Gustawa Morcinka

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Gustawa Morcinka, oferowane bezpośrednio przez Fox Development

Kraków, Wzgórza Krzesławickie, ul. Gustawa Morcinka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 42 oferty w najbliższej okolicy!

Gustawa Morcinka

4 zdjęcia

Gustawa Morcinka
Gustawa Morcinka
Gustawa Morcinka
Gustawa Morcinka

Opis Inwestycji

Kameralna inwestycja przy ul. Gustawa Morcinka w Zesławicach skierowana jest do osób pragnących uciec od wielkomiejskiego szumu, które nie chcą jednak rezygnować z udogodnień, jakie oferuje życie w mieście. Dobrą komunikację z pozostałą częścią Krakowa zapewniają dwie miejskie linie autobusowe, natomiast w zasięgu zaledwie kilku przystanków znajduje się linia tramwajowa. Dzięki położeniu w „nieodkrytej” jeszcze części miasta, również podróż samochodem do centrum nie zabiera zbyt wiele czasu.

Z drugiej strony, w odległości kilku minut spacerem od terenu osiedla znajduje się Zalew Zesławicki idealny zarówno na niedzielne spacery jak i poranny jogging. Zaletą położenia Zesławic wśród rozległych pól oraz braku wysokiej zabudowy jest wytworzenie się korytarzy przewietrzania, dzięki którym tereny te wolne są od uciążliwego smogu. Zatem, jeżeli szukasz miejsca w którym może odetchnąć pełną piersią, to miejsce właśnie dla Ciebie!

Inwestycja Gustawa Morcinka znajduje się na Wzgórzach Krzesławickich, ul. Gustawa Morcinka (8.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Fox Development.

Inwestycja Gustawa Morcinka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Gustawa Morcinka nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Fox Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 3 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 230 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica XVII (Wzgórza Krzesławickie) ze względu na rzeźbę terenu góruje nad pozostałą częścią Krakowa. Władze miasta wyodrębniły Dzielnicę XVII w 1991 roku. W ramach poprzedniego podziału administracyjnego Krakowa okolice Wzgórz Krzesławickich wchodziły w skład rozległej dzielnicy Nowa Huta. Opisywany teren podobnie jak Mistrzejowice i Bieńczyce miał służyć jako zaplecze dla nowohuckiego kombinatu. Dlatego już na początku lat 60 – tych rozpoczęto budowę pierwszego osiedla mieszkaniowego (Os. Na Wzgórzach). Do końca lat 80 – tych na opisywanym terenie powstało jeszcze jedno osiedle wielkopłytowe (Os. Na Stoku). Obecnie w Dzielnicy XVII coraz częściej lokalizuje się nowe inwestycje mieszkaniowe. Są one przeznaczone dla osób, które mogą zaakceptować sporą odległość do centralnej części Krakowa.

Komunikacja

Dzielnica XVII jest oddalona od centrum miasta. Na problemy związane z długotrwałym dojazdem mogą narzekać przede wszystkim osoby mieszkające we wschodniej części Wzgórz Krzesławickich. Jedna z tras prowadzących do centrum miasta wiedzie wzdłuż ulic Wadowskiej, Lubockiej, Karola Darwina, Kocmyrzowskiej, Bieńczyckiej oraz Alei Pokoju. Mieszkańcy Wzgórz Krzesławickich korzystają z kilku linii kursujących do centrum Krakowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Gustawa Morcinka?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gustawa Morcinka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Gustawa Morcinka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zesławice.

Data publikacji: 31.01.2018
Data aktualizacji: 05.12.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: