Firma Budowlana Fijałkowski & S-KA logo

Firma Budowlana Fijałkowski & S-KA

Toruń, ul. Okólna 7A
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Firma Budowlana Fijałkowski & S-KA to jedna z 7 014 firm w bazie portalu RynekPierwotny.pl. Jej siedziba znajduje się w Toruniu.

W swojej ofercie deweloper Firma Budowlana Fijałkowski & S-KA posiada:

 • Mieszkania na sprzedaż o metrażach od 28 m² do 65 m².

Mieszkania znajdują się w inwestycji: Dom Ino.Każda inwestycja Firma Budowlana Fijałkowski & S-KA posiada szereg udogodnień spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Aktualna liczba ofert w sprzedaży:

 • 5 nieruchomości w województwie kujawsko-Pomorskim.

W celu uzyskania informacji o inwestycji skontaktuj się z Firma Budowlana Fijałkowski & S-KA.

Posiadamy w sprzedaży 5 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Dom Ino
  gotowe
  Dom Ino” to apartamentowiec zlokalizowany w centrum Inowrocławia przy ul. K. Marcinkowskiego 11.W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów oferujemy sprzedaż lokali mieszkalnych od 25 m2 do 68 m2. Do mieszkań przynależą przestronne balkony, tarasy i ogródki wykonane z mrozoodpornych oraz antypoślizgowymi płytek. Balkony wykończone są ze starannością o każdy detal stanowiąc zapewnienie bezpieczeństwa, jakości, oraz nowoczesnego designu.W ofercie znajdują się również miejsca parkingowe w garażu podziemnym w cenie 24 600 zł. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będą automatyczna brama garażowa sterowana pilotem oraz system podgrzewania rampy, który umożliwia płynną i bezpieczną komunikację nawet w przypadku wystąpienia opadów śniegu lub niskich temperatur.„Dom Ino” to komfortowe mieszkania,z nowoczesnymi rozwiązaniami zaprojektowane z myślą o bezpiecznym i swobodnym użytkowaniu. System Inteligentny Dom – To rozwiązanie wyznaczające nowy standard na rynku mieszkań w Polsce. Zapewnia bezpieczeństwo, wygodę i komfort. Jest to nowoczesna technologia umożliwiająca zdalne sterowanie mieszkaniem w zakresie oświetlenia, urządzeń elektronicznych oraz systemu bezpieczeństwa.W ramach naszej kompleksowej obsługi Klienta zapewniamy doradztwo przy udzielaniu kredytów.

  Dom Ino

  ul. Karola Marcinkowskiego 11 , Inowrocław(2.2 km od centrum)
  Firma Budowlana Fijałkowski & S-KA

Kontakt

Firma Budowlana Fijałkowski & S-KA logo
Firma Budowlana Fijałkowski & S-KA
Toruń, ul. Okólna 7A
logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: