Garden Park Etap IV

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGarden Park

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Garden Park Etap IV dostępnych jest 9 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
1A
5
199,39 m²
220 m2
2B
5
199,39 m²
188 m2
2C
5
199,39 m²
188 m2
7B
5
199,39 m²
207 m2
9B
5
199,39 m²
207 m2
11B
5
199,39 m²
207 m2
11C
5
199,39 m²
207 m2
13B
5
199,39 m²
207 m2
13C
5
199,39 m²
207 m2

Opis Inwestycji

IV etap Inwestycji Garden Park obejmuje 56 segmentów w zabudowie szeregowej usytuowanych przy ulicy Ogrodniczej w Babicach Nowych. W ramach Inwestycji powstanie 28 segmentów narożnych i 28 segmentów środkowych, każdy o powierzchni 199,39 m2.Projekt bazuje na przemyślanych rozwiązaniach architektonicznych, dzięki czemu segmenty, są komfortowe i funkcjonalne.Kameralność, doskonałe położenie – bliskość infrastruktury komunikacyjnej (autobus) oraz bezpośredni dostęp do obszernych terenów zielonych to niewątpliwie najważniejsze z zalet tego osiedla. Zachodnia strona Warszawy posiada bezspornie najbardziej rozwiniętą infrastrukturę transportu drogowego w całej aglomeracji. Szybki dojazd do trasy S8 sprawia, że osiedle jest doskonale skomunikowane z wszystkimi dzielnicami Warszawy, lotniskiem a także w niedalekiej przyszłości z II linią metra. Bezpośrednie sąsiedztwo granic Warszawy jest gwarancją szybkiego oraz wygodniejszego dostępu do centrów handlowych takich jak Arkadia czy Galeria Mokotów.Przyszli mieszkańcy Osiedla Garden Park będą mogli docenić nowoczesny i zdrowy styl życia. Liczne ośrodki sportowe takie jak siłownie, kluby fitness to doskonała propozycja dla tych, którzy lubią dbać o kondycję fizyczną oraz dobre samopoczucie przez cały rok. Miłośnicy długich spacerów na świeżym powietrzu oraz wszyscy Ci którzy lubią spędzać czas na łonie natury, będą mogli skorzystać z uroków pobliskiego Narodowego Parku Kampinoskiego. Szlaki turystyczne, liczne ścieżki rowerowe, bliskość natury pozwolą aktywnie spędzać czas wolny. Zlokalizowana nieopodal stadnina koni, może być doskonałą propozycją znalezienia nowej pasji a także fantastyczną propozycją świetnej zabawy dla Państwa pociech.

Inwestycja Garden Park Etap IV znajduje się w Babicach Nowych, ul. Ogrodnicza (1.2 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Garden Park.

Inwestycja Garden Park Etap IV jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 56 nowych domów w tym 56 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Garden Park Etap IV pozostało na sprzedaż 9 nowych domów o powierzchni 199 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 199 m2 (9 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Garden Park przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 56 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 9 domów w tym 9 domów typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów: 199 m2.
Powierzchnie działek:od 188 do 220 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Garden Park Etap IV

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Garden Park Etap IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Garden Park Etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Latchorzew 01.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Garden Park Etap IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się BP Stare Babice, w odległości 340 m znajduje się Fresh Market, w odległości 410 m znajduje się New Life.

Data publikacji: 14.03.2019

Data aktualizacji: 09.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie