Zielony Wiktoryn

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGaladom S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1662 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nowy Standard(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Dożynkowa (3.7 km od centrum Lublina)
  Ceny od: 6 381 brutto/m2
  Nowy Standard
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 96
  Powierzchnia: 34 - 70 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dom Lublin
 • Bluszczowa 15 - II Etap(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Bluszczowa 15 (3.5 km od centrum Lublina)
  Bluszczowa 15 - II Etap
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 35 - 83 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  PERFEKT BAU DC Sp. z o.o.
 • Trześniowska Park(1.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Kminkowa 8 (2.8 km od centrum Lublina)
  Ceny od: 5 919 brutto/m2
  Trześniowska Park
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 34
  Powierzchnia: 27 - 82 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  LUK Sp. z o.o. SKA

Opis Inwestycji

ZIELONY WIKTORYN to zespół dwóch budynków wielorodzinnych, wyróżniających się ciekawą architekturą ioraz oryginalną kolorystyką elewacji.Osiedle ZIELONY WIKTORYN położone jest przy ul. Ignacego Czumy, w północnej części Lublina, dobrze skomunikowanej z centrum miasta, blisko popularnych centrów handlowych – Galeria OLIMP, REAL, a wkrótce również IKEA. Jednocześnie otoczenie, sąsiedztwo kameralnej zabudowy, zapewnia spokój i ciszę, a bliskość ścieżek rowerowych daje możliwość aktywnego wypoczynku.Aktualnie realizowany Budynek Nr 2 będzie miał cztery konygnacje mieszkalne, obsługiwane przez trzy klatki schodowe oraz dwie kondygnacje podziemne, na których będą zlokalizowane miejsca postojowe i piwnice, do których szybki dostęp zapewni winda.W budynku zaprojektowano lokale mieszkalne o funkcjonalnych rozkładach, które zapewnią komfort i wygodę mieszkania. Część lokali posiada przestronne tarasy. Bezpieczeństwo zapewni mieskańcom ogrodzona strefa dostępu do budynku.W ofercie posiadamy mieszkania o powierzchni od 28,71 m2 do 69,49 m2.

Inwestycja Zielony Wiktoryn znajduje się w Lublinie, ul. Ignacego Czumy (3.2 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera Galadom S.A..

Inwestycja Zielony Wiktoryn została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zielony Wiktoryn pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Galadom S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zielony Wiktoryn

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielony Wiktoryn mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Zielony Wiktoryn znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 1873 - Dożynkowa 03.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Wiktoryn znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Prywatne "MIŚ" w odległości 210 m, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Lublinie w odległości 430 m, Branżowa Szkoła Wielozawodowa I stopnia Nr 2 w Lublinie w odległości 430 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zielony Wiktoryn jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: ortomix w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielony Wiktoryn składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Wiktoryn w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.02.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie