Zielony Wiktoryn II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGaladom S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1663 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Bluszczowa 15 - II Etap(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Bluszczowa 15 (3.5 km od centrum Lublina)
  Bluszczowa 15 - II Etap
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 35 - 83 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  PERFEKT BAU DC Sp. z o.o.
 • Nowy Standard(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Dożynkowa (3.7 km od centrum Lublina)
  Ceny od: 6 381 brutto/m2
  Nowy Standard
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 96
  Powierzchnia: 34 - 70 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dom Lublin
 • Trześniowska Park(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Kminkowa 8 (2.8 km od centrum Lublina)
  Ceny od: 5 919 brutto/m2
  Trześniowska Park
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 34
  Powierzchnia: 27 - 82 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  LUK Sp. z o.o. SKA

Opis Inwestycji

ZIELONY WIKTORYN to zespół dwóch budynków wielorodzinnych, wyróżniających się ciekawą architekturą oraz oryginalną kolorystyką elewacji.Osiedle ZIELONY WIKTORYN położone jest przy ul. Ignacego Czumy, w północnej części Lublina, dobrze skomunikowanej z centrum miasta, blisko popularnych centrów handlowych – Galeria OLIMP, REAL, a wkrótce również IKEA. Jednocześnie otoczenie, sąsiedztwo kameralnej zabudowy, zapewnia spokój i ciszę, a bliskość ścieżek rowerowych daje możliwość aktywnego wypoczynku.Aktualnie realizowany Budynek Nr 2 będzie miał cztery konygnacje mieszkalne, obsługiwane przez trzy klatki schodowe oraz dwie kondygnacje podziemne, na których będą zlokalizowane miejsca postojowe i piwnice, do których szybki dostęp zapewni winda.W budynku zaprojektowano lokale mieszkalne o funkcjonalnych rozkładach, które zapewnią komfort i wygodę mieszkania. Część lokali posiada przestronne tarasy. Bezpieczeństwo zapewni mieszkańcom ogrodzona strefa dostępu do budynku.W ofercie posiadamy mieszkania o powierzchni od 28,71 m2 do 69,49 m2.Termin zakończenia budowy zaplanowano na czerwiec 2014r.

Inwestycja Zielony Wiktoryn II znajduje się w Lublinie, ul. Ignacego Czumy (3 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera Galadom S.A..

Inwestycja Zielony Wiktoryn II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 55 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Zielony Wiktoryn II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Galadom S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 55 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zielony Wiktoryn II

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielony Wiktoryn II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Zielony Wiktoryn II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Strzeszewskiego 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Wiktoryn II znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Prywatne "MIŚ" w odległości 140 m, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Lublinie w odległości 290 m, Branżowa Szkoła Wielozawodowa I stopnia Nr 2 w Lublinie w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zielony Wiktoryn II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne PRIMED w odległości 430 m, ortomix w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielony Wiktoryn II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Żabka, w odległości 440 m znajduje się Stokrotka, w odległości 440 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Wiktoryn II w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.04.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie