Del'Arte

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFilicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wille Szczęśliwice(1.5 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Włodarzewska / ul. Zadumana (5.3 km od centrum Warszawy)
  Wille Szczęśliwice
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 173 - 217 m2
  Liczba pokoi: 5 - 6
  Dream Houses Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

W bezpośrednim sąsiedztwie Parku Cietrzewia, na terenie przedwojennego założenia urbanistycznego Miasta Ogrodu Włoch powstaje nasza inwestycja – zespół willi miejskich Del’arte. Organicznie wpisujemy się w historyczne założenie zielonej koloni z lat 30-tych XX wieku – Starych Włoch.Tu właśnie, niedaleko od centrum stolicy opodal Reduty i Blue City powstaje funkcjonalny, wygodny azyl dla Twojej rodziny. Inwestycja nasza składa się z dwóch rzędów po cztery jednostki mieszkalne. Miedzy nimi zaprojektowaliśmy parking podziemny dla mieszkańców. To z niego mieszkańcy mają bezpośrednie połączenie z przyziemiem własnej willi. Eliminujemy w ten sposób ruch kołowy z terenu osiedla. Stosując takie rozwiązanie otrzymujemy bezpieczną, półprywatną przestrzeń. Przekraczając furtę wejściową wchodzimy do starannie zaprojektowanej przestrzeni wspólnej. Wzdłuż alei wewnętrznej uzyskujemy dostęp do poszczególnych jednostek.Każda willa składa się z przyziemia, części dziennej o wysokości 3 metrów na parterze, pokoi na I piętrze i głównego apartamentu na 2 piętrze. Wszystkie jednostki mieszkalne otrzymały świadome, wystudiowane położenie względem kierunków świata, a rozplanowanie witryn okiennych gwarantuje z jednej strony otwarcie wnętrza domu na otaczającą zieleń, z drugiej intymność i prywatność.

Inwestycja Del'Arte znajduje się na Starych Włochach, ul. Krańcowa 36 (6.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa.

Inwestycja Del'Arte została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów w tym 3 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Del'Arte pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Żelbetowa.
Dach
Pokrycie dachu - izolacja przeciwwodna - membrana bitumiczna.
Elewacja
Tynk strukturalny cienkowarstwowy oraz miejscami okładzina kamienna.
Stolarka okienna
Z drewna klejonego.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe drewniane, w piwnicy antywłamaniowe Gerda.
Balkony
Taras wykończony płytkami kamiennymi lub gresem, balustrada tarasu - szklana.
Posadzka
Szlichta betonowa.
Ściany
Tynk gipsowy maszynowy.
Sufity
Tynk gipsowy maszynowy.
Parapety wewnętrzne
Brak parapetów.
Instalacje
Instalacja elektryczna, instalacja c.o., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja wideofonowa z osprzętem, instalacja rozprowadzona pod czujniki alarmowe.
Ogrzewanie
Z własnej kotłowni gazowej. Piec gazowy i grzejniki w zakresie kupującego.
Wyposażenie łazienki
Doprowadzone instalacje bez białego montażu.
Wyposażenie kuchni
Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Del'Arte

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Włochy przy ul. Krańcowej 36.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

W odległości 200 metrów od inwestycji Del'Arte znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny ZAJEZDNIA KLESZCZOWA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Del'Arte znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Anglojęzyczne Polish - Canadian Preschool w odległości 250m, Szkoła Podstawowa nr 94 w Warszawie im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w odległości 350m, Żłobek Misiowy Ogródek w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Gabinet Refleksoterapii ASANTI, w odległości 500 m znajduje się Popularna. Apteka, w odległości 500 m znajduje się Sadoś Agnieszka, lek. stomatolog. Gabinet.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się Villa Italiana, w odległości 150 m znajduje się Villa Italiana - Restauracja. Kuchnia włosko-polska, w odległości 200 m znajduje się Sklep spożywczy WSS Społem Praga Południe.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się Park Cietrzewia, w odległości 400 m znajduje się ZONE Fitness, w odległości 1200 m znajduje się Ogrody Kosmosu.

Data publikacji: 14.05.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie