Wronia 19

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Wronia, oferowane bezpośrednio przez

Fort Nieruchomości

Szczecin, Zachód, Krzekowo-Bezrzecze, ul. Wronia 19

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wronia 19

6 zdjęć

Wronia 19
Wronia 19
Wronia 19
Wronia 19

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 6 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Budynek w zabudowie szeregowej z garażem w bryle.

Konstrukcja budynku

- ściany z pustaków ceramicznych Porotherm gr. 25 cm, - strop pomiędzy parterem i I piętrem - żelbetowy wylewany, - kominy dymowe (do kominka) systemowe IBF Classic, - kominy spalinowe (do pieców gazowych) IBF Classic, - strop nad piętrem w technologii jętkowej

Dach

- dach wielospadowy o konstrukcji płatwiowo-krokwiowej, pokryty dachówką Brass Tegalit Cisar,

Elewacja

- wykonana w systemie Termo Organica, - cokoliki oraz elementy ozdobne elewacji wykonane z kamienia naturalnego - granit, - parapety zewn. oraz rynny wykonane z materiału tytan - cynk, - taras oraz wejścia do budynku: płyta tarasowa płukana typu Modern, - każde mieszkanie posiada osobne wejście oraz wygrodzenie, - dodatkowe miejsce postojowe,

Stolarka okienna

- okna PCV firmy Drutex Iglo 5 Classic; w systemie trójszybowym obustronnie oklejone w kolorze orzech; współczynnik przenikania ciepła 1,07 W/m2K (norma 1,3) - okna połaciowe firmy Velux,

Drzwi zewnętrzne

- antywłamaniowe, stalowe, energooszczędne firmy Wikęd, aplikacja inox, standard premium, kolor: antracyt; przeszklone szybą mleczną

Balkony

- taras wyłożony płytką tarasową płukaną typu Modern

Posadzka

- warstwa wyrównawcza podłóg - estrich cementowy

Ściany

- ściany działowe wykonane z bloczków ceramichnych Porotherm o grubości 10 cm, - ściany oraz sufity pokryte tynkiem gipsowym maszynowym, gruntowane farbą podkładową na kolor biały, - ściany zewnętrzne - styropian gr. 12 cm i 20cm (producent Termo Organica), - docieplenie stropu jętkowego oraz poddasza wełną mineralną Rockwool o grubości 18 + 5 cm, - izolacja termiczna pozioma od gruntu - styropian grubości 8 cm, - izolacja termiczno - akustyczna stropu nad parterem gr. 3 cm

Sufity

- zamknięcie poddasza - płyty gipsowe na ruszcie stalowym

Parapety zewnętrzne

- tytan-cynk

Parapety wewnętrzne

- konglomerat marmurowy

Instalacje

- instalacja sanitarna CW i CO: piec gazowy dwufunkcyjny kocioł kondensacyjny firmy Ariston typ Cares Premium o mocy 24 kW z regulatorem pokojowym, - instalacja kotłowa wykonana z miedzi, - zasilanie budynku w energię elektryczną ze złącz kablowych, - instalacja odgromowa, - osprzęt elektryczny firmy Simon

Ogrzewanie

- ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni parteru z wyłączeniem garażu, - grzejniki płytowe konwekcyjne firmy Vogel und Noot, w łazience grzejnik drabinkowy, grzejniki wyposażone w głowice termostatyczne

Wyposażenie kuchni

podłączenie gazu i siły

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce) : jedno przy każdym domu

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Wronia 19 logo

Nowe, kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej w zacisznym miejscu Krzekowa. Doskonała lokalizacja, połączenie drogą do Modrej, Szerokiej, Żniwnej. Łatwy dojazd do centrum miasta. W pobliżu pełna infrastruktura. W otoczeniu, zieleń i cisza, przerywana śpiewem ptaków. Idealne miejsce do wypoczynku po całym dniu pracy, bezpieczna okolica dla dzieci.

Inwestycja Wronia 19 znajduje się w Krzekowie-Bezrzeczu, ul. Wronia 19 (5.8 km od centrum Szczecina), sprzedaż prowadzi Fort Nieruchomości.

Inwestycja Wronia 19 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Wronia 19 nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce)

Lokalizacja inwestycji

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wronia 19?

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wronia 19 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Wronia 19 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wronia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wronia 19 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wronia 19 znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Okręgowy Ośrodek Wychowawczy w odległości 500 m, Przedszkole Publiczne nr 60 w odległości 920 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w odległości 950 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wronia 19 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek Psychoterapii i Doradztwa NEPSIS w odległości 400 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 620 m, Medimel w odległości 700 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wronia 19 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Genial, w odległości 400 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 420 m znajduje się Agrofirma Witkowo.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wronia 19 w odległości 470 m znajduje się boisko / kort, w odległości 530 m znajduje się PRIME Fitness Club, w odległości 540 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 30.05.2016
Data aktualizacji: 19.12.2022

Inwestycje w pobliżu w Krzekowie-Bezrzeczu

Oferty w Krzekowie-Bezrzeczu

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: