Garden Park Etap IV

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGarden Park

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Garden Park Etap III(0.5 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Babice Nowe, ul. Warszawska (1.6 km od Warszawy)
  Garden Park Etap III
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba domów: 5
  Powierzchnia: 199 - 215 m2
  Liczba pokoi: 4
  Garden Park
 • Osiedle Kameralne(1.1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Stare Babice, ul. Ożarowska (2.2 km od Warszawy)
  Osiedle Kameralne
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba domów: 2
  Powierzchnia: 116 - 200 m2
  Liczba pokoi: 5
  Inbud Deweloper
 • Domy na przedmieściach Warszawy(2.7 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Macierzysz, ul. Sochaczewska (0.3 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 447 brutto/m2
  Domy na przedmieściach Warszawy
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 134 - 171 m2
  Liczba pokoi: 5
  Home4.pl Nieruchomości

Opis Inwestycji

IV etap Inwestycji Garden Park obejmuje 56 segmentów w zabudowie szeregowej usytuowanych przy ulicy Ogrodniczej w Babicach Nowych. W ramach Inwestycji powstanie 28 segmentów narożnych i 28 segmentów środkowych, każdy o powierzchni 199,39 m2.Projekt bazuje na przemyślanych rozwiązaniach architektonicznych, dzięki czemu segmenty, są komfortowe i funkcjonalne.Kameralność, doskonałe położenie – bliskość infrastruktury komunikacyjnej (autobus) oraz bezpośredni dostęp do obszernych terenów zielonych to niewątpliwie najważniejsze z zalet tego osiedla. Zachodnia strona Warszawy posiada bezspornie najbardziej rozwiniętą infrastrukturę transportu drogowego w całej aglomeracji. Szybki dojazd do trasy S8 sprawia, że osiedle jest doskonale skomunikowane z wszystkimi dzielnicami Warszawy, lotniskiem a także w niedalekiej przyszłości z II linią metra. Bezpośrednie sąsiedztwo granic Warszawy jest gwarancją szybkiego oraz wygodniejszego dostępu do centrów handlowych takich jak Arkadia czy Galeria Mokotów.Przyszli mieszkańcy Osiedla Garden Park będą mogli docenić nowoczesny i zdrowy styl życia. Liczne ośrodki sportowe takie jak siłownie, kluby fitness to doskonała propozycja dla tych, którzy lubią dbać o kondycję fizyczną oraz dobre samopoczucie przez cały rok. Miłośnicy długich spacerów na świeżym powietrzu oraz wszyscy Ci którzy lubią spędzać czas na łonie natury, będą mogli skorzystać z uroków pobliskiego Narodowego Parku Kampinoskiego. Szlaki turystyczne, liczne ścieżki rowerowe, bliskość natury pozwolą aktywnie spędzać czas wolny. Zlokalizowana nieopodal stadnina koni, może być doskonałą propozycją znalezienia nowej pasji a także fantastyczną propozycją świetnej zabawy dla Państwa pociech.

Inwestycja Garden Park Etap IV znajduje się w Babicach Nowych, ul. Ogrodnicza (1.2 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Garden Park.

Inwestycja Garden Park Etap IV jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 56 nowych domów w tym 56 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Garden Park Etap IV pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 199 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Garden Park przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 56 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Garden Park Etap IV

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Garden Park Etap IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Garden Park Etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Latchorzew 01.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Garden Park Etap IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się BP Stare Babice, w odległości 340 m znajduje się Fresh Market, w odległości 410 m znajduje się New Life.

Data publikacji: 14.03.2019

Data aktualizacji: 27.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie