Iwiny, ulica Zielona

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGDM sp. z o.o. sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 25 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Domy w Iwinach(1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wrocławski, Iwiny, ul. Polna (0.1 km od Wrocławia)
  Ceny od: 5 521 brutto/m2
  Domy w Iwinach
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba domów: 3
  Powierzchnia: 100 - 136 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Private Solutions Sp. z o.o. Sp. k.
 • Robyg Jagodno(2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Buforowa (5.7 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 000/m2
  Robyg Jagodno
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 32
  Powierzchnia: 78 - 104 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Robyg S.A.
 • Osiedle Scandi(2.1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Brochów, ul. Sygnałowa (5.5 km od centrum Wrocławia)
  Osiedle Scandi
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 22
  Powierzchnia: 150 m2
  Liczba pokoi: 6
  Scandi Home

Opis Inwestycji

Dom poza miastem stanowi doskonałe miejsce do relaksu po ciężkim dniu pracy oraz odpoczynku od hałasu i codziennego zgiełku. Bliskość terenów zielonych oraz możliwość swobodnego obcowania z naturą pozwala prowadzić zdrowy styl życia.Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy marzą o własnym domu, ale jednocześnie cenią bliskość miasta. Funkcjonalny projekt przekłada się na komfort i pozwala maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Każdy dom posiada garaż w bryle budynku, użytkowe poddasze i ogródek. Wysokiej jakości materiały i rozwiązania przekładają się na niskie koszty eksploatacji.Cicha i spokojna miejscowość położona przy południowych granicach Wrocławia coraz bardziej nabierająca cech osiedla podmiejskiego. Iwiny charakteryzują się doskonałym połączeniem komunikacyjnym z centrum Wrocławia skąd dojeżdża aż 6 linii autobusów, są 2 dworce kolejowe oraz dobry dojazd do AOW. Bliskość Wschodniej Obwodnicy Wrocławia zapewnia wygodne poruszanie się samochodem.Mieszkańcy Iwin cieszą się ciszą i spokojem jedynie 300 metrów od administracyjnej granicy miasta. Okolica słynie również z ciekawych obiektów rekreacyjno – turystycznych. W pobliżu znajdują się liczne parki, restauracje i obiekty sportowe, a lokalna społeczność jest wyjątkowo aktywna.

Inwestycja Iwiny, ulica Zielona znajduje się w Iwinach, ul. Zielona (0.8 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera GDM sp. z o.o. sp. k..

Inwestycja Iwiny, ulica Zielona została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 4 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Iwiny, ulica Zielona pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 151 metrów kwadratowych w cenie od 569 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper GDM sp. z o.o. sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: podjazd.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Iwiny, ulica Zielona

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Iwiny, ulica Zielona mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Iwiny, ulica Zielona znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Iwiny – pętla.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Iwiny, ulica Zielona znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: klasy Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Iwinach w odległości 280 m, Publiczne Przedszkole w Iwinach w odległości 280 m.

Data publikacji: 12.12.2017

Data aktualizacji: 25.02.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie