Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Fort Nieruchomości logo

Fort Nieruchomości

Szczecin, Bł. Królowej Jadwigi 11/3
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Biuro Nieruchomości Fort powstało w 2008 roku. Od tamtego czasu dynamicznie się rozwijamy by zapewnić Państwu najwyższą jakość oferowanych usług. Monika Piotrowska – założycielka biura - posiada uprawnienia zawodowe pośrednika nieruchomości, nadane przez Ministerstwo Infrastruktury, o numerze 7641.

Mamy ogromne doświadczenie w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami. Dotyczy to zarówno wynajmu, jak i sprzedaży mieszkań, domów oraz działek budowlanych. Biuro Nieruchomości Fort jest także ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej, dlatego korzystając z naszych usług, możecie Państwo czuć się z nami bezpiecznie.

Nasza baza nieruchomości zawiera wszelkie typy nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego. Pomagamy ponadto w kupnie i sprzedaży także obiektów komercyjnych. Na jakość naszych usług wpływają przede wszystkim wysokie kompetencje pracowników oraz ich profesjonalizm i dbałość w wykonywanej pracy.

Bezpieczeństwo Państwa transakcji jest w naszym biurze nieruchomości kwestią priorytetową. Dlatego przykładamy ogromna wagę do wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług. Prowadzimy także długoletnią współpracę z bankami oraz doradcami kredytowymi i kancelariami notarialnym. Przez to zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie nieruchomości zarówno w Szczecinie, jak i okolicach.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Fort Nieruchomości logo
Fort Nieruchomości
Szczecin, Bł. Królowej Jadwigi 11/3
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023