Osiedle Sosnowy Las 2

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Górki, oferowane bezpośrednio przez

Forma Deweloper

warszawski zachodni, Koczargi Nowe, ul. Górki 99

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 29 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Sosnowy Las 2

9 zdjęć

Osiedle Sosnowy Las 2
Osiedle Sosnowy Las 2
Osiedle Sosnowy Las 2
Osiedle Sosnowy Las 2

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 4 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

schody wewnętrzne żelbetowe; strop nad parterem, nadproża, wieńce – żelbetowe; strop nad piętrem drewniany, obłożony płytami karton-gips bez szpachlowania;

Dach

konstrukcja dachu drewniana, impregnowana; pokrycie dachu – folia paroprzepuszczalna, blachodachówka w kolorze grafitowym; rynny PCV w kolorze grafitowym;

Elewacja

tynk ścian zewnętrznych – systemowy cienkowarstwowy;

Stolarka okienna

okna PCV – od wewnątrz białe, od zewnątrz grafitowe;

Drzwi zewnętrzne

drzwi wejściowe antywłamaniowe w kolorze grafitowym;

Posadzka

posadzki – szlichta cementowa zbrojona;

Ściany

ściany fundamentowe murowana z bloczków betonowych; ściany zewnętrzne murowane z pustaków ceramicznych ocieplone styropianem gr. 15 cm; ściany wewnętrzne murowane z gazobetonu; tynk ścian wewnętrznych – gipsowy zacierany na gładko;

Instalacje

instalacja elektryczna z rozdzielnią, zasilanie 3-fazowe do kuchenki elektrycznej; okablowanie pod instalacje alarmową; światłowód; instalacja wodna i kanalizacyjna – podłączona do sieci gminnej; powietrzna pompa ciepła do podgrzewania C.W.U. (ciepłej wody użytkowej) instalacja kominowa – spalinowa – wkład ceramiczny / wkład z blachy kwasoodpornej;

Ogrzewanie

instalacja gazowa z piecem kondensacyjnym i zbiornikiem CWU

Wentylacja

wentylacyjna – murowana z pustaków (wentylacja grawitacyjna);

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : garaż w bryle budynku; miejsca postojowe zewnętrzne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Osiedle Sosnowy Las 2 to kameralna inwestycja, składająca się z zespołu budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Podzielone są one na cztery lokale mieszkalne o powierzchni użytkowej 143,90 m2 oraz powierzchni działek od 345 do 585 m2.

Budynki charakteryzują się nowoczesną i ponadczasową architekturą.

Wykonane są w najlepszych standardach, z dbałością o szczegóły oraz przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, stosowanych obecnie w budownictwie.

Inwestycja Osiedle Sosnowy Las 2 znajduje się w Koczargach Nowych, ul. Górki 99 (5.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez Forma Deweloper.

Inwestycja Osiedle Sosnowy Las 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Sosnowy Las 2 nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Forma Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja znajduje się w miejscowości Koczargi Nowe przy ul. Górki w gminie Stare Babice. To idealne miejsce do mieszkania, dla wszystkich, którzy chcą mieć blisko do pracy w stolicy, a wolny czas spędzać w ciszy i spokoju.

Odległości od Osiedla Sosnowy Las 2

- Osiedle Sosnowy Las 2 znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu natomiast do Kampinoskiego Parku Narodowego jest zaledwie 1,5 km.

- Osiedle Sosnowy Las 2 od granic Warszawy dzieli zaledwie 8 km, a do centrum miasta jest jedynie 15 km.

Koczargi Nowe są bardzo dobrze skomunikowane z Warszawą. Do pracy można dojechać samochodem lub autobusem. Najbliższy przystanek znajduje się już przy ulicy Szkolnej w odległości 300m . Do Starych Babic można dojechać dwiema trasami :ul. Warszawską lub ul. Sienkiewicza .

W miejscowości tej znajdują się:

- szkoła podstawa,

- przedszkole,

- apteka,

- kościół,

- komenda policji

- sklepy.

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Sosnowy Las 2?

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Sosnowy Las 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Osiedle Sosnowy Las 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrzosowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Sosnowy Las 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sosnowy Las 2 znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w Koczargach Starych w odległości 452 m, szkoła w odległości 499 m, szkoła w odległości 499 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Sosnowy Las 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 455 m znajduje się Sklep spożywczy ,,Zagłoba''.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sosnowy Las 2 w odległości 82 m znajduje się boisko / kort, w odległości 114 m znajduje się boisko / kort, w odległości 195 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 06.09.2022
Data aktualizacji: 04.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: