Pomorskich
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 37
  Powierzchnia: 25 - 53 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  asset home – Przedstawiciel Dewelopera
 • Apartamenty Zdrojowa 5(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż kamieński, Międzyzdroje, ul Zdrojowa 5 (44.4 km od Szczecina)
  Ceny od: 13 400 brutto/m2
  Apartamenty Zdrojowa 5
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 25 - 59 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Zdrojowa 5
 • Promenada Gwiazd(0.4 km dalej)
  Apartament wakacyjny

  Nowe mieszkania na sprzedaż kamieński, Międzyzdroje, ul. Promenada Gwiazd 14 (44.7 km od Szczecina)
  Ceny od: 8 000 netto/m2
  Promenada Gwiazd
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 84
  Powierzchnia: 31 - 83 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Handwit Sp.j.

Opis Inwestycji

Rezydencja Victoria jest nowym kameralnym obiektem znajdującym się w centrum miasta, przy ulicy Zwycięstwa, w niedalekiej odległości od pięknej piaszczystej plaży, molo z widokiem na Zatokę Pomorską, a także nadmorskiego deptaku, który podczas sezonu jest centrum rozrywkowym miasta, wzdłuż którego umiejscowione są liczne punkty gastronomiczne, lokale rozrywkowe, bary, kawiarnie. Budynek położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie parku, co umożliwia relaks i spokojny wypoczynek dla jego mieszkańców.Budynek apartamentowy posiada sześć kondygnacji, w tym jedną podziemną (garaż podziemny) z 31 miejscami postojowymi. Na parterze zaprojektowana została funkcja usługowo-handlowa (ok. 432 m2 powierzchni użytkowej) z możliwością aranżacji dla różnego rodzaju działalności, na pozostałych kondygnacjach usytuowane są lokale mieszkalne z przeznaczeniem na sprzedaż. Na każdym z pięter znajdują się bardzo dobrze zaprojektowane mieszkania dwupokojowe o powierzchniach od 48 m² do 64 m² i trzypokojowe o powierzchni 74 -76 m², każdy z nich ma balkon z widokiem na panoramę miasta lub park w sąsiedztwie. Okna mieszkań apartamentowych w większości wychodzą na stronę wschodnią i zachodnią. Atrakcyjne położenie budynku może być wykorzystane do przeznaczenia tych mieszkań na użytek własny lub wynajem w okresie letnim. Mieszkania przekazywane są w standardzie ,,deweloperskim"

Inwestycja Rezydencja Victoria znajduje się w Międzyzdrojach, ul. Zwycięstwa 9 (44.3 km od Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera GK Farmacol.

Inwestycja Rezydencja Victoria została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 41 nowych apartamentów. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Victoria pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 61 do 62 metrów kwadratowych w cenie od 6 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper GK Farmacol przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (36 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 41 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 250 do 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Ściany konstrukcyjne: żelbetowe, parter i piętra – technologia mieszana, z bloczków z betonu komórkowego, cegły ceramicznej oraz żelbetowe monolityczne Konstrukcja stropów: żelbetowa, monolityczna
Dach
Dach: wielospadowy „mansardowy”, górna połać dachowa -pokrycie papą termozgrzewalną, dolna połać kryta blachą dachówko-podobną. Konstrukcja nośna połaci dachowej wykonana z drewnianych, dachowej wykonana z drewnianych, dachowej wykonana z drewnianych, dachowej wykonana z drewnianych, prefabrykowanych elementów kratowych.
Elewacja
ocieplenie styropian 15 cm, tynk strukturalny mineralny
Stolarka okienna
okna i drzwi balkonowe z PCV w kolorze białym
Posadzka
wylewka betonowa
Ściany
Ściany działowe: murowane z bloczków z betonu komórkowego tynk gipsowy, ściany pokryte drobnoziarnistym tynkiem akrylowym, częściowo wyłożone płytami z gresu polerowanego
Sufity
tynki gipsowe maszynowe, na części sufity podwieszane z płyt GK,
Instalacje
wodno-kanalizacyjna, gazowa, c.o., elektryczna (światła i gniazd wtyczkowych), AZART, teletechniczną, domofonową,
Ogrzewanie
Ogrzewanie z indywidualnych kotłów gazowych - kotły dwubiegowe z tzw. zamkniętą komorą spalania. Instalacja c.o. z rur typu PE-Xa Uponor; w pokojach grzejniki płytowe stalowe, KV Cosmo z zaworami i głowicami termostatycznymi Danfoss a w łaziankach grzejniki drabinkowe firmy VNH.
Wentylacja
mechaniczna parkingu podziemnego
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (36 miejsc): Miejsca postojowe w garażu podziemnym.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Victoria

Międzyzdroje to jedna z popularniejszych miejscowości nadmorskich w Polsce. Leży na wyspie Wolin w powiecie kamieńskim na Pomorzu Zachodnim i bezpośrednio sąsiaduje z Wolińskim Parkiem Narodowym oraz z Bałtykiem. Powierzchnia miasta to ok. 4,0 km2, a mieszka tu ok. 5400 osób. Od strony nadmorskiej zabudowa ma charakter historyczno-turystyczny, znajdują się tu główne atrakcje miejscowości. Pozostała część to obszar mieszkalny przeplatany budynkami usługowymi i najważniejszymi instytucjami. W Międzyzdrojach znajdują się dwa zakłady opieki zdrowotne. Dzieci i młodzież mają dostęp do trzech placówek oświatowych. Jest tu ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy z boiskami i kortami tenisowymi. Działa kino, salon gier i planetarium.

Komunikacja

Przez południowo-zachodnią część miasta przechodzi droga krajowa nr 3, która jest częścią europejskiej trasy E65. Biegnie tędy także droga wojewódzka nr 102. Za połączenia komunikacyjne w Międzyzdrojach odpowiadają autobusy PKS i pociągi PKP, które zatrzymują się tu na dwóch stacjach kolejowych. Ofertę transportową wzbogacają trzy firmy oferujące przewozy pasażerskie. Port morski daje miastu połączenie wodne ze Świnoujściem oraz z trzema miejscowościami w Niemczech. Ok. 60 km od Międzyzdrojów znajduje się lotnisko Szczecin-Goleniów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Victoria mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Rezydencja Victoria znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Victoria znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Dom Wczasów Dziecięcych w Międzyzdrojach w odległości 330 m, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Victoria jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Zdrowia w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Victoria składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 190 m znajduje się Piekarnia, w odległości 200 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Victoria w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.01.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie