Divertimento

5 zdjęć

Divertimento
Divertimento
Divertimento
Divertimento

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Divertimento dostępne są 2 oferty

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (2)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • teren ogrodzony
  • monitoring
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 55 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: 2.750zł/m2 brutto.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne w cenie 32 500 zł: w związku z ograniczoną ilością stanowisk postojowych, stanowisko garażowe może klient nabyć tylko dla mieszkań od 45m2 wzwyż.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 2 mieszkania.

Powierzchnie mieszkań:

od 58 do 70 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

płatność podzielona jest na 6 transz, płatne zgodne z zaawansowaniem etapów na budowie, po zawarciu umowy deweloperskiej: 1) 10% 2) 20% 3) 20% 4) 20% 5) 20% 6) 10%.

Warunki rezerwacji:

opłata rezerwacyjna w wysokości 1.000zł. okres rezerwacji wynosi 7 dni. w następnej kolejności następuje podpisanie umowy deweloperskiej..

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Divertimento. Budynek ma klasę i elegancję legendarnego Starszego Pana, Jeremiego Przybory – patrona ulicy przy której powstaje nasza inwestycja. Właściciele mieszkań będą mieli wszystko do życia na wyciągnięcie ręki: słoneczne rozkłady mieszkań, windy, obszerną hale garażową, przedszkola, szkołę, basen, centra handlowe, bazar, banki i świetną komunikację.

Każde z 55 mieszkań jest okazją jakiej dawno nie było na rynku nieruchomości w Fordonie. Lokalizacja i nowoczesny standard gwarantują stabilną wartość przez wiele dziesięcioleci.

Inwestycja Divertimento znajduje się w Bydgoszczy, ul. Przybory (10.5 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez Folwark Deweloper Sp. z o.o.

Inwestycja Divertimento została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 55 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Divertimento w sprzedaży 2 nowe mieszkania o powierzchni od 58 do 70 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

  • 3-pokojowe o powierzchni 58 m2 (1 mieszkanie)
  • 4-pokojowe o powierzchni 70 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Folwark Deweloper Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne w cenie 32 500 zł

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 2.750zł/m2 brutto..

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Divertimento?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Divertimento mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Divertimento znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Skarżyńskiego / Twardzickiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Divertimento znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Divertimento znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 43 "U Krecika Szybownika" w odległości 110 m, Szkoła Podstawowa nr 65 im. Czesława Tańskiego z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Bydgoszczy w odległości 190 m, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Pascal w Bydgoszczy w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Divertimento składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Lidl, w odległości 270 m znajduje się Biedronka, w odległości 280 m znajduje się Kaufland.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Divertimento w odległości 90 m znajduje się Basen „Ikar”, w odległości 120 m znajduje się Basen, w odległości 180 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.07.2019
Data aktualizacji: 27.10.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Bydgoszczy

Oferty w Bydgoszczy

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: